اوراکل رقیب سری Indian Wells سیتی طعم تنیس منجر به 2020 BNP Paribas Open

مایدزرت | No comments

سوئیس بازیکن تنیس Viktorija Golubic رو نقطه بازی سال گذشته مقابل جنیفر بردی در Indian Wells Tennis Garden در عین حال به نحوی موفق به بازی راه خود را از سوراخ و پیروزی اوراکل رقیب سری Indian Wells عنوان.

شاهکار بود به خصوص پرچین برای جمع آوری جمعیت به دلیل Golubic تا به حال شده است در یک مجموعه و در دو بازی قبل از او بسیج به ضرب و شتم بردی در مقدمه به BNP Paribas Open.

اوراکل رقیب سری Indian Wells بازده دوشنبه, مارس 2 در هفته پایانی منتهی به سال جاری Indian Wells, Masters 1000. مسابقات اجرا خواهد شد روزانه, آغاز و در ساعت 10 صبح و پذیرش رایگان است با یک بلیط.

در میان کسانی که در این رویداد این سال ها گرند اسلم قهرمان Samantha Stosur سابق top 10 بازیکن لوکاس Pouille آمریکایی فرانسیس Tiafoe استیو جانسون, جسیکا Pegula و تیلور تونسند در میان یک میزبان از دیگران است.

مردان در زمینه ویژگی های 11 آمریکایی ها و قرعه کشی زنان شامل 14 آمریکایی است.

همچنین رقابت است که رقیب سری هوستون قهرمان مارکوس گیرن که در حال حاضر نشسته در بالای جاده به چاه هیئت مدیره رهبر از نزدیک دنبال 2020 نیوپورت بیچ مردان مجرد قهرمان تایلندی-پسر Kwiatkowski.

برای بلیط بازدید https://oraclechallengerseries.com/indian-wells/event-info/

بیشتر: 2020 BNP Paribas Open در Indian Wells: بلیط پارکینگ, برنامه زمانبندی و جزئیات دیگر

بیشتر: گرند اسلم قهرمان Kim Clijsters بازی خواهد کرد در Indian Wells, جایی که او برنده در ’03 ’05

سیتی طعم تنیس بازگشته است

طعم تنیس ارائه شده توسط سیتی بازگشت دوباره برای یک سال دیگر در BNP Paribas Open. در مارس 9 رویداد یک تجربه آشپزی شامل امضای آشپزی از بیشتر منطقه پالم اسپرینگز پیشرو سرآشپزها و حضور آمریکایی ستاره تنیس از جمله ونوس ویلیامز و جان ایسنر.

این رویداد برگزار شد در 6:30 p. m. در هایت ریجنسی Indian Wells توچال & آبگرم کمک خواهد کرد به لگد کردن BNP Paribas Open. رفت و آمد مکرر را اجرایی آشپز اریک LeClair را آماده منحصر به فرد سه مزه ایستگاه است که ویترین برخی از امضا ی دستور غذاها از جمله غذاهای خود را از انگلستان زادگاه.

غذاهای شامل یک سالاد خرچنگ popover جدید, انگلستان صدف آبگوشت ماهی چیپس نفر Cornichon gastrique در ایستگاه 1 کره ای شکم گوشت خوک تند, بروکسل, سالاد کلم و یک مینی گیاهی tostada در ایستگاه 2. به پایان LeClair خواهد شد که یک موز تاریخ موس, کیک, نارگیل, ریحان, موس کیک پسته و یکجور دوربین عکاسی بستنی و مغز گردو با ویسکی گردو بستنی و کارامل شور در ایستگاه 3.

برای بلیط بازدید www.tasteoftennis.com/iw/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>