رسانه ها از می سی سی پی: در اینجا چیزی است که انتظار می رود در عرض خالی چه خریداران می گویند

لدگر | No comments

در اخیر صبح روز جمعه رسانه های می سی سی پی در مروارید بود تا حد زیادی خالی است. اما 24 ساعت بعد از خرید مجتمع شلوغ بود با مردم هر دو مردم محلی و بازدید کنندگان از خارج از شهر.

کتی Hackshaw مدیر کل رسانه های می سی سی پی گفت: ترافیک پا و باز و بسته شدن فروشگاه ها بخشی از جزر و مدی از خرده فروشی.

“بیش از 9000 فروشگاه های بسته در سال 2019 در سراسر کشور,” او گفت:. “که بسیاری از فروشگاه ها. همه مراکز خرید هستند که تحت تاثیر آن اما این بدان معنا نیست که مراکز خرید در حال مرده است. به این معنی که همه چیز در حال تغییر است و من فکر می کنم آن را برای خوب است.”

رسانه ها از می سی سی پی باز در سال 2013 به عنوان یک “فرهنگی خرده فروشی جاذبه” تحت جدید و بحث برانگیز برنامه دولت در آن زمان است که به توسعه دهندگان آن مالیات بر فروش تخفیف دارد گردشگری خم به پروژه.

آن را در حال حاضر لیست 62 خرده فروشان و رستوران ها در وب سایت خود را در کمتر از 76 در آن افتتاح هفت سال پیش. هر چند عرض خالی مشهود Hackshaw گفت: برنامه ها در محل برای چند تن از آنان از جمله یک سرگرمی و محل حزب باز است.

خالی نیست رفتن خود خسته شده اید توسط خریداران در رسانه ها در یک آخر هفته های اخیر اما نه آنها به نظر می رسد محدود کردن ترافیک.

“ما شده اند در اینجا در مورد دو سال اما ما می خواستیم به پایین آمده و ما شده ایم نوع توجه است که چندین فروشگاه را تعطیل” گفت: سامی سفید کلمبوس. در عین حال او گفت که او و همسرش برنامه ریزی شده به صرف چند ساعت در رسانه ها.

5 ملی خرده فروشان انتظار می رود برای باز کردن دیگران در حال گسترش

Hackshaw اذعان متعدد عرض خالی اما گفت که بسیاری از آنها صحبت شد برای — از جمله اسباب بازی “R” ما و ویلسون ،

در تابستان او گفت: پنج ملی خرده فروشان انتظار می رود برای باز کردن در رسانه های, اما نام زنجیر هستند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده. دو جریان ملی مستاجران می خواهیم به حرکت به فضاهای بزرگتر. و در ماه اکتبر چوگان باز در رسانه ها در حال حرکت به فضای خالی توسط J. Crew.

“خرده فروشی است پس از دوره ای شما می دانید چیزی دیگری است که همیشه رفتن به رفتن به” او گفت:. “من انجام این کار از سال 1994.که چه اتفاقی می افتد. ما بزرگ لیزینگ مردم همیشه وجود دارد مکالمات حتی زمانی که شما 98% اجاره دلیل این که شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. کسی می تواند واقعا, واقعا به خوبی در این مرکز خرید و ورشکسته زیرا آنها در حال انجام به خوبی در همه جا بنابراین شما همیشه در صحبت کردن به مردم است.

“شما می خواهم به 100% استیجاری اما تقریبا هیچ کس در حال حاضر است.”

ملی Tanger Outlets یک محل در می سی سی پی در ساوتهیون.

هنگامی که تماس با شیپور لجر آنها معوق خود به سه ماهه چهارم و تا پایان سال نتایج در ماه ژانویه منتشر شد.

پایان سال گزارش اظهار داشت: “با اجاره اعدام ما به پایان رسید در این سال با تثبیت نمونه کارها اشغال بالاتر از سال قبل در 97.0%.”

“آنها در حال رفتن را از طریق همان چیزی است که ما” Hackshaw گفت. “همان مستاجران که بسته اند اینجا را بسته اند وجود دارد. ممکن است وجود دارد چند که متفاوت هستند. اگر شما ورشکسته شما ورشکسته است.”

اتصال شهرستان ePlex برای باز کردن در مه

به عنوان سنتی فضاهای شاتر Hackshaw گفت: مراکز در تلاش هستند تا به تکامل خریداران ارائه تجارب است.

