یکی از بچه ها بهتر:’ می سی سی پی بزرگراه Patrolman می میرد سرطان در سن 41

لدگر | No comments

پس از انجام یک رویای مادام العمر به می سی سی پی بزرگراه patrolman دولت سپاهی از سرطان درگذشت روز شنبه.

سپاهی کیت کول درگذشت و در خانقاه در توپلو صبح روز چهارشنبه. او 41. او در پشت برگ, همسر مونیکا و یک دختر 13 ساله و پسر مایکل است.

کول مستقر شد با سربازان F از نیوآلبنی.

“من آرزو می کنم من تا به حال یک کل نیروهای نظامی مانند او گفت:” سروان ، چاد مور. “او قطعا به عنوان مثال به زندگی می کنند.”

کول تلاش برای تبدیل شدن به یک سپاهی چندین بار و اغلب به بازدید وزیر از سربازان F برای دیدن اگر آنها در نظر گرفتن برنامه های کاربردی برای یک سپاهی کلاس مور گفت. ورود به MHP سپاهی Academy است که بر اساس یک سیستم قرعه کشی و در نهایت آنها را به خود جلب کرد Cole به نام.

او فارغ التحصیل شد و در مارس سال 2018 است. او هنوز تکمیل MHP درخواست 12 هفته برنامه های آموزشی که در آوریل 11, او در بر داشت او مبتلا به سرطان است. کول مبتلا به سرطان مری و سرطان معده است.

در صورت تشخیص کول مثبت بود مور گفت; او نوع انسان “بود که همیشه لبخند به لب داشت که نگرش در مورد زندگی است.”

زمانی که کول برای اولین بار گفت مور او سرطان گفت: کاپیتان او سپاسگزار بود او با حضور سپاهی مدرسه هنگامی که او چرا که او در بهترین شکل زندگی خود را به مبارزه و زنده ماندن. او را دیدم آن را به عنوان مداخله خدا.

کول آموزش متوقف شد که او تحت درمان در MD Anderson در تگزاس بود و معده اش برداشته مور گفت. اما سرطان نمی تواند متوقف کول از انجام آنچه او دوست داشت. اگر چه او رفت و هرگز به بهبودی پزشکان پاک او را برای انجام وظیفه و بازگشت او به سربازان F.

او قرار داده شده بر روی میز وظیفه قبل از بازگشت به زمین برای تکمیل آموزش های خود را. او اختصاص داده شده بود و می خواستم به در جاده ها است. می سی سی پی به طور معمول سربازان سوار, از خود راضی اما از آنجا کول از دست داده بود مقدار زیادی از وزن مور گفت و دیگر افسران در مورد او و سوار را با او.

“ما یک آبی خانواده ما نیست اما خون ما هستند” مور گفت. “همه در نظر گرفته او را یکی از بهتر بچه ها.”

“کیت بود چراغ قدرت و امیدوارم که به همه ما و نه فقط به خاطر اینکه او یک سپاهی گفت:” Col کریس گیلارد. “او یک زندگی است که بازتابی از راه رفتن خود را از ایمان است. کیت هرگز منحرف نه یک بار. حتی زمانی که او مبتلا به سرطان او هنوز متعهد برای الهام بخشیدن به دیگران است. او قطعا از دست رفته بود اما در این لحظه ما به اشتراک گذاشته خواهد شد و برای همیشه گرامی.”

تابستان گذشته یک اسکن نشان داد که سرطان در حال گسترش به بافت نرم. در اوایل این ماه آن را پیشرفته به خود استخوان است. کول بستری در آسایشگاه اما با توجه به کروناویروس همه گیر افسران همکار نبودند مجاز را ببینید.

از آنجا که از virus, تشییع جنازه او جمعه خواهد بود خصوصی خدمات. سربازان را هنوز فراموش صفوف مور گفت.

کول در حال مرگ است “مانند از دست دادن برادر” اما قادر به غمگین برای او به عنوان یک نظامی در تشییع جنازه او است “فقط وحشتناک” مور گفت.

همسر خود را به تازگی گفته مور که یک سپاهی بود “مادام العمر هدف” برای کول. و با توجه به مور او یکی از بهترین.

“که همه او همیشه می خواستم برای انجام” مور گفت. “ما فقط می خواهیم نماز برای خانواده اش و ما بیش از حد. او قطعا خانواده به ما.”

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>