یک مورد مرگ گزارش شده در Marion County زیر یکشنبه شب طوفان

لدگر | No comments

یک نفر در Marion County کشته شد و پنج شنبه شب به عنوان طوفان شدید و گردباد ممکن است کتک قطعات, Marion, Lamar و فارست شهرستانهای استان می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس گفت: صبح روز دوشنبه در توییتر.

Marion County پزشکی قانونی جسی گراهام گفت که او می تواند یک به روز رسانی در مرگ بعد شنبه.

مدیریت اضطراری مقامات در Lamar County گفت: یکشنبه شب به نظر می رسد یک گردباد لمس کردن در Baxterville. تورنادو نیز تحت تاثیر سندی هوک و کاج با مته سوراخ کردن مناطق ماریون با توجه به مدیریت اضطراری مقامات وجود دارد. وجود دارد گزارش ها از آسیب های عمده در دبستان سندی هوک در منطقه است.

سقف برایان و پنی معابد خانه در Baxterville بود و سقف آن به پاره کردن. چهار نفر در خانه زمانی که گردباد رسید. خانواده گفت: آنها مخفی زیر تشک در راهرو به عنوان طوفان گذشت.

مایک Edmonston ملی خدمات آب و هوا در جکسون ارشد هواشناس گفت: “بسیار بزرگ” گردباد با باقی مانده lofting به هوا ضربه Baxtervile در 7:39 بعدازظهر

‘انهدام’: می سی سی پی گردباد ستمگري Soso مرغ تولید کنندگان و کسب و کارهای دیگر

Lamar County مدیریت اضطراری کارگردان جیمز اسمیت گفت: یکشنبه شب حداقل دو خانه آسیب دیده بودند.

طوفان پایین آورده و درختان و باعث قطع برق در سراسر کمربند کاج با gusts باد از 62 مایل در ساعت اندازه گیری شده در بابی زنجیره فرودگاه شهری در هتیزبرگ مدت کوتاهی قبل از 8:15 بعد از ظهر یکشنبه.

وجود دارد گزارش از تگرگ های بزرگ در هتیزبرگ و در گلبرگ و کلمبیا. وجود فلش سیل گزارش شده در چند خیابان در هتیزبرگ.

‘بسیار بزرگ’ گردباد: دیدن توییتر در واکنش به طوفان که ضربه می سی سی پی

برخی از مناطق آب گرفتگی در هتیزبرگ باقی مانده در زیر آب جمعه و برخی از جاده ها بسته به دلیل سقوط درختان.

هتیزبرگ پلیس گزارش برخی از سیگنال های ترافیک شد به دلیل قطع برق. افسران در حال کار برای هدایت ترافیک در این مناطق.

به عنوان پاسخ اضطراری کار می کنند روز شنبه برای ارزیابی خسارت از روز شنبه طوفان در آسیای مرکزی و جنوبی می سی سی پی, سرویس آب و هوا گفته مقامات دولت را یکی دیگر از طوفان نظام پنج شنبه شب ها را که امکان آب و هوایی شدید.

“نگرانی های اصلی خواهد بود برای آسیب رساندن به خط مستقیم باد و تگرگ و گردباد ممکن است به عنوان” NWS گفت در توییتر.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>