به عنوان مثال او با اشاره به خالی نمای قبلا اشغال شده توسط Dressbarn. ملی خرده فروش بسته تمام فروشگاه های خود را در این پاییز گذشته. باز داشت یک لباس مردانه, فروشگاه به تازگی بسته شده و پس از آن اجاره شد.

آن را “زمان مناسب” برای یک کسب و کار جدید به حرکت در Hackshaw گفت.

ترکیب این دو فضا را به یکی از با تقریبا 10000 فوت مربع اتصال شهرستان ePLEX باز خواهد شد آوریل 1. اولین باز در بیرمنگام آلاباما ePLEX ارائه می دهد واقعیت مجازی, بازی مسابقات و میزبان در مهمانی ها و مراسم.

“این یک تجربه بزرگ برای همه از 10-yearolds به بزرگسالان” Hackshaw گفت. “این یکی از چیزهایی است که مراکز خرید در حال انجام در سراسر کشور در حال حاضر به برخی از تجربه نه فقط خرده فروشی…این بزرگ است.”

در علاوه بر این به بازی های جدید در فضای رسانه ها در حال حاضر در صفحه اصلی به تناقض چالش و فرار از اتاق. مدیر لوگان دیویس گفت: با دو اتاق بازی ها از جمله 1902s هودینی اتاق با پازل ها و قفل فروشگاه می بیند ترافیک سنگین پا در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات مدرسه هنگامی که از “پدر و مادر در حال تلاش برای پیدا کردن چیزی برای بچه ها انجام دهد.”

در طول هفته او گفت:, فروشگاه, ممکن است دیدن یک یا دو گروه از مردم است. خریداران راه رفتن در اطراف این رسانه ها که پاپ در به اتمام ذخیره باید واکنش او گفت:.

“من فکر می کنم به خاطر چه نوع تجربه است یا مردم واقعا آن را دوست دارم یا آنها مانند” خوب خداحافظ.’ وجود دارد در میان است.”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

خرده فروشان محلی بخشی از صحنه

راه رفتن در اطراف رسانه ها وجود دارد یک دانش سطحی محلی خرده فروشی فضاهای علاوه بر امکانات ملی. Hackshaw گفت: آنها به فضای ارائه شده به مردم از رسانه ها برای اولین بار افتتاح شد.

کارن هیل صاحب نه فقط یک همبرگر تنها رستوران در رسانه ها واقع نشده است در دادگاه های غذایی. به دنبال تغییر شغل تپه افتتاح شد رستوران آوریل گذشته. مجهز به رنگ آبی روشن و غرفه, نه فقط یک برگر در خدمت به سفارش همبرگر و غذاهای دریایی انتخاب شده است.

با افزایش از یک مشروب مجوز هیل در حال حاضر با توجه به فضای بزرگتر در رسانه ها.

“این بسیار خوب است,” او گفت:. “این است که من سال اول هستم و هنوز ساختمان است اما مشتریان آن را دوست دارم.”

بسته شده در یکشنبه هیل گفت: روزهای جمعه و شنبه در حال رستوران شلوغ ترین روز. او افزود که او “می شود مردم در همه زمان ها” به دلیل برخی از 1200 نفر که کار در رسانه ها.

Hackshaw گفت: این رسانه ها هستند “با توجه به پراکندگی یکی دیگر از رستوران” به مخلوط.

“این فقط در محیط های مختلف از دادگاه مواد غذایی,” او گفت:.

یکی دیگر از فروشگاه های محلی, Crawford, تپه, بوتیک در ابتدا باز به عنوان یک pop-up store قبل از روز شکرگزاری است. صاحبان انجی کرافورد و Deana هیل هر دو کار دیگر شغل تمام وقت به طوری که آنها را تبدیل منینگ فروشگاه. در واقع کرافورد محلی لیزینگ عامل در رسانه ها.

کرافورد گفت: آنها برنامه ریزی شده به پس از تعطیلات اما کسب و کار که قرار بود تا به خوبی آنها تصمیم “اجازه دهید فقط به خاطر رفتن با آن است.” در حال حاضر کرافورد تپه بوتیک باز است پنج شنبه-یکشنبه.

