پالم بای مرد دستگیر پورنوگرافی کودکان اتهامات

فلوریدا تودی | No comments

نخل خلیج مرد دستگیر شد پنج شنبه بعد از پلیس گفت پورنوگرافی کودکان پیدا شد بر روی کامپیوتر و تلفن خود را در طول یک بررسی.

تریستان Zubek و 23 ساله بود که به اتهام سه فقره از در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان.

این تحقیقات که منجر به Zubek بازداشت آغاز شد و یک سال پیش در ایندیاناپولیس زمانی که پلیس در آنجا بازداشت یک نوجوان وجود دارد با استفاده از آنلاین نام مستعار “داستین بارقههای” او را متهم به تولید و توزیع پورنوگرافی کودکان.

در آن صورت پلیس گفت: Indianapolis, نوجوان بود با استفاده از این نرم افزار پیام Kik برای ارسال ویدئوها به کاربران دیگر. یکی از آن دسته از کاربران بود Zubek پلیس گزارش شده است.

هنگامی که مواجه با کارآگاهان Zubek در ابتدا مبهم و محروم با استفاده از Kik برای پورنوگرافی کودکان با توجه به گزارش پلیس. محققان سپس از او خواست اگر او می دانست که چگونه ردیابی استفاده از اینترنت کار می کند و به او گفت که دروغ گفتن به پلیس به یک جرم جنایی.

پلیس گفت Zubek سپس راضی به محققان در جستجوی گوشی خود و کامپیوتر.

در لپ تاپ محققان سه فیلم شامل کودکان درگیر در عمل جنسی.

Zubek دستگیر شد و رزرو به Brevard County زندان جایی که او برگزار شد در ازای $105,000.

بیشتر: تیتوسویل تعقیب و گریز پلیس به پایان می رسد در تصادف هروئین بازداشت; مظنون اقدام به شنا از پلیس

بیشتر: ملبورن پلیس شبکه پنج دستگیری و حشیش در مواد مخدر رفت و برگشت

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>