صاحبان به “سیمان ییلاقی’ در دربی خیابان در کاکائو ایجاد نگاه جدید و زندگی جدید

فلوریدا تودی | No comments

جو Carbone و علامت Strauchman شادی معنی نشستن در خود ایوان جلو.

“به جای اینکه در داخل, تماشای تلویزیون, شما خارج, تماشای زندگی” Carbone گفت.

این دو به تازگی نقل مکان کرد و به یک بازسازی 1920 ییلاقی در دربی خیابان در تقاطع Dellanoy خیابان در کاکائو ایجاد کرد.

“نشستن در جلو ایوان شما یک احساس است که شما در وسط از همه چیز” Carbone گفت.

هر چند آنها تنها زندگی شده اند وجود دارد چند هفته زن تاریخ با خانه شروع شد و تقریبا از 30 سال پیش. آنها را خریداری و آن را در سال 1992 ماند برای یک سال و سپس آن را اجاره.

زمانی که مستاجران نقل مکان کرد و در سال 2019 پس از 26 سال Carbone و Strauchman تا به حال به تصمیم: فروش و یا رفع آن است.

آنها تا به حال چند ارائه می دهد. دربی یک منظره خیابان کنده از دیگری با یک ردیف از خانه های عجیب و جالب با رواقها و جلو چمن. عشق مردم جامعه احساس از محل و همچنین نزدیکی آن به مغازه ها و رستوران ها از کاکائو روستا و رودخانه هند.

حل و فصل آنها در گزینه شماره 2.

به عنوان آنها شروع به کار Carbone گفت: آنها می خواستند برای بازگرداندن نه بازسازی.

خانه ساخته شده بود در سال 1922 توسط Frank B., Hamilton, زمستان ساکن کاکائو با توجه به “نمی شود از دست رفته: کاکائو را میراث معماری و مردم آن 1880-1950” توسط Roy Laughlin, رابرت Kronowitt و مایکل Boonstra.

آن لقب “سیمان خانههای ییلاقی” آن را به عنوان یکی از اولین در این منطقه ساخته شده با بلوک های بتنی. طراحی معاصر بود برای آن زمان با درب جلو واقع شده به یک طرف و به جای محور در وسط.

“خانه تقریبا در تدبیر از طریق اواخر 40s” Carbone گفت. آن را تا به حال دو اتاق خواب جدا شده توسط یک جک و جیل یک اتاق نشیمن اتاق ناهارخوری و آشپزخانه.

سپس اضافات آغاز شده است. ایوان جلو در سمت شرق از خانه محصور شد. مطابق ایوان در سمت غرب بود جداره تا به اضافه کردن یک اتاق اضافی به عنوان پشت ایوان است. در برخی از نقطه سایبان نصب شد.

خانه جذابیت ناپدید شد پشت ماه از بی توجهی است. آن را زشت یا ژولیده فقط شیرین و مطلوب.

“من می خواستم خانه را اساسا باقی می ماند درست به آن سبک” Carbone گفت: “اما ما نیاز به قادر به استفاده از این خانه در سال 2020 است.”

آنها استخدام Mike Van Emburgh یک پیمانکار با تصویر کامل خانه در اورلاندو و معمار کارن شیا ملبورن را به چشم انداز خود را به زندگی است.

در خارج از آنها را باز کرد تا ایوان جلو و پوست کنده به دور لایه داخلی-فضای باز فرش. در نتیجه یک فضای گرم و نرم با اتاق به اندازه کافی برای هشت نفر میز ناهار خوری و یک نمایش از دربی خیابان زندگی.

آنها در زمان پایین اتاق علاوه بر این در نظر گرفته و یک گاراژ اما تصمیم گرفت در دو فروس به جای. یک گاراژ احساس نمی مانند آن را در همراهی با سبک خانه Carbone گفت.

همچنین: در اینجا این است که چگونه به دعوت بومی زنبور عسل به حیاط خود را.

همچنین: در این سال را مد روند ؟ Matchy-matchy ماسک.

ایوان ویژگی های سنگ-صورت بلوک لهجه و او می خواست به انجام این احساس را به گاراژ. او در بر داشت بلوک های سیمانی با جسورانه مانند طرف آنلاین بود و آنها از حمل و ایندیانا است.

در حالی که آنها را قادر به صرفه جویی در ویندوز اصلی آنها پایین کشیده چادر اجازه sunshine جریان به اتاق.

Carbone گفت: آنها نمی خواهند به حرکت هر یک از دیواره های داخل, اما آنها نیاز به خانه به عملکردی است.

یکی از دو درب جلو اصل باز به اتاق ناهار خوری بزرگ با یک آشپزخانه کوچک جمع شده در پشت. درب دوم که منجر به اتاق نشیمن برداشته شد و باز پوشیده بود.

آنها تبدیل اتاق به یک آشپزخانه است که در حالی که نه بزرگ گذاشته است به پخت و پز آسان تر است. چوب تیره کابینت کشش به سقف و U شکل می دهد دسترسی آسان به اجاق گاز کاری و نزول است. بسیار وجود دارد فضای Carbone گفت: اما وجود دارد مقدار زیادی از ذخیره سازی.

