نظر: بازسازی اقتصاد امریکا است که هر کس کار

لدگر | No comments

نظر

در ماه مارس زندگی را تغییر ناشدنی وقتی می سی سی پی گزارش اول خود را coronavirus موارد است.

اگر چه هیچ کس می تواند برخی از حدی از این زندگی تغییر حوادث و یا چه مدت آنها را معطل ما نمی دانیم COVID-19 زمین جوامع ما را فوری متوقف کنید —از ما مدارس و کلیساها به رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی; به کسب و کارهای کوچک, خرده فروشی, موسسات و محل کار در سراسر این دولت است.

در ابتدا این ویروس و تاثیر آن در زندگی ما آشکار با توصیه های مکرر و ضد عفونی کننده دست استفاده کنید و شستشو اما پس از آن تکامل یافته است که شامل اجتماعی فاصله ایالتی و محلی پناهگاه در محل سفارشات و حتی با پوشیدن ماسک. در عین حال کسانی که تنظیمات ثابت کرده اند که تنها منادی مرگ و حتی بیشتر به چالش.

انشعابات از coronavirus گسترده و در حال تحول

پدر و مادر به طور همزمان تبدیل شده اند نه تنها “کار از خانه” کارمندان از راه دور, اما همچنین معلمان بودند که رانش سرعت و unsuspectingly به هرج و مرج یک چالش جدید آموزش و پرورش, چشم انداز.. در ضمن در خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان در صورت مرگ روزانه در تلاش خود را برای ارائه کیفیت و دلسوز برای مراقبت از عزیزان ما در خانه های پرستاری و بیمارستان و بخش مراقبت های ويژه. دیگر کارگران ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی و گوشت/مرغ کارکنان به اشتراک گذاشتن خطرات مشابه به آنها رنج خستگی ناپذیر به ما اطمینان حاصل شود که قفسه های فروشگاه نگردند و هر گونه شرایط اضطراری می توان به.

انشعابات coronavirus اجرا عمیق — سیم پیچ وحشیانه در اطراف آجر و ملات نماهاي روزانه “کسب و کار به طور معمول” و در نهایت پایان دادن به مخرب آن مسیر در آسیب پذیر ترین درب خانه همه ما مردم. در می سی سی پی coronavirus موارد در حال حاضر تعداد در هزار همراه با صدها نفر از مرگ و میر. بسیاری از مردم که یا باید جان سالم به در برد و یا تا کنون طفره رفت این ویروس از دست داده اند و معیشت خود را به جای برخی از آنها شاید برای همیشه لطفا برای.

می سی سی پی می اندازد باز کردن دروازه از ‘برگشت به حالت عادی’

این هفته ایالتی و محلی امن تر-در-خانه سفارشات بودند مدرج به عقب اجازه می دهد تا بسیاری از کسب و کار به بازگشایی و جوامع ما شروع به “بازگشت به حالت عادی” و رژیم صهیونیستی است. ریوز اجازه خواهد داد که همه کسب و کار برای بازگشایی با محدودیت شروع دوشنبه.

به عنوان دولت و اقتصاد محلی شروع به بازگشت شیپور لجر و هتیزبرگ آمریکا اخبار کارکنان را بررسی کرده و بخش های کلیدی و صنایع به عنوان آنها در تلاش برای ظهور دوباره و تمرکز در میان این طبیعی است. ما روزنامه نگاران در مصاحبه کالج و K-12 رهبران کسب و کار محلی و رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی به عنوان بخشی از ویژه شرکت گسترده ابتکار به نام “بازسازی امریکا است.”

از طریق این سری ویژه روزنامههای ما این است که ارائه یک لنز به آنچه شما می توانید انتظار می رود در آینده به عنوان بخش از اقتصاد ما, مانند, ماشین, نمایندگی, بیمارستان ها و دیگر امکانات بهداشتی رستوران, K-12 مدرسه و دانشگاه ایجاد پروتکل های جدید در این اقتصاد جدید.

این آخرین ابتکار یک فرمت از کار است که پدر و مادر ما شرکت گانت انجام داده است برای کمک به حمایت از جامعه ما است.

پشتیبانی محلی ایجاد شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور

در اوایل گانت متوجه شدم که کسب و کار بودند که به طور قابل توجهی و در بسیاری از موارد به شدت تحت تاثیر coronavirus. در پاسخ این شرکت اعلام کرد در ماه مارس راه اندازی پشتیبانی محلی یک پلت فرم طراحی شده برای کمک به جوامع پشتیبانی و دسترسی کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور که دچار قابل توجهی چالش های اقتصادی با توجه به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

پشتیبانی محلی: شیپور لجر هتیزبرگ آمریکا ویرایشگر خواستار جامعه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک محلی

پشتیبانی محلی اجازه می دهد تا خوانندگان و جوامع محلی از این فرصت برای کمک به اطمینان از پایداری برای مورد علاقه خود را به عنوان کسب و کار ما تمام تلاش به آن را از طریق COVID-19 همه گیر با هم. شما هنوز هم می توانید پیدا کردن و اضافه کردن کسب و کارهای محلی در جامعه خود را به پشتیبانی سایت محلی.

ما همکاری با ما تبلیغات بخش در این سری ویژه.

مدیر فروش Adrianne دونن گفت: او مفتخر است به عنوان بخشی از بازسازی امریکا جنبش است.

“همه 260 بازار هستند که با هم در همان روز برای ریختن به نور در کسب و کار است که کمک به جامعه ما رشد” دان گفت. “این نسخه را به اشتراک گذاری داستان در مورد نحوه COVID-19 بحران نه تنها تحت تاثیر کسب و کار در جامعه ما بلکه تشویق مراحل بودن در محل قرار داده که ما شروع به خروج از این بحران قوی تر از همیشه است.”

“در طول این تجربه من بوده ام با الهام از همکاران ما که به ما اجازه کار در کنار آنها برای ساخت استراتژی برای رسیدن به مخاطبان خود را در راه های جدید و توسط شرکت ما است که به سرعت نقل مکان کرد برای ایجاد رایگان supportlocal.usatoday.com پلت فرم برای حمایت و ترویج کسب و کار,” او گفت:. “هیچ شکی نیست که از درد ما باز کردن درب به فرصت ها و امکانات جدید برای رشد در جوامع ما و کسب و کار. بیایید بازگشت به کسب و کار با هم.”

ما نمی توانیم پیش بینی آینده شیوع بیماری و یا چه مدت ما باید همچنان به فاصله اجتماعی پوشیدن ماسک یا به دنبال هر یک از دیگر تاسیس پروتکل های ایمنی. اما ما نمی دانیم که ما نیاز به شارژ مجدد امریکا و دولت ما و ما اقتصاد محلی است.

لطفا مرا در روزنامه ” سفر به “بازسازی امریکا است.”

مریم Irby-جونز سردبیر شیپور لجر و هتیزبرگ ، او را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @mirbyj.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>