جفت قدر زلزله 3.5 محور در نزدیکی Anza احساس در سراسر Coachella Valley

مایدزرت | No comments

یک سری از زمین لرزه تا 3.5 قدر تکان داد Coachella Valley در بعد از ظهر یکشنبه.

این زمین لرزه محور شد در نزدیکی Anza با بزرگترین اتفاق می افتد در 3:37 بعد از ظهر و 2:07 بعد از ظهر هر دو اندازه گیری در 3.5 با توجه به سروی جیولوجی ایالات متحده امریکا و تکان داد ولی. 2:07 بعد از زلزله به دنبال داشت ثانیه بعد با یک کوچکتر است که اندازه گیری در 2.5 temblor.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب.

روز یکشنبه زمین لرزه شد و قبل از آن یک سری از زمین لرزه شده اند که اتفاق می افتد پس از یک بزرگی 4.9 زلزله را تکان داد این منطقه شب جمعه است. آن احساس می شد در سراسر جنوب کالیفرنیا, اما وجود دارد هیچ گزارشی از خسارت در Coachella Valley.

زلزله شناس دکتر لوسی جونز گفت: پس لرزه شد و انتظار می رود پس از روز جمعه اولیه زلزله اما اضافه کرد که کسانی که در Anza شد “در سمت بالا از متوسط است.”

سه نفر از کوچکتر زلزله اتفاق افتاده است صبح روز یکشنبه بود و هر قدر بین 2.5 و 2.8 به گفته USGS.

یکی از بزرگ: یکی از بزرگ است که به احتمال زیاد عقب افتاده در Coachella Valley که عمده زلزله گسل اتصال

سن جکینتو گسل: سن جکینتو گسل فعال تر از سن آندریاس می تواند تولید آسیب رساندن به زلزله زودتر از فکر

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>