یک لک: هواداران منتقدان برخورد در پی تاریخی مروارید رودخانه و جاری شدن سیل

لدگر | No comments

حامیان و مخالفان دوباره برخورد بیش از این بحث طولانی یک دریاچه کنترل سیل و توسعه اقتصادی پروژه پس از اخیر مروارید رودخانه و جاری شدن سیل.

بسیاری از دولت ها و مترو جکسون رهبران می گویند حدود 345 میلیون پروژه نیاز به حرکت رو به جلو پس از بیش از 40 سال از بحث و جاری شدن سیل.

اما مخالفان هشدار می دهند این پروژه ایجاد خواهد عمده زیست محیطی و اقتصادی و اجتماعی مشکلات و هزینه به مراتب بیشتر از حد انتظار است. آنها می گویند این پروژه بیشتر در مورد ایجاد بالا پایان توسعه اسکله و کنترل سیل می تواند انجام شود ارزان تر و سازگار با محیط زیست به معنی.

این پروژه در انتظار نهایی فدرال محیط زیست تصویب و طرفداران خود را به خط تا بودجه — به احتمال زیاد ترکیبی از فدرال و دولت هزینه های استقراض و مالیات بر خانه های محلی و کسب و کار در اطراف آبراه. در صورت تصویب به زودی این پروژه تکمیل خواهد هنوز یک دهه یا بیشتر به دور است.

آنچه که یک دریاچه ؟

مترو منطقه یک 33,000 هکتار مخزنی بر روی رودخانه پرل اما آن طراحی شده است برای تامین آب آشامیدنی و برای تفریح و سرگرمی. عمده سیل در سال 1979 در سال 1983 و در ماه فوریه نشان داده اند کم عمق راس بارنت مخزن ناکافی است برای کنترل سیل.

این دریاچه یک طرح:

  • برای اولین بار ارائه شده توسط Jackson oilman و توسعه دهنده جان McGowan در سال 1996 به عنوان “دو دریاچه.” این طرح برای دو دریاچه به ضرب گلوله کشته شد توسط U. s. Army Corps of Engineers.
  • بود کوچک به یکی از 1500 هکتار دریاچه ایجاد شده توسط کم سد.
  • نیاز به لایروبی و حفاری از رودخانه مروارید به گسترش تعمیق و راست 7 مایل از آبراه که تقویت های موجود levee سیستم.
  • نیز ایجاد توسعه اسکله اموال همراه جدید دریاچه.
  • اند کاهش تعداد آب گرفتگی سازه در شمال شرق جکسون, سخت ترین ضربه منطقه در ماه فوریه از 162 به هشت با توجه به گزارش های اخیر. در این گزارش اشاره کرد کاهش مشابه را برای سازه فقط در جنوب مرکز شهر جکسون از حدود 51 تا نه است.

نبرد دشوار پایین دست: یک دریاچه کنترل سیل هواداران صورت نقد

اکثر Levee, تخته چند مقامات پشت یک دریاچه

چند تن از اعضای این رنکین Hinds Pearl River Flood & زهکشی منطقه, همچنین شناخته شده به عنوان levee هیئت مدیره ارائه شده برای حمایت از یک دریاچه در یک Feb. 21 جلسه هیئت مدیره کمتر از یک هفته پس از سیل اخیر به عنوان برخی از ساکنان هنوز هم از بازگشت به خانه های خود و کسب و کار.

“برای رفتن از 162 خانه به هشت که داری اگر که تنها نیمی درست است” گفت: رابرت گراهام, levee عضو هیئت مدیره و رئیس جمهور از Hinds شهرستان هیئت ناظران پس از این نشست است.

“ما می توانیم انجام کاری یا چیزی. هیچ چیز انجام شده برای 40 سال. ما لگد می توانید تا کنون پایین جاده که در آن ما حتی نمی توانید ببینید می کنه,” او گفت:.

چند تن از دیگر مقامات دولتی تایید شده اند th e پروژه از جمله سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann.

“من شده اند با حمایت از دریاچه یک پروژه از زمان آغاز آن” Hosemann گفت. “هنوز اینجا ایستاده ایم دوباره 40 سال بعد به عنوان من هنوز wading را در (گرفتگی) خانه به مبلمان. شما می دانید ؟ بیا … من بسیار نا امید با این و بنابراین باید هر کس دیگری بود.”

بیش از توسعه واقعی مشکل محیط زیست می گویند

گروه های زیست محیطی دوباره صدایی زنگ در برابر این پروژه است. آنها به تازگی در یک کنفرانس مطبوعاتی در نزدیکی بانک ها از مروارید استراتژیک واقع شده نشان می دهد عمده توسعه در امتداد رودخانه.