کوارتزیت شمارنده لهجه پور اپوکسی پشت splash ایجاد شده توسط Strauchman. وجود صندلی در یک نوار در مقابل سینک و یا در یک جدول کوچک اما تحصن کردن وعده های غذایی به طور کلی در حال خدمت در ایوان.

با حرکت درب و جابجایی فضا چه استفاده می شود آشپزخانه است که در حال حاضر یک استاد ،

پشت ایوان بود که تبدیل به یک اتاق رختشویی و مدتی در دهه 1960 تبدیل شد به یک منشی کردن اتاق خواب استاد. انباشته یک واشر و خشک کن مجموعه منظمی را پشت کشویی درب انبار در یک سالن در سمت شرق از خانه.

حمام اصلی است که در حال حاضر مدرن مهمان حمام. قدیمی پنجه پا وان با مهر “سال 1921” حذف شده است اما نه دور انداخته. در حال حاضر آن را در بر داشت یک خانه جدید پاسیو از پشت. Carbone گفت: در نهایت آنها می خواهم به آن را تبدیل به یک فضای دوش.

“دلیل اصلی ما در زمان پنجه پا وان شد, ایمنی,” او گفت:. “من می خواهم به اینجا زندگی می کنند تا زمانی که من هستم 100.”

همچنین: عطر حیاط خود را با این گیاهان معطر

اصلی طبقه چوب سوسو زدن در اتاق نشیمن که در آن یک شومینه است که در مرکز بین پنجره های بزرگ.

اتاق رنگ آرامش آبی و سبز. پتو ساخته شده توسط Carbone و Strauchman مادران اضافه میآید رنگ به تخت و یا به عنوان دیوار آویختن.

درب محروم می شدند را به خود چوب طبیعی و مورد استفاده مجدد قرار.

“همه درها به حال 100 سال از رنگ” Carbone گفت. از بین بردن رنگ بود و یک درس تاریخی کشف پالت رنگ از هر دهه از خانه و زندگی.

خارج یکنواخت سفید رنگ جایگزین شده است با یک تازه خاکستری-سبز با سفید تر و تمیز. یک درایو و گردشگاه از بفرس برش از طریق ضخیم گستره چمن. مقابل خانه دعوت کرده است در حالی که این حصار, حیاط خلوت, ارائه می دهد یک مخفی گاه منزوی.

“آن شده اند که آسان برای قرار دادن در یک داستان دوم یا یک گاراژ” او گفت:, “اما که نمی توانست درست به سبک خانه.”

و مردان متعهد شدند به چسبیدن به خانه اصلی ، حتی تعداد خانه از جبهه نوشته شده است در اواسط قرن اسکریپت: چهل و یک.

زن و شوهر قرار داده ریشه در فضای ساحل در 1980s.

Carbone و Strauchman مشغول به کار بودند به عنوان خدمه پرواز برای Trans World Airlines زمانی که آنها خرید یک خانه در جزیره مریت در سال 1988.

اما Carbone روابط رفتن یک نسل است. پدرش جو Carbone Sr. فارغ التحصیل با کاکائو کلاس بالا از سال 1958. Carbone در زندگی Eau Gallie منطقه به عنوان یک پسر قبل از نقل مکان خانواده به التامانت و بعد از دولت است.

“من همیشه احساس می کردم این بود که من صفحه اصلی” Carbone گفت. “من همیشه احساس بکشد مانند این بود که در آن به من تعلق دارد.”

بیش از سه دهه گذشته آنها خریداری شده و بازسازی خانه های متعددی در شیرین و خیابان ساتون در رککلدگ درست در جنوب کاکائو شهر محدود است.

“چیزهایی که نمی شد خیلی گران یا خیلی دنبال پس از” Carbone گفت. “هر خانه یک داستان است.”

این خانه ها در حال حاضر در حال اجاره.

برای چند سال با شروع در سال 2005 آنها عمل ادم بددهن و ماجراجو تورهای خارج از وهیتلی بای در کاکائو.

هر دو هنوز هم پرواز; Carbone برای جت آبی و Strauchman برای آمریکا.

در حال حاضر آنها در حال آماده را به کاکائو ایجاد پایگاه خود را.

به عنوان آنها نشستن در ایوان جلو آنها دیدن همسایه راه رفتن سگ دوچرخه سواران و دوندگان رهبری را به رودخانه. مردم را متوقف به طور منظم و از آنها بخواهید در مورد خانه.

“آنها می خواهند به شما بگویم که چگونه سپاسگزار آنها را برای آنچه شما انجام داده ام” Carbone گفت. او مطمئن است که نمی تواند در این مورد اگر آنها می خواهم بولدوزر اصلی ییلاقی و ساخته شده است یک خانه مدرن است.

“من می دانستم که زمانی که ما خریداری این خانه این بود که ما قرار بود برای همیشه.”

او دوست دارد به فکر می کنم Frank B. همیلتون را تایید کند.

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>