یک کشته در ترافیک برخورد نزدیک Whitewater میان شرایط مرطوب در بین 10

مایدزرت | No comments

یک مرد انتظار در نزدیکی یک کامیون در بزرگراه بین ایالتی 10 در نزدیکی Whitewater جاده درگذشت پنج شنبه بعد از ظهر پس از اصابت یک خودرو با توجه به گشت بزرگراه کالیفرنیا.

یوکا ولی ساکن Gilberto آبیلا, 40, درگذشت Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز پس از او زده شد حدود 3 p. m.

این حادثه آغاز شده و حدود ساعت 2 بعد از ظهر هنگامی که یک CHP افسر در پاسخ به یک تماس دو, انفرادی, ترافیک برخورد در رو به مشرق من-10 شرق Whitewater جاده ها است. پس از پاسخ افسر به نام برای یک کامیون یدک کش برای بازیابی یک تویوتا Prius.

بعد آبیلا ایستاده بود بر روی شانه راست اتوبان در نزدیکی یک کامیون یدک کش هنگامی که یک کرایسلر سبرینگ رانده شده توسط 35 ساله هارون الیور از Avondale, Ariz., با نزدیک شدن به صحنه CHP گفت.

اولیه تحقیقات با توجه به CHP نشان می دهد سبرینگ بود “سفر در نا امن با سرعت” برای جاده ها و آب و هوا شرایط. الیور خودرو از دست کشش و نوسان بر روی شانه راست زده و کامیون یدک کش به دنبال آبیلا.

آبیلا در ابتدا پایدار عمده صدمات و بعد از آن درگذشت.

الیور و همه مسافران دچار جراحات جزئی و نیز گرفته شده و به بیمارستان CHP گفت.

الکل و مواد مخدر شد و حکومت را به عنوان عوامل مؤثر در علت برخورد, با توجه به, CHP. برخورد همچنان تحت بررسی است.

سیل: بعد از ظهر باران کمپرس آب منطقه; هندی, دره عمیق و باریک بسته

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>