جفت از نخل کویر قهرمانان برجسته CIF مرکزی بخش کشتی کج دیدار در پالم اسپرینگز

مایدزرت | No comments

برخی از بهترین کشتی گیران در دولت آمار تشک در پالم اسپرینگز دبیرستان در روز شنبه به عنوان برترین کشتی گیران در CIF مرکزی بخش تاج گذاری شد.

هر مسابقه قهرمانی متفاوت بود. برخی از برجسته شماره 1 کشتی گیر در دولت است. برخی از برجسته بالا محلی کشتی گیران. برخی از رفت پایین به سیم. و برخی از آنها کج.

در پایان روز کشتی گیران تا به حال سه گل آنها در تلاش برای رسیدن به: برنده شدن در بخش مرکزی مسابقات قهرمانی کسب درآمد بالا-پنج پایان که واجد شرایط آنها را برای استادان دیدار هفته آینده و یا گرفتن یک-یک به پایان برسد بنابراین شما می توانید تماس خود را یک CIF مرکزی بخش پلاسر.

در اینجا نگاهی به آنچه رفت:

مردم محلی در مسابقه قهرمانی

پنج بیابان کشتی گیران مشغول به کار راه خود را از طریق این دو روز براکت برای رسیدن به قهرمانی.

دو قهرمانی تاج در این رویداد دو تن پالم دزرت واحد. بد نیست پس از این کویر تنها ادعا کرد که یک قهرمان در این رویداد در سال گذشته است.

دانشجوی سال اول کمال Mantanona در زمان خانه عنوان در 106 پوند و دوم جاستین رودریگز برنده 113-پوند عنوان شده است.

Mantanona ضرب و شتم زنگ در اولین دوره ضبط یک پین فقط به عنوان دوره اول به پایان رسید. پس از یک مکالمه کوتاه در میان مقامات آن تلقی شد که او به پایان پین درست قبل از زنگ و Mantanona اهدا شد عنوان بیش از گابریل سیلوا از شوالیه دبیرستان.

Mantanona بود که نام این دیدار را پایین و وزن فوق العاده کشتی گیر گفت: این یک لحظه بزرگ در جوان خود را حرفه ای.

“آن را احساس می کند واقعا خوب است من دیده ام برادر من رفتن را از طریق این دوره از مسابقات بنابراین من می دانم آنچه در آن است و این احساس خوب را به نفع خود یکی” گفت: Mantanona با اشاره به برادر بزرگتر خود آنتونی و تروی که هر دو CIF بخش قهرمانان. “من احساس خوب در خارج وجود دارد, دیگر پسر ارشد اما من کشتی هست. من می دانستم که وجود ندارد زمان زیادی باقی مانده و من از تماشای ساعت و من او را در پشت خود را. من فکر کردم من تا به حال او دوخته اما من مطمئن بود که آنها به آن تماس بگیرید.”

تا آنجا که خانواده حقوق bragging آنتونی برنده چهار CIF-اس اس عناوین و تروی برنده یک.

“بنابراین من گره خورده تروی” کمال گفت: با خنده. “شما نمی توانید بیش از چهار بنابراین من فقط می تواند کراوات آنتونی.”

رودریگز که به پایان رسید دوم در این رویداد در سال گذشته به هدر رفته زمان کمی در چیدن تا برنده شوید. او دوخته رابرت استرادا از ارتفاعات کوهستانی با 20 ثانیه های باقی مانده در اولین دوره است. رودریگز بزرگتر آرمان اما او خوشحال است با روز شنبه در تلاش است.

“بزرگترین هدف این است که در دولت تریبون این سال, اما آن را خوب به بررسی این فهرست گفت:” رودریگز که با استفاده از مورد علاقه خود را حرکت گهواره برای تضمین پیروزی است. “من احساس بسیار با اعتماد به نفس به خاطر من کشتی او قبل از من که برنده یک, بیش از حد, بنابراین من می دانستم که من تا به حال یک شات خوب.”

یکی از دراماتیک ترین قهرمانی مسابقات از شب که درگیر یک بیابان کشتی گیر بود 126 پوند نهایی بین نخل کویر دانشجوی سال اول اریک McCown و سنت جان Bosco را تیموتی Levine.