“ما بسیاری از افرادی که در سفر آینده, از, لوئیزیانا, Texas. من تا به حال مردم در آخر هفته گذشته از آریزونا بنابراین ما یک مقدار زیادی از مسافران, اما ما همچنین می توانید بسیاری از تکرار.

“از آنجایی که ما شده ایم در اینجا پس از شکرگزاری, من تا به حال همان مشتریان. ما آغاز شده و کمی زیر…مشغول است. آن را خیلی شلوغ است.”

لنگر فروشگاه, قوی ترین ترافیک از می سی سی پی

رسانه های’ لنگر فروشگاه — Coach Outlet, Michael Kors Outlet, Nike Factory Store و انبار خروجی — “آیا واقعا خوب” Hackshaw گفت. “این نام بزرگ است که در اینجا, مگر اینکه آنها را دچار مشکل, ملی, آنها در حال رفتن به اینجا.”

وقتی پرسیده شد که در مورد آینده مراکز خرید Hackshaw با اشاره به آنچه او می بیند به عنوان یک تفاوت کلیدی بین محیط داخلی و خروجی مراکز.

“من قصد دارم به قول صاحب یک رقیب و او همیشه می گوید:” در زمان خوب مردم می خواهند به فروشگاه رسانه ها به دلیل تنوع و آنها معمولا در خارج از منزل در مراکز خرید. در زمان بد آنها فروشگاه رسانه ها به دلیل قیمت کمتر.”

Hackshaw که باز چهار خروجی مراکز گفت: او را تشویق توسط “خوب ترافیک محلی” در رسانه های می سی سی پی.

“وجود دارد یک مرکز بزرگ نزدیک به جنگل Richland,” او گفت:. “ما نصف النهار ترافیک ما مونرو, لوئیزیانا, ترافیک.”

هشتاد درصد از خروجی ترافیک است از می سی سی پی, او گفت:.

“بقیه از آن است که ملی ترافیک یا بر روی هدف و یا درایو از آنجا که ما در حال نشستن در (ایالتی) 20 و 55.”

تسلا سوپر شارژر که باز در سال 2016 نیز آورده ترافیک اضافی. تسلا صاحبان قادر به دیدن شارژ مکان در سراسر کشور و طرح خود را متوقف می کند درآمده است.

“معمولا چندین Teslas یک روز” او گفت:. “ما آن را دوست دارم. تسلا راه می رفت به دفتر من و من شنیده ام آن مرد بگو: سلام من از تسلا “و من از میز و رفتم و به من گفت:” بله.” او گفت: “شما حتی نمی می دانم آنچه من می خواهم و من گفت:” هر آنچه در آن است, بله.'”

چه خریداران می گویند

 • Toni لوگان مخزن

لوگان منتقل می سی سی پی از آتلانتا چند سال پیش. صحبت از منطقه مترو, او گفت:, “وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های در اینجا” اما او باعث می شود سفر به رسانه های چیکو و زیر شیروانی قرار دادن. لوگان بازديد رسانه “حدود شش بار در سال” عمدتا در طول هفته اما گفت که او نیز به ارمغان می آورد مردم از دیدن از شهر.

 • چلسی Evans, Brandon

ایوانز و اچ خرید بودند در صبح روز جمعه برای کفش. آنها معمولا فروشگاه آنلاین اما می خواستم به سعی کنید این فروشگاه را در رسانه های آدیداس و نایک.

“گاهی اوقات شما می توانید پیدا کردن معاملات خوب اما این نوع مانند یا ضربه از دست” او گفت:. ایوانز گفت: او معمولا چوب را از یک طرف به رسانه ها اشاره کرد: “من حتی نمی دانم چه آنها که در پایان…ما عمدتا تنها ماندن در این سمت برای کفش و لباس است.”

 • جیمز Causey, پاریس, تنسی,

Causey یک راننده کامیون بود خرید با همسرش دو فرزند کوچک و یک همکار راننده کامیون و همسرش در یک بعد از ظهر شنبه. این گروه در شهر برای یک نشست سالانه. هر زمان که آنها می آیند به مترو منطقه آنها در رسانه های, او گفت:.

“همسر من را دوست دارد جای” Causey گفت.

نشستن بر روی یک نیمکت با کودکان خود و دوستان Causey احاطه شده بود کیسه های خرید از نایک و برای همیشه لطفا برای 21 اما او گفت که آنها مایل بودند بیشتر فروشگاه با اشاره به Tanger Outlet در ساوتهیون.

