ما لانه بهترین: پروژه های بهبود صفحه اصلی ما را ترک آرام cozier در مواقع استرس

فلوریدا تودی | No comments

اگر شما مانند میلیون ها نفر بی شماری در سراسر جهان شما متوجه شده ام هر ضرب المثلی گوشه, شکاف دیوار و فرش گیر در محل اقامت خود را بیش از این گذشته امن در خانه هفته.

و همانطور که ما در کار آموزش آشپزی و خواب در آن محیط چه فکر می کنیم و به آشپزخانه منسوخ شده زمانی که ما زمان ما آموخته زیادی در مورد خودمان ،

بود که برخی از ما فقط برش به برش قطعات چوب به اندازه گیری های دقیق قرار داده و آنها را با هم در راه است که به طرزی جادویی به شکل میز و یا عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. یا به دبستان و رنگ یک اتاق آفتاب / پاسیو یا نصب کفپوش. برای کسانی که در پاییز به آن دسته که در آن پیمانکاران حرفه ای و صفحه اصلی بهبود کارشناسان همیشه مورد نیاز و استقبال است.

سپس کسانی هستند که برای آنها بعد از انجام آن خودتان را در اوقات فراغت به معنی سفر به لاو یا انبار خانه یا یک mom-and-pop فروشگاه های سخت افزاری مجبور باشید برای آن دسته از قطعات چوب و ناخن-y چیزهایی را که یک پروژه خانه.

با این حال شما را لاغر می آید به گرفتن و یا استخدام برای بهبود صفحه اصلی, سرمایه گذاری, تعهدات بزرگ یا کوچک واقعا یک خانه یک خانه. و در بار تلاش آنها کار می کنند به عنوان یک استرس منفجر یاخوردکننده هم ترک ما crowing مانند $1 پلاک از دلار درخت است که می گوید “ما لانه بهترین است.”

گاهی این پروژه می توانید شروع با مواد در حال حاضر در دست است.

آیلین براک جمع آوری کاشی های کوچک برای سال عمدتا از زیستگاه برای بشریت را بازیابی می کند و موزاییک سنگ پله به کارگیری مهارت های او آموخته و او مادر در قانون است.

او شروع به استفاده از پالم بای خانه به عنوان “بوم” دو سال پیش. در ماه مارس به عنوان کلمه اپیدمی گسترش او شروع به کار در یک چهارم موزاییک دیوار.

“ساخت چیزی زیبا و خلاق کمک کرده است پایین تر من سطح استرس” گفت: Brock, سبک زندگی, مدیر در Brennity ملبورن ارشد اقامت زندگی.

“این بسیار به انجام یک پروژه را تشکیل و رشد; شما می توانید به تماشای پیشرفت و دیدن ایده های خود را به زندگی می آیند. من شاهد رشد آن در طول زمان هنگامی که همه چیز به نظر می رسد خارج از کنترل است.”

جاناتان گروسو 27, که زندگی کرده بود در Jersey City, New Jersey, به تازگی به خانه آمد به کف خلیج به پناهگاه در محل با خانواده اش.

او خلاق — او اجرا می شود خود را پایدار شرکت خرده فروشی و اعتقاد راسخ است در ساخت یک محیط اطراف به عنوان راحت که ممکن است.

و چوبی کف سازی اطلاعات عمومی در مادر خود را حیاط خلوت “دیده بود آن روز” او گفت:.

او مادر انجی Grosoo حال خریداری بتن استنسیل برای بفرس “در فروش گاراژ حدود 10 سال پیش گفت:” با خنده. “او هرگز از آن استفاده می شود.”

را وارد کنید که خلاقیت و سریع در سفر برای لوازم.

سپس مسلح که الگوی برخی از Quikrete است که فقط آنچه در آن برای تلفن های موبایل مانند یک سریع-تنظیم سیمان بتن — یک بیل و یک جلسه تماشای DIY ویدئوها در یوتیوب گروسو رو مشغول است. کار نبود پیچیده او گفت: او صرف یک روز کامل از دبستان گرفتن مواد انجام تحقیقات و پاکسازی زمین; یک روز در واقع به ایجاد سنگ; و روز سوم با استفاده از اتصال شن و ماسه به آنها متصل است.

“حتی به عنوان من انجام شده بود آن را من مرتب از فکر آن را تقریبا به نظر می رسد بیش از حد آسان بر اساس فیلم” او گفت:. “هنگامی که آن را در واقع کار من بسیار شگفت زده شد.”

نتیجه: روشن پناهگاه مادر خود را به نظر می رسد به جلو به لذت بردن از.

“آیا فکر می کنید چقدر زیبا و معلوم شد ؟” او گفت:. “من آن را دوست دارم!”

بنابراین آیا این هنرمند قدیمی ترین ،

“من واقعا احساس می کنید که این یک امتیاز به خانه گفت:” گروسو.

“تنها بودن در اینجا در تمام طول روز با اعضای خانواده با دیدن این پروژه که تا به حال بدست نمی انجام می شود کمک paint my sister اتاق … ما همیشه می گویند:” من که آخر هفته آینده.’ ما همیشه مشغول در حال اجرا در اطراف. در راه, آن را یکی از تنها چیزهای خوب برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر گذراندن وقت با خانواده و مقابله با برخی از این پروژه ها است.”

ملبورن ساکن تریسی Buttke دوست دارد با اضافه کردن لمس شخصی به خانه او و همسر کالین شانون به اشتراک گذاشته اند برای شش سال.

“این یک موضوع ماندن مشغول,” او گفت:. “خواهر زاده و برادرزاده بودند برای کمک و آن را به من پیوند با آنها.”

Buttke اعتبارات پدر او با کمک به توسعه مهارت های خود را با ابزار و ساختمان. او اعمال آنها را به عنوان او گردد مبلمان برای شانون مادر یک شناور قفسه برای بالاتر از تلویزیون در اتاق نشیمن یک میز برای او زاده — و یک دروازه برای زن و شوهر Labradoodle, Thor.

طراحی ایده ها از پینترست و در خود معماری, پس زمینه, او ترسیم طرح جمع آوری مواد و به کار رفت.

“این به من می دهد رضایت بزرگ هنگامی که آن را انجام داده” Buttke گفت. “من دوست دارم این احساس از ساختمان همه چیز و آن را شسته و رفته برای دیدن خواهر زاده و برادرزاده در حال توسعه مهارت های خود را بیش از حد.”

به علاوه وجود عقب نشسته و بررسی نتایج در آسایش است.

“من واقعا دوست داشتن رضایت از دانستن اینکه من که … ساخته شده بهبود خانه ما,” او گفت:.

به سلامتی به آن احساس. هر جا که ما هستیم پر از سوراخ و sprucing تا اگر ما خوش شانس به یک خانه که $1 پلاک کردم آن را به سمت راست.

ما لانه است بهترین.

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>