OMNI بهداشت و درمان را COVID-19 آنتی بادی آزمایش داده Brevard نشان می دهد نرخ پایین ایمنی

فلوریدا تودی | No comments

بروارد ساکنان باید برای ادامه و اجتماعی فاصله برای آینده قابل پیش بینی COVID-19 بادي تست آمار منتشر شده توسط OMNI بهداشت و درمان در روز جمعه بعد از ظهر را نشان می دهد.

دکتر کریگ Deligdish, OMNI, پزشکی, مدیر گفت که پس از به اصطلاح تست ایمنی آغاز شد و جمعه گذشته نزدیک به 1000 نفر آزمایش شده است.

“که شامل بیمارانی که فکر می کردند که ممکن است سیستم ایمنی بدن بیمارانی که قبلا آلوده و بيمار در معرض” او گفت:.

از این آزمایش تنها 1% آزمایش مثبت در تست آنتی بادی.

این به این معنی است که در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق بروارد ساکنان هنوز هم در معرض ابتلا به بیماری و باید همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله با توجه به Deligdish.

“من فکر می کنم همه ما می شود حفظ اجتماعی فاصله برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن” او گفت:.

“ما به وضوح کم شيوع عفونت است. و ما باید با شيوع پايين ایمنی که بدان معنی است که اکثریت جامعه ما در معرض آلوده شدن. و به همین دلیل ما نیاز به حفظ اجتماعی فاصله شستن دست ما است.”

متفاوت از RT-PCR آزمایش جمع آوری شده است که از طریق یک nasopharengyal گرد و خاک و تشخیص مواد ژنتیکی از coronavirus خود را تست آنتی بادی انجام می شود از طریق یک نمونه خون و به دنبال تعیین اگر کسی قبلا در معرض. این است که با انجام تست برای دو نوع آنتی بادی های خاص پروتئین خون که در بدن برای مبارزه با بیماری است.

تست آنتی بادی می تواند کمک به تعیین چه کسری از کل جمعیت بوده است در معرض ویروس, کلید بدانند چگونه افراد مستعد به گرفتن بیمار و چگونه دور هدف از گله ایمنی ممکن است.

Deligdish گفت که با انجام آزمایش در بیمارانی که شناخته شده بودند مثبت از طریق RT-PCR آزمایش آنها نشان داد که ایمنی را می توان به دست آورد این است که می گویند بیماران نمی توان reinfected. اما Deligdish همچنین هشدار داد که نتیجه مثبت برای ایمنی تست معنا نیست که یک فرد نمی تواند از این بیماری و انتقال آن به دیگران اگر دوباره در معرض از طریق تماس متقابل.

“آنها می تواند در خدمت به عنوان یک کشتی یا یک حامل, پس به صحبت می کنند و خود آنها می تواند عفونی حتی اگر … آنها نمی تواند مریض زیرا آنها خود را محافظت شده است. بنابراین ویروس اساسا می تواند گزاف گویی کردن از آنها و آلوده به کسی دیگری,” او گفت:.

در حالی که OMNI تا به حال ویژگی های سکسکه با یکی از آنها قرارداد آزمایشگاه در گرفتن coronavirus درایو-از طریق آزمایش رفتن و در نتیجه به اشتباه پردازش آزمون که تا به حال به دوباره گرفته است که به نظر نمی رسد به مورد با تست آنتی بادی که Deligdish گفت: او را به دقت بررسی که آزمون و که در آزمایشگاه استفاده کنید.

با توجه به اضطراری از همه گیر Deligdish گفت که چارچوب قانونی در محل برای تصویب آنتی بادی آزمایش بسیار محدود متشکل از بیش از اعلام قصد پر کردن اضطراری با استفاده از مجوز نرم افزار با ما غذا و دارو.

از آنجا که Deligdish گفت: آنها بررسی های مختلف تست آنتی بادی علیه شناخته شده مثبت و منفی برای تست قابلیت اطمینان خود را قبل از اقامت در آنهایی که آنها در حال حاضر استفاده از.

“ما هیچ کاذب مثبت و نه منفی کاذب در تست دوم کیت. و بنابراین ما در ادامه به استفاده از این کیت” او گفت:. هفته آینده آنها برنامه ریزی برای انجام اعتبار تست در عین حال یکی دیگر از کیت.

اولین کیت آنها استفاده کرد 100% غیر قابل اعتماد ارائه نتایج منفی برای شناخته مثبت 100 ٪ از زمان.

“کسانی که کیت دیگر برای خرید در دسترس به عنوان بهترین من می توانم بگویم در ایالات متحده, اما من نمی دانم در این زمان چگونه بسیاری از میلیون ها آورده شده است و توزیع در ایالات متحده,” او گفت:, و اشاره کرد که به دانش خود آنها بوده است در بازار برای 4-6 هفته.

در حالی که Deligdish کاهش یافته است به نام تولید کننده که کیت او گفت: OMNI گزارش یافته های مربوط به مقامات ایالتی و فدرال از جمله سازمان غذا و دارو و فلوریدا بخش حمایت از مصرف کننده.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>