دیدگاه ما: سرزنش بزرگان مرگ و میر در مالی غفلت

فلوریدا تودی | No comments

نظر

سرفصل های مسکونی متعدد مرگ و میر در خانه های سالمندان ممکن است به نظر می رسد تکان دهنده, اما آنها به عنوان کمی تعجب به پیری متخصصان که تماشای طولانی مدت مراقبت از عقب به سمت سناریو ما شاهد در حال حاضر.

نامتناسب آسیب پذیری ضعیف بزرگان به موذی گسترش COVID-19 رسم محبوب توجه به خیره سردرگمی است که حل نشده باقی مانده برای 20 سال گذشته است. در فلوریدا و در جای دیگر پیچیده مراقبت دراز مدت است که می افزاید: طول و آسایش به زندگی انسان است وحشتناک گران فراتر از معنی ترین آمریکایی های قدیمی تر. و قانونگذاران ایالتی شده اند و تمایلی به پرداخت این نوع از پول لازم برای انجام آن را به سمت راست.

فلوریدا پرستاری ماهر امکانات پر از حرفه ای اختصاص داده شده — و به همان اندازه اختصاصی کشید underpaid کارگران که طبخ پاک و انجام صمیمی اعمال مراقبت دلسوزانه. اما در اکثر موسسات وجود ندارد به اندازه کافی از این افراد در انجام وظیفه در هر زمان داده شده. خشن حسابی از مراقبت از سالمند اجازه نمی دهد که برای سطح نیروی انسانی کافی به وظایف خواستار آنها از نظر قانونی ملزم به انجام.

این واقعیت به تنهایی باعث افزایش شانس که بی امان بیماری های عفونی مانند COVID-19 خواهد پیدا کردن یک راه برای ساکنان در مراقبت از خود.

کاترین Hyer, یک استاد در دانشکده پیری مطالعات در دانشگاه فلوریدای جنوبی به رهبری یک تیم تحقیقاتی است که 60% میزان استناد به “ناکافی کنترل عفونت” در فلوریدا خانه های سالمندان بین 2017 و 2019. این است که به اشتراک گذاری از امکانات که شکست خورده به دنبال دقیق پروتکل های ایمنی; این سهم کردم که در شکست خود را توسط بازرسان دولتی.

بیشتر: فلوریدا, خانه های پرستاری در بالا هشدار برای رمان coronavirus برای ساکنان آسیب پذیر

بیشتر خانه های سالمندان در نظر گرفتن بیماران بیمارستان? تصمیم سختی با کروناویروس

“خوب وجود دارد شواهدی وجود دارد که اگر شما بیشتر RN ساعت” — بالاتر حضور پرستاران ثبت نام شده — “شما باید کمتر عفونت” Hyer می گوید. اما در فلوریدا پزشکی بازپرداخت بیش از حد کم برای رسیدن به سطح نیروی انسانی و کارشناسان موافق هستند مورد نیاز است.

“قانون گذاران ما نمی خواهید به پرداخت پول بیشتر برای مراقبت دراز مدت” Hyer می گوید. “برخی از این خانه می آیند به جای شب بسر بردن.”

مطالعات موردی از بدنام از دست دادن زندگی در مرکز توانبخشی در هالیوود هیلز در طول طوفان ایرما در سال 2017 یافت که مرکز قدرت شکست خورده وجود دارد به اندازه کافی کارکنان به حرکت شکننده ساکنان دور از مناطق که در آن گرما رسیده سطوح نا امن. فرماندار تگزاس ریک اسکات را حل نمی شد برای فعال کردن مراقبت از سالمند امکانات به استخدام بیشتر مردم; در عوض, او آنها را ملزم به خرید پشتیبان گیری الکتریکی ژنراتور.

لابی برای فلوریدا مراقبت دراز مدت صنعت به طور منظم برای درخواست و دریافت امتیاز از دولت است که اجازه می دهد آنها را برای اصلاح هزینه. جدیدترین نمونه های تلاش خود را برای محافظت از امکانات دادخواهی مرتبط با این بیماری همه گیر. آنها موفقیت در این تلاش ها به دلیل وجود دارد هیچ استدلال که مدل کسب و کار برای خانه های پرستاری شکسته است و ما هیچ جایگزینی به عنوان رتبهدهی نشده است.

ناقص است آن را به عنوان زندگی در خانه سالمندان و یا کمک امکانات زندگی است که هنوز هم بهتر از آنچه اکثر بزرگان را در یک خانواده تنظیم Hyer می گوید: پس از ساکنان گرفته شد از امکانات را در طول ایرما برای مثال “آنها آمد نه در شکل و خوب است.”

در حال حاضر فلوریدا مراقبت از سالمند در مراکز سزاوار هر کمک دولت می تواند ارائه. بعد وجود دارد باید یک واقع بینانه گفتگو در مورد ایجاد یک سیستم بهتر و مالیات دهندگان تمایل به صندوق آن است.

– هرالد تریبیون هیئت تحریریه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>