وجود مقامات تصریح کرد نگرانی های مشترک با این پروژه و توافق بیش از توسعه مناطق مستعد سيل شهر بزرگی است که دلیل مزمن شدن سیل.

“متاسفانه طرفداران این پروژه را بهره گرفته از وضعیت فعلی غمگین امور گفت:” جیل Mastrototaro سیاست مدیر Audubon می سی سی پی.

“در حال توسعه بیشتر است پاسخ نمی,” او گفت:.

ما را از اینجا: ساکنان فشار برای شهر FEMA خریداری مستعد سيل Fondren خانه

“مردم نیاز به درک که این پروژه برای توسعه خصوصی نه کنترل سیل. کنترل سیل است پس از واقع علاقه ای به منظور رسیدن مردم به پرداخت هزینه برای این کار گفت:” لویی میلر مدیر اجرایی, می سی سی پی فصل باشگاه سیرا.

جایگزین می شود یک فرمت از زمان levees و فدرال خریداری از خواص در معرض خطر سیل یک دریاچه مخالفان می گویند. که نیاز به اورژانس اعلام و از سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

پروژه تاثیر می گذارد جریان آب پایین دست مانتیسلو شهردار می گوید:

مانتیسلو شهردار مارتا وات گفته او نگرانی وجابجا رودخانه به دریاچه را حدود 20 میلیون دلار در سال مالی تاثیر در گرجستان اقیانوس آرام, کارخانه کاغذ در مانتیسلو و آسیب نزدیک به 100 اشخاص دیگر در امتداد رودخانه به تمام راه را به ساحل.

نیز وجود دارد ترس سد را رسوبات و مواد مغذی از طریق عبور در نهایت به خطر انداختن گونه های بومی و صدف تولید پایین دست از جمله در لوئیزیانا. که باعث شده است تا چند شهرداری ها و کلیساها را علنا محکوم کردن این پروژه است.

اما گزارش های اخیر توسط مهندسی مشاور Tetra Tech, استخدام levee هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که وجود خواهد داشت هیچ تفاوت قابل توجهی در جریان آب به مانتیسلو و دیگر شهرهای پایین دست.

نگرانی های دیگر:

  • این لایروبی رودخانه نیز باید تاثیر مضر در تالاب که کاهش تاثیر سیل و جذب آلاینده ها و بهبود کیفیت آب منتقدان می گویند.
  • چندین زباله سایت و کرئوزوت گیاه دروغ در پروژه ردپای نمایندگی از بیش از 300 هکتار و نیاز به بودجه اضافی برای تمیز کردن.
  • منتقدان استناد می سی سی پی یک بخش از حمل و نقل بحث و نتيجه گيری در سپتامبر سال 2018 است که این پروژه می تواند منجر به شکست فاجعه بار” از هفت کانال اصلی پل ها و “به شدت” کاهش ظرفیت امداد پل در منطقه پروژه. اصلاح این موضوع به احتمال زیاد تا کل هزینه حدود $110 میلیون.

کنگره Jackson شهردار در رابطه با مرداب جاری شدن سیل

در ضمن در کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون و جکسون شهردار چکو Antar لومومبا محتاط باقی می ماند و می گویند که آنها نیاز به پاسخ سوالات به خصوص در مورد چگونه دریاچه پروژه ممکن است تحت تاثیر قرار مرداب نهر جاری شدن سیل.

لومومبا پرسید: اگر یک دریاچه را مکرر سیل در جکسون creeks بدتر با فشار دادن آب به محله.

“ما نیاز به دانستن است. و ما نمی دانیم که. به طوری که یک نگرانی” او گفت:. “ما آنچه را که مروارید را به شمال جکسون. نیم پای آب است که هنوز نیمی از آب است. مهم نیست که اگر آن را از مروارید یا سیل. ما دیده ایم که چگونه آن را تحت تاثیر ساکنان.”

کنگره می گوید هیچ به یک دریاچه: ما در کنگره Bennie تامپسون ‘به شدت’ اشیاء به یک دریاچه پروژه

جاری شدن سیل: نجات مورد نیاز در جکسون

پس از اخیر levee هیئت مدیره جلسه تامپسون گفت: او شگفت زده شد مدیران پروژه به حال مورد مطالعه قرار مرداب سیل و موضوع را با او مطرح است در گذشته است.

Levee مدیره وکیل کیت ترنر گفت: مرداب نهر جاری شدن سیل در حال مطالعه و خواهد بود خطاب فدرال اجازه فرایند و برنامه ریزی است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>