“به نظر می رسد مانند این یکی در اینجا ما متوجه وجود چند فروشگاه که از رده خارج هستند مانند یک تلفن همراه تعمیر و چیزهای شبیه به آن…پاکیزگی فوق العاده است اما برخی از فروشگاه های ما در کنار آنها است.”

 • ‘افسانه ’60s باشگاه’

کارولین توماس با این نسخهها کار در Ann Taylor فروشگاه در رسانه های اما Shelia کارتر ساندرا کابل و لیندا ویلیامز “زندگی می کنند در طرف دیگر” از شهر و آیا فروشگاه در رسانه های است که اغلب. اما در این شنبه خورشید می درخشید و این گروه در جشن ویلیامز تولد. پس از یک ناهار, نزدیک, چهار ضربه تا مانند فروشگاه Ann Taylor و حمام و بدن کار می کند.

 • مارس Williams, Brandon

ویلیامز بود و معترضان را بین مربی و Michael Kors در صبح روز شنبه با دخترش Girl Scout Troop از براندون فروش کوکی ها.

“ما شده ایم از آمدن به اینجا برای چهار سال یا بیشتر و آن را همیشه بسیاری از فعالیت افرادی که اینجا هستند واقعا بزرگ است و ما همیشه این کار را واقعا به خوبی به عنوان دور به عنوان دختر پیشآهنگی کوکی ها” ویلیامز گفت.

“این همیشه rockin’ و rollin’ در اینجا. آن را بسیار ثابت است. تنها زمان آن را معمولا آب و هوا بر اساس از آنجا که شما در خارج از منزل.”

 • متی پل دیلن اسنل, کلیپ Ryals براندون

نوجوانان بودند حلق آویز کردن و خوردن پاپ کورن در رسانه های روز شنبه بعد از ظهر و حتی رقص در یکی از کارناوال به سبک سواری.

سه نفر بود کاهش یافته توسط پدر و مادر خود را. آنها فروشگاه اما عمدتا “فقط باید سرگرم کننده” پل گفت. آنها مانند رسانه های چون “این بیشتر از یک در خارج از منزل منطقه است.”

لیست فعلی فروشگاه ها در رسانه های می سی سی پی

 • Adidas فروشگاه خروجی
 • American Eagle Outfitters
 • Ann Taylor, کارخانه
 • Banana Republic Factory Store
 • حمام و بدن کار می کند
 • کارتر نوزادان و کودکان
 • چیکو خروجی
 • بچه محل
 • چین Wok
 • Chix مرغ
 • Chopz
 • کلر را
 • مربی تیم نیویورک
 • Coach Outlet
 • کول هان خروجی
 • این Craftman انجمن صنفی سی سی پی
 • کرافورد تپه بوتیک
 • Doc پاپ کورن
 • برای همیشه لطفا برای 21
 • فرانسیسکا است
 • فاصله کارخانه
 • GNC
 • بزرگ آمریکایی کوکی ها
 • Hanes, Brand Outlet
 • موضوع داغ
 • جانستون و مورفی کارخانه فروشگاه
 • سفر
 • سفر Kidz
 • Kay Jewelers خروجی
 • لین برایانت خروجی
 • لوی فروشگاه خروجی
 • درب
 • کمی بزرگ جعبه خروجی
 • زیر شیروانی قرار دادن خروجی
 • Maurices
 • Michael Kors Outlet
 • موبایل منطقه
 • Napoly مردانه
 • شهد مزارع
 • Nike Factory Store
 • نه فقط یک برگر
 • O! چه زیبا بوتیک و هدیه
 • اشکوش B’gosh
 • Paradoz چالش اتاق
 • فلفل کاخ
 • عطر 4U
 • پولو رالف لورن
 • Bombas
 • موشک Fizz نوشابه و آب نبات فروشگاه
 • کوه های راکی کارخانه شکلات
 • غم و اندوه 21
 • Sabarro
 • Sketchers
 • سومو منقل ذغالی
 • Sunglass Hut
 • کلبه دکور خانه و, هدیه
 • بکن بکن
 • U-چرخش ماست منجمد
 • Under Armour
 • یکنواخت خروجی
 • VF خروجی
 • تلون مزاج درختان بید بوتیک

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>