شیوع در می سی سی پی کاپیتول: تعدادی از آلوده قانونگذاران رشد به 26

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز است هشدار عمومی برای آزمایش برای coronavirus اگر آنها شده اند در تماس با دولت داشتند ،

تعداد coronavirus موارد مرتبط با یک شیوع در کنگره افزایش یافته و به 36 که شامل 26 قانون گذاران با توجه به دولت بالا سلامت رسمی.

بسیاری از سیاستمداران مسخره توصیه به پوشیدن ماسک در داخل کنگره آمریکا در هفته های اخیر. در حال حاضر حدود یک ششم از می سی سی پی امور خارجه قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: می سی سی پی, وزارت بهداشت, نظارت بر وضعیت و که حدود 290 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در کنگره این هفته است.

رهبران هر دو اتاق — سخنران فیلیپ کان و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann — آزمایش مثبت برای کوروناویروس. روز چهارشنبه شرکت مجله گزارش داد که Rep. سام میمس R-McComb, تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. میمس صندلی خانه بهداشت عمومی کمیته.

پوشیدن ماسک? بسیاری از می سی سی پی قانونگذاران و دیگر مقامات دولتی در حال پرش آنها

مجلس هنوز بودجه برخی مسائل به حل و فصل اما ریوز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه آن خواهد بود بیش از حد خطرناک برای نمایندگان مجلس به بازگشت به جکسون در عرض دو هفته “که fishbowl از می سی سی پی در کنگره”.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>