آکسفورد اداره پلیس کمک می کند تا ساکنان 55 ساله و مسن تر با خرید مواد غذایی

لدگر | No comments

آکسفورد آکسفورد اداره پلیس در حال انجام بخشی خود را برای سرکوب گسترش coronavirus در روش های بزرگ و کوچک است.

آغاز و تا روز دوشنبه این هفته OPD افسران شده اند در محل در آکسفورد فروشگاه های مواد غذایی شرکت در خرید برنامه کمک برای شهروندان 55 ساله و مسن تر. افسران پوشیدن دستکش و ماسک شده اند کمک مسن آکسفورد ساکنان آوردن مواد غذایی برای اتومبیل های خود و توزیع منابع برای کمک به “را سالمندان احساس امن در حالی که خرید.”

OPD شده است استقرار دو افسر به Kroger از 7-8 صبح و لارسون نقدی محافظ (8-9 صبح) هر روز صبح. در Kroger, یک افسر شده است برای کمک به بارگیری مواد غذایی در حالی که دیگری شده است توزیع دستکش به خریداران.

یک افسر است که درگیر با کمک در دوشنبه تخمین زده می شود او دست از بین 200 و 250 جفت دستکش در ساعت او را صرف در Kroger.

یکی OPD گفت: این ایده پیشنهاد شده بود توسط یک افسر که در فکر کمک به شهروندان مسن بود, ضرورت توجه به افزایش خطرات ناشی از کوروناویروس برای همسر و immunosuppressed جوامع است.

در لارسون نقدی محافظ صبح روز سه شنبه دو افسر ایستاده بود در خارج از تیم ملی خود ماشین ارائه کمک به هر کسی که آن را مورد نیاز. به کمک آنها با مواد غذایی اطمینان حاصل کنید. اما آنها نیز معامله می خندد با خریداران استقبال مردم با آرنج ضربه و توزیع ضد عفونی کننده دست که خواسته.

‘عمیقا نگران کننده’: Coronavirus تاثیر در می سی سی پی, اقتصاد

تفسیر: رنگارنگ و عجیب و غریب آخر هفته بدون ورزش در آکسفورد

برنت لارسون صاحب لارسون نقدی محافظ posted on Facebook بعد از ظهر سه شنبه ضمن تشکر از آکسفورد ،

“با تشکر از شما Oxford MS اداره پلیس خود را برای فداکاری و خدمت به جامعه ما” لارسون پست گفت. “از زادگاه خود کسب و کار و رهبران ما از شما قدردانی.”

حدود دو دوجین از مردم در پاسخ به لارسون پست تشکر افسران خود را برای کمک به.

به عنوان یک شهر آکسفورد گرفته است اقدامات افزایش یافته است به عنوان یک نتیجه از coronavirus. همه غیر ضروری کسب و کار از جمله sit-down, رستوران ها, میله, ورزشگاه, پارک, سرگرمی, امکانات فروشگاه های خرده فروشی در حال بسته تا 6 آوریل و تاریخ که ممکن است تمدید شود اگر لازم تلقی می شود.

فروشگاه های مواد غذایی برخی از چند آکسفورد موسسات که باز مانده است و همچنین بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در داروخانه ها, بانک ها, خدمات دولت, دفاتر و گورستان.

تماس با نیک Suss در 601-408-2674 یا [email protected] Follow @nicksuss در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>