شهرستان پالم بای مدیر لیزا مورل استعفا داد; شورای به نام جایگزینی پس از انتخابات

فلوریدا تودی | No comments

رهبری تحول است دوباره قابل توجه Space Coast بزرگترین شهرستان.

شهرستان پالم بای مدیر لیزا مورل استعفا داد — و در ماه نوامبر یک شهردار و دو منتخب نامزدها را در صندلی پنج عضو شورای شهر.

پنج شنبه شب, عضو شورای برایان اندرسون معرفی مورل اشتغال جدایی توافق که گذشت 4-1. عضو شورای جف بیلی بازیگران بدون رای.

اندرسون کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورل استعفای. اما او گفت: “من فکر می کردم وجود دارد برخی از مسائل است که می تواند غلبه بر نمی شود” بنابراین او آنها را مطرح و با مورل و دادستان شهرستان پاتریشیا اسمیت در مورل ، او گفت: آنها به جدایی توافق را به شورای شهر.

“هنگامی که مردم اعتماد به نفس در شما و آنها را به شکایت در مورد چیزی و آنها نمی خطاب — و شما فقط اجازه دهید آن را به نشستن به مدت شش ماه — که در حال رفتن به بهترین سناریو برای شهر ما” اندرسون گفت.

“من تا به حال انتخاب در آنچه که من انجام امروز در اینجا. من هیچ لذتی در این وجه” او گفت:.

بیشتر: شهرستان پالم بای مدیر لیزا مورل استعفای تا برای شورای شهر بحث

بیشتر: پالم بای شهردار خواستار شهرستان مدیر استعفای بیش از COVID-19 ارتباطات

شهرستان معاون مدیر سوزان شرمن در حال حاضر پالم بای بازیگری شهرستان manager. توسط شورای, رای, او را وارد مذاکرات قرارداد برای تبدیل شدن موقت شهرستان manager.

“خواسته بودن برای خدمت در این ظرفیت فقط در ادامه از آنچه که من انجام شده است. ما یک تیم بزرگ در شهرستان پالم بای و بسیاری از مدیران و رهبران در سراسر شهر” شرمن گفت: پس از این جلسه به پایان رسید.

“و ما همچنان با هم کار کنند برای دریافت کار انجام می شود که ما در حال خواسته به ارائه” او گفت:.

شرمن کار از 2006-15 در شهر هال منابع انسانی و آب و برق ادارات و او سرپرست و معاون شهرستان مدیر/معاون شهرستان مدیر هنگامی که او استعفا داد. سپس او سه سال را صرف به عنوان ماهواره ساحل دستیار شهرستان مدیر خدمات پشتیبانی و مدیر بخش.

مورل استخدام برگشت شرمن در ژانویه 2019 به عنوان Palm Bay شهرستان معاون مدیر.

اعضای شورا توافق کردند که به نگه داشتن در استخدام دائمی شهرستان مدیر تا بعد از انتخابات نوامبر.

در اوایل این ماه اندرسون و عضو شورای هری سانتیاگو اعلام کرد که آنها نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد. شهردار ویلیام کاپوتی نمی تواند به دنبال انتخاب مجدد به دلیل محدودیت مدت و او است که به چالش کشیدن Brevard County کمیسر کریستین Isnardi در پای صندوقهای رای است.

مورل به عنوان شهرستان پالم بای مدیر از نوامبر 2018 و او به دست آورده $169,950 در هر سال است. پیام به دنبال نظر شدند پنج شنبه, اما او در خارج از دفتر. او را از حضور در شورای شهر نشست.

او در شهرستان پالم بای سالن حرفه ای خرما به ماه اوت سال 2000. با توجه به جدایی او موافقت:

  • مورل را به طور داوطلبانه استعفا موثر شنبه و بازنشسته از خدمات در ایستاده خوب است.
  • این شهرستان خواهد پرداخت مورل 10 هفته از قطع پرداخت 100 درصد از زمان تعطیلات 75% از مرخصی استعلاجی و $5,000 اداری پرداخت.

بیلی با انتقاد از روند مورل خروج گفت: شورای شهر باید اول به تصویب یک قطعنامه از “عدم اعتماد” قبل از دوستانه جدایی توافق مذاکره شد.

“من می خواهم به آرزو خانم مورل به خوبی و با تشکر از او را برای آنچه که او انجام داده برای این شهر و تلاش برای تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر” بیلی گفت.

“او داده شد ظروف سرباز یا مسافر. و در حال حاضر 18 ماه بعد این نوع مانند ما در حال جارو او را کنار,” او گفت:.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>