McCown بود در این مسابقه به پایان تلخ اما زمانی که ساعت فرار از Levine تا به حال 6-5 برنده شوید. مربیان و خانواده و دوستان از هر دو کشتی گیران بودند خروش فریاد دستورالعمل و نگه داشتن نفس خود را در طول بازی.

در 182 پوند عنوان مسابقه, نخل کویر کالیب VanBuskirk مربع خاموش در برابر شماره 1 کشتی گیر در دولت که در آن کلاس وزن, St. John Bosco را ناتان هاس.

هاس برنده مسابقه 11-0 اما VanBuskirk در نظر گرفته نمی دوخته پیروزی را در خود دارد.

“این یک پیروزی برای من, من فکر کردم او ممکن است پین من در 10 ثانیه,” او گفت:.

تنها غیر آزتک ها در یک مسابقه قهرمانی بود سایه تپه سنگین وزن ژوئن Ocegueda. آن بالا به ثمر رساند بازی با Ocegueda پیشرو 14-10 هنگامی که حریف خود سانتوس Salas از Millikan ساخته شده یک حرکت تعجب آور Ocegueda و گرفتن او را بر روی پشت خود را برای سریع پین.

محلی کارشناسی ارشد مقدماتی

در مجموع 13 کویر کشتی گیران واجد شرایط برای کارشناسی ارشد با اتمام پنج در کلاس وزن خود (و یا در بالا و شش در پنج تعیین شده کلاس های وزن). آنها را گریبان جمعه و شنبه در Sonora دبیرستان.

پیوستن پنج بچه ها در حال حاضر ذکر شده که در فینال هستند مقام سوم finishers نیکو نوریگا از نخل کویر در 152 و Deagan گریگو در 170; چهارم-محل finishers یعقوب رامیرز از رانچو مایراج در 138 و دومینیک رومرو از پالم اسپرینگز در 220; پنجم finishers Kyle قهوهای مایل به زرد از رانچو مایراج در 106 و اتان Guillermo نخل کویر در 120; و ششم-محل مانكن در اتوماتیک-مقدماتی کلاس های وزن مایکل Jahnig La Quinta در 120 و سرجیو رودریگز از سایه تپه در 145.

نمی مقدماتی برای کارشناسی ارشد, اما قرار دادن در دیدار با اتمام هفتم یا هشتم از صحرا بودند Chris Gonzalez La Quinta که به پایان رسید و هشتم در 125 لوقا فیشر La Quinta که به پایان رسید و هشتم در 138 و چه Luna La Quinta که به پایان رسید و هشتم در 182.

این تیم عنوان و خارج از شهر برندگان

سنت جان بوسکو و Servite حکومت این رقابت ها به عنوان آنها در سال های اخیر.

SJB برنده این تیم عنوان با 312.5 امتیاز به Servite را 265.0. نخل کویر به پایان رسید کلی چهارم در 208.0.

سنت جان Bosco تا به حال عظیم هشت قهرمانان در روز: Maxximus مارتینز (120) تیموتی Levine (126), Nicco رویز (132), ایساک Salas (138) اسکار آراندا (145), پسرم, سانتیاگو (152), Cael والنسیا در (160) و ناتان هاس (182). والنسیا بود به نام فوق العاده بالا-وزن کشتی گیر.

Servite تا به حال دو برندگان: شجاعت باک (170) و پای ویلسون (195). چهار دیگر برنده دو نخل کویر, گابریل کررنزا از ویکتور ولی در 220 و سانتوس Salas از Milliken در سنگین وزن.

محلی کارشناسی ارشد مقدماتی

استادان دیدار جمعه و شنبه در Sonora دبیرستان.

106 پوند: Beau Mantanona (PD) کایل قهوهای مایل به زرد (RM)

113 پوند: جاستین رودریگز (PD)

120 کیلو: Ethan Guillermo (PD), Michael Jahnig (LQ)

126 پوند: Erik McCown (PD)

138 وزن: یعقوب رامیرز (RM)

145 پوند: سرجیو رودریگز (SH)

152 وزن: Nico نوریگا (PD)

170 وزن: Deagan گریگو (PD)

182 وزن: Caleb VanBuskirk (PD)

220 پوند: Dominic رومرو (PS)

285 پوند: Juan Ocegueda (SH)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>