جفت مشکوک در slayings از سه همت بازداشت زنان در لاس وگاس

مایدزرت | No comments

یک زن جوان و دوست پسر او را که مظنون به قتل سه نفر از او مشاوره ازدواج و مشاوره در همت احتمالا بیش از یک اجاره اختلاف شد و پشت میله های زندان پنج شنبه پس از توقیف در لاس وگاس.

اقدام به همت رئیس پلیس ادی Pust گفت: Anthony Damion McCloud, 18 و اردن Destinee Guzman, 20 دستگیر شدند پنج شنبه به ظن slayings از وندی لوپز-Araiza, 46, دختر 21 ساله پیدایش لوپز-Araiza و 18 سال تثلیث کلاید.

“ما امیدواریم که با تحقیقات بیشتر تعقیب و اعتقاد ما می تواند ارائه برخی از نوع از بسته شدن برای اعضای خانواده و دوستان را شامل اعضای جامعه است که این اثر در جامعه ما” Pust گفت.

او گفت: افسران گشت نامیده می شدند به اشتراک گذاشته اقامت در 1400 جلوگیری از خرگوش قله راه نزدیکی Rexford درایو حدود 9 p. m. روز شنبه پس از کلاید پدر رفت به محل و یکی از قربانیان دروغ گفتن در یک استخر از خون است.

“در طول تحقیقات بیشتر اطلاعات ارائه شد که زمانی که پدر به خانه است که دو مظنون شدند و در محل اقامت و بلافاصله به سمت چپ و سرقت یک خودرو متعلق به تثلیث کلاید” Pust به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه در همت شهرستان سالن.

“در جریان تحقیقات اطلاعات led … به لاس وگاس جایی که ما تماس لاس وگاس مترو پلیس که به کمک در محل مظنون,” او گفت:. “آنها را دیدم آنها را ترک یک آپارتمان رو به وسیله نقلیه است که به سرقت رفته بود و از آنها دستگیر و دو مظنون است.”

با توجه به Pust وجود دارد نامشخص اختلاف نظر در مورد اجاره که Guzman پرداخت شد به اقامت در خرگوش قله راه ملک شده اند که می تواند یک عامل در قتل. او کاهش یافته است به استادانه درست شده.

قربانیان همه دچار آسیب های سازگار با نیروی بلانت تروما Pust گفت.

متهمان برگزار شد و بدون قرار وثیقه در شهرستان کلارک بازداشتگاه در نوادا در انتظار استرداد به شهرستان ریورساید.

تیم مید وندی لوپز-Araiza برادر به خبرنگاران گفت: پنج شنبه شب که به قتل شد “یک شوک بزرگ.”

او در توصیف خود و خواهر و برادرزاده به عنوان “واقعا نوع مردم (که) شما پیراهن خود را پشت” و گفت: خواهر او بود که کمک Guzman او به عنوان بی خانمان توانید زندگی خود را صاف کردن.

“آنها فقط در تلاش برای کمک به این دختر و متاسفانه آن فقط تبدیل به یک وضعیت بد است.”

قتل: کلانتر می گوید ‘message’ پشت سه قتل در پرریس گورستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>