از کار در کالیفرنیا به دلیل coronavirus? در اینجا برخی از بیکاری منابع

مایدزرت | No comments

خرید اینترنتی از سراسر جهان coronavirus همه گیر است که به احتمال زیاد باعث رکود و باعث اخراج برای به عنوان بسیاری از 280,000 کالیفرنیا اقتصاددانان در UCLA پیش بینی کند.

داستان از قطع شیفت و اخراج در حال حاضر در حال ظهور در Coachella Valley است که ضربه سخت انصراف از رویدادهای مهم در فصل اوج. یکی در چهار شغل در دره مرتبط با گردشگری که شامل کارگران در رستوران ها و هتل ها.

در اینجا برنامه هایی که می تواند کمک به مردم در شرایط مختلف و بر اساس اطلاعات از دولت اشتغال و توسعه بخش.

اگر شما از دست داده اید کار خود را به دلیل کار خود را تعطیل

افرادی که کاهش ساعت یا از دست دادن شغل خود به دلیل کسب و کار خاموش شدن ناگهانی می تواند درخواست برای بیمه بیکاری از طریق دولت است. وجود معیارهای واجد شرایط بودن از جمله بدانند که آیا شما به دست آورده اید به اندازه کافی دستمزد در گذشته برای ایجاد یک ادعا و یا آنچه به نام “پایه دوره است.”

ذینفع نیز باید بیکار از طریق هیچ گسل از خود را در دسترس برای کار و به طور فعال به دنبال استخدام جدید. هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چشم پوشی از یک هفته انتظار مورد نیاز برای منافع معنی آنها جمع آوری می شود هفته اول شما از کار. پرداخت فرآوری و صادر شده ظرف چند هفته از دریافت یک ادعا با توجه به EDD.

هفتگی مزایای می تواند طیف وسیعی از $40 $450. در اینجا یک بیمه بیکاری ماشین حساب; ببینید چقدر شما واجد شرایط برای.

خود اشتغالی افراد به طور کلی به واجد شرایط برای بیمه بیکاری هر چند برخی از مقامات در حال حاضر بحث در مورد اینکه آیا ممکن است نیاز به تغییر.

اگر شما نمی توانید به خاطر مدرسه فرزندتان تعطیل شده

شما ممکن است واجد شرایط برای بیکاری اما این شرایط هستند مورد توجه دولت است. EDD نمایندگان خواهد برنامه یک مصاحبه تلفنی برای تعیین اینکه آیا مزایای اعمال می شود برای مثال اگر یک کارفرما کاهش ساعت کار خود را بنابراین شما می تواند مراقبت از کودک خود را.

اگر شما بیمار هستید و یا در معرض

اگر شما نمی توانید دلیل این که شما تشخیص داده شده است با COVID-19 شده اند و یا در معرض, شما می توانید درخواست برای یک کار افتادگی بیمه ادعا می کنند از طریق دولت در بخش توسعه اشتغال. این برنامه فراهم می کند در کوتاه مدت سود پرداخت – معمولا در حدود 60% تا 70% از حقوق و دستمزد از 50 دلار به 1300 دلار در هر اونس در هفته – اگر شما نمی توانید به دلیل غیر مرتبط با کار بیماری یا آسیب.

هنوز مطمئن شوید که اگر شما واجد شرایط? بررسی خود را paystub برای دیدن اگر وجود دارد یک “CASDI” کسر – که بدان معنی است که شما تحت پوشش. شما همچنین باید مدارک پزشکی اعم از این که امضا شده توجه داشته باشید از یک پزشک تایید تشخیص و یا یک بیانیه با علائم و تاریخ شروع از وضعیت و اطلاعات در مورد پزشک شما در حال کار با. که منظور نیز می توان از یک محلی و یا دولت سلامت افسر.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هفته گذشته چشم پوشی از یک هفته انتظار برای این برنامه به طوری که به معنی افراد واجد شرایط می تواند جمع آوری مزایای هفته اول آنها در خارج از محل کار. آن را به طور معمول می کند چند هفته برای EDD برای پردازش پرداخت ،

ادعا می شود را مشاهده کنید آنلاین در اینجا.

اگر شما بیمار هستید و خود اشتغالی

برخی از افرادی که خود اشتغالی پرداخت به بیمه از کار افتادگی انتخابی پوشش اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه در اینجا در دسترس است.

اگر شما مراقبت از یک عضو خانواده

افرادی که در حال مراقبت از بیمار یا قرنطینه اعضای خانواده می تواند یک فایل مرخصی خانواده ادعا می کنند. که برنامه را فراهم می کند تا شش هفته از مزایا و ارائه هشت هفته شروع ژوئیه 1. شخص شما مراقبت می تواند یک کودک پدر و مادر, پدر و مادر-در-قانون پدربزرگ و مادر بزرگ نوه خواهر و برادر همسر و یا ثبت نام شریک داخلی.

این مزایایی که در حدود 60% تا 70% از دستمزد و طیف وسیعی از 50 دلار به 1300 دلار در هر اونس در هفته نیز نیاز به مدارک پزشکی از پزشک معالج یک بیانیه و یا دستور کتبی از دولت محلی و یا افسر بهداشت.

ادعا می شود را مشاهده کنید آنلاین در اینجا.

اگر شما نیاز به شناسایی

نیاز به شناسایی و به درخواست برای برنامه ها ؟ که از صبح سه شنبه, کالیفرنیا, گروه دفاتر موتور خودرو هنوز باز و تمرین های اجتماعی فاصله اما این بخش به شدت تشویق معاملات آنلاین که در آن قابل اجرا است. گروه را درخواست 60 روز تمدید از اجرای قانون برای گواهینامه رانندگی و خودرو expirations آغاز شد که در تاریخ 16 مارس به منظور اجازه می دهد در خطر جمعیت به جلوگیری از آمدن به راهنمایی و رانندگی ، اطلاعات بیشتر در دسترس است از راهنمایی و رانندگی.

به اشتراک گذاری داستان خود را: اجباری فروشگاه بسته شدن و پناهگاه در محل سفارشات جلوگیری از آمریکایی ها از کار و جمع آوری درآمد. خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز می خواهید برای پیدا کردن مردم در صنایع مختلف که در حال از دست دادن کار و درک اینکه چگونه آنها در حال تلاش برای شناور باقی می ماند. ما را دنبال کنید تا با این افراد بیش از چند هفته آینده به این وضعیت ایفا می کند. رسیدن به ما آنلاین:

Facebook: https://www.facebook.com/sandyhooper/posts/10102871802332297

توییتر: https://twitter.com/SandyHooper/status/1240015367965036544?s=20

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. آیا شما هر گونه داستان های به اشتراک گذاری در مورد چگونه coronavirus مؤثر است و کار شما و یا کسب و کار و یا اطلاعات در جامعه ، رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>