یکی از احمقانه ترین چیزهایی که من دیده ام’: هرج و مرج در ایالات متحده فرودگاه به عنوان جدید کروناویروس غربالگری آغاز می شود

مایدزرت | No comments

ایالات متحده مسافران پرواز بازگشت از اروپا بودند با استقبال snaking خطوط و ساعت-انتظار طولانی در فرودگاه های بزرگ به عنوان گسترش coronavirus قراضه مورد نیاز توسط دولت جدید اروپا محدودیت های مسافرتی در اثر این آخر هفته.

محدودیت ممنوعیت اروپایی ها از پرواز به ایالات متحده برای 30 روز و نیاز ایالات متحده مسافران به نمایش در بدو ورود به آمریکا در 13 فرودگاه.

مسافران در Chicago o’hare International Airport, New York JFK و دالاس-فورت ورث فرودگاه بین المللی در زمان به رسانه های اجتماعی به شکایت در مورد انتظار با بسیاری نگران است که logjam نبود به کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

کالج, دانشجو, Brandon ماخ بود که پرواز برگشت شنبه از مادرید گفت: او منتظر بیش از چهار ساعت به حذف ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها و رفتن را از طریق مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و غربالگری در o’hare. میشیگان ساکن گفت: او فرود در 4 p. m. و را ترک نمی کند تا زمانی که نزدیک به 9 p. m. تا زمانی که درجه حرارت خود را چک شد و از او خواسته شد چند سوال.

“چه بهتر از راه برای ‘جلوگیری از اجتماعات بزرگ,’ ” او هنوز توییتی.

ماخ, 20 گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او تا به حال از طریق گمرک دو بار برای بار دوم پس از او گفته بود که: او از بازگشت از اسپانیا که در ترم خود را در خارج از کشور قطع شد ، این کشور رفت و در lockdown شنبه به عنوان نتیجه افزایش coronavirus موارد است.

“که تا کنون یکی از احمقانه ترین چیزهایی که من دیده ام در فرودگاه,” او گفت:.

پزشکی غربالگری شد و در واقع سریعترین بخش ماخ گفت.

مسافران او را به صحبت در خط بودند همه در حال رفتن به دست خود پرواز اتصال از o’hare به دلیل logjam.

وضعیت آنقدر بد بود در o’hare که فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به نام برگ برنده دولت در توییتر که در آن فرودگاه توییتی که این مشکل ناشی از کمبود نیروی انسانی. پلیس شیکاگو توزیع بطری آب و تنقلات به مسافران در حال انتظار برای دریافت از طریق خطوط.

“به مردم نا امید و تلاش برای رسیدن به خانه با من سخن گفته اند که (شیکاگو) شهردار و سناتور و ما در حال کار با هم به دولت فدرال به عمل برای حل این” پریتزکر نوشت. “ما همه چیز را در قدرت ما برای رهایی.”

پریتزکر گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که دولت باید اضافه بیشتر از آداب و رسوم و CDC کارکنان برای رسیدگی به آنچه همه انتظار خواهد بود افزایش مسافران با عجله از خانه به دلیل محدودیت.

“تا شب گذشته به مردم سیل به فرودگاه o’hare آنها گیر در یک منطقه کوچک و صدها و صدها نفر از مردم است. و این دقیقا همان چیزی است که شما نمی خواهید در این بیماری همه گیر.

فرماندار, که گفت که او با بدحجابی توسط کاخ سفید برای او شنبه شب توییتهایی گفت که او نگران این وضعیت بدتر خواهد شد یکشنبه. “وجود دارد تعداد زیادی از پروازها با مردم بیشتر در حال آمدن است و به نظر می رسد آنها به طور کامل آماده نشده است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در صف های طولانی بعد از ظهر یکشنبه در توییتر. او گفت: دولت این است که “در حال حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است” اما گفت که “بسیار مهم است که ما هوشیار و مراقب باشید.” او به نام فرودگاه پزشکی نمایش “بسیار دقیق است.”

علامت گذاری مورگان اقدام کمیساریای از گمرک گفت: در بیانیه ای در توییتر پنج شنبه که صف های طولانی غیر قابل قبول بودند اما او را متوقف کوتاه گفت: آنها را ناپدید می شوند.

“با این ملی اضطراری وجود خواهد داشت متاسفانه بار از اختلال و افزایش زمان پردازش برای مسافران” مورگان گفت. “CBP در حال کار در سراسر ساعت برای به حداقل رساندن این ناراحتی.”

چاد Wolf اقدام دبیر U. s. Department of Homeland Security, اذعان کرد که صف های طولانی در اواخر شنبه و گفت: دولت در حال کار برای اضافه کردن اضافی غربالگری ظرفیت به سرعت را.

بدون اضافی نیروی انسانی, ظروف سرباز یا مسافر است که به احتمال زیاد به بدتر به دلیل گسترش ممنوعیت رئیس جمهور تهمت شنبه اعلام کرد.

آغاز بامداد سهشنبه مسافران در پرواز های از انگلستان و ایرلند خواهد شد پیوستن به خطوط پیشرفته غربالگری پس از ورود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>