نظر: Indian Wells لغو می تواند نقطه عطفی برای ورزش و coronavirus

مایدزرت | No comments

تا یکشنبه شب, تاثیر COVID-19 ورزشی در آمریکا احساس تقریبا به طور کامل نظری.

دیگر نه.

BNP Paribas Open, معمولا شناخته شده به عنوان Indian Wells توقف در هر دو مردان و زنان تنیس حرفه ای تورهای لغو شد جمعه با توجه به coronavirus نگرانی فقط قبل از آن برنامه ریزی شده بود به شروع این هفته و با بسیاری از بازیکنان در حال حاضر در پالم اسپرینگز کالیفرنیا در منطقه در حال آماده شدن برای این رویداد.

هر چند تنیس نیست همیشه حرکت سوزن برای جریان اصلی طرفداران ورزشی در امریکا این است که یک معامله بزرگ است. ایندیان ولز است که اغلب به عنوان تنیس’ “پنجمین گرند اسلم” مسابقات که به طور معمول جذب همه برتر مردان و زنان بازیکنان به دلیل قابل توجهی پول جایزه و رتبه بندی نقاط در معرض خطر است.

با استناد به سلامت عمومی اورژانس اعلام شده توسط Riverside County عمومی وزارت بهداشت با توجه به محلی مورد COVID-19 و “ایمنی از شرکت کنندگان و شرکت کنندگان” برگزارکنندگان مسابقات رفت جلوتر و لغو مسابقات, ساخت آن را بزرگترین رویداد ورزشی در جهان برای تبدیل شدن به یک قربانی از coronavirus.

CORONAVIRUS: سنسور. کروز Gosar خود قرنطینه پس از برقراری ارتباط با بیمار

NBA تلاش: لیگ همچنان به سطح شیب دار تا آماده سازی برای گسترش ویروس

پخش ویروس: اگر coronavirus نیروهای لیگ به بستن درهای خود را?

با توجه به اهمیت این رویداد در تقویم مقدار قابل توجهی از پول و حمایت محلی گردشگری دلار در خطر است, شما می توانید مطمئن باشید که برگزارکنندگان مسابقات را ندارد که تصمیم به آرامی.

در حال حاضر ما تنها می تواند به تعجب که آیا آن را برای اولین بار از بسیاری از.

تا به این نقطه شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد اینکه آیا NBA بازی ها و یا حتی آینده NCAA بسکتبال مسابقات ممکن است در خالی استادیوم در حالی که این کشور تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در حال حاضر آن را کاملا مناسب به سوال که آیا برخی از این حوادث حداقل در کوتاه مدت اتفاق خواهد افتاد.همه در همه ،

شاید این یک واکنش افراطی. شاید مسابقات تنیس شده است می تواند به عنوان برنامه ریزی شده و بدون حادثه و یا شاید آنها می تواند بدون طرفداران در حضور و غیاب و نه ایجاد شده به عنوان بزرگ هم بزنید.

اما واقعیت این است که چنین رویداد بزرگ ورزشی بین رفته است از این تقویم در یک چشم بر هم به نظر می رسد مانند یک پتانسیل نقطه عطف است. در کشورهایی مانند چین و ایتالیا تاثیر COVID-19 در زندگی روزمره شده است به قدری فراگیر است که رویدادهای ورزشی هستند راه را به پایین لیستی از نگرانی. به عنوان تعداد موارد را افزایش می دهد در این کشور آن را به ارزش بدانم که آیا همان است که اتفاق می افتد در اینجا.

مسابقات NCAA آغاز می شود که در کمتر از دو هفته در حال رفتن به بازی در ساکرامنتو و تمپا وجود دارد که در آن تایید شده است موارد COVID-19. آن را نیز رهبری برای اسپوکن که تنها چند ساعت از کانون شیوع در سیاتل.

بیش از این دوره از مسابقات سه هفته NCAA خواهد بود در 13 شهرستانها در سراسر کشور. با توجه به نرخ جدید مورد تأیید هر کسی می تواند مطمئن شوید که آن را بی خطر برای برگزاری مسابقات در برخی از کسانی که در شهرستانها ؟

در حالی که ضربه طبیعی برای بسیاری از ما است در ادامه با ما زندگی می کند در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب این است که به وضوح یک وضعیت بی سابقه ای. آن را واقعا سخت به تصور یک ویروس تغییر عمده معیار ما تقویم ورزشی چون ما هرگز در برخورد با چیزی که قبل از. اما هنگامی که یک رویداد بزرگ مانند Indian Wells, لغو شده است, به نظر می رسد واقعی تر است که دیگران را به دنبال خواهد داشت.

که تضمین می کنند, البته, و وجود دارد هیچ نقطه ای در جنجال آفرینی. اما در واقع اگر یک مورد از COVID-19 در منطقه به طور کلی می تواند از خط خارج شدن یکی از پنج یا شش تا از بزرگترین مسابقات تنیس در جهان در این سال آن را به ارزش بدانم که آیا بیشتر لغو در راه هستند.

دنبال مقاله نویس دن Wolken در توییتر @DanWolken.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>