هنگامی که مرده اعلام می سی سی پی, مرد درخواست اعدام

لدگر | No comments

NEW ORLEANS — وکلا برای یک مرد که تا به حال اعلام شده است از نظر قانونی مرده قبل از او پیدا شده بود دستگیر و محکوم به قتل یک نوجوان 12 ساله را در مجموعه ای به درخواست یک دادگاه تجدید نظر برای سرنگونی او فدرال محکومیت و حکم اعدام.

توماس استیون ساندرز رفت از دست رفته پس از او در سمت چپ خود می سی سی پی در سال 1987 و اعلام شده بود از نظر قانونی مرده در سال 1994.

اما او زنده پیدا و دستگیر و در گولفپرت می سی سی پی به عنوان نتیجه رسیدگی به 2010 مرگ یک زن در آریزونا — و آدم ربایی و قتل دخترش در لوئیزیانا.

در سال 2014 یک هیئت منصفه فدرال در لوئیزیانا او را محکوم کرد و او را محکوم به مرگ برای آدم ربایی و قتل دختر 12 ساله Lexis رابرتز.

حکم اعدام: از دست ندهید. مرد محکوم به مرگ در ربودن و قتل

وکلای دفاع به طرح استدلال می کنند دوشنبه قبل از سه قاضی از 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر که یک دادستان نادرست پیشنهاد به هیئت منصفه که ساندرز ممکن است مورد آزار جنسی دختر. ساندرز ” روان صلاحیت موضوع دیگری است که آنها برنامه ریزی برای افزایش.

دادستان ها گفته اند ساندرز شات دختر, مادر,,, Suellen رابرتز در یک سفر که هر سه در زمان به یک پارک حیات وحش در آریزونا و سپس سوار Lexis رابرتز به لوئیزیانا که در آن او به ضرب گلوله او را چهار بار و برش گلو او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>