پالم بای مرد به اتهام defrauding ملبورن ویولن شرکت از $128,974

فلوریدا تودی | No comments

سابق مدیر کل از ملبورن ویولن شرکت استفاده شخصی خود را به متر مربع حساب برای فریب دادن کسب و کار از $128,974 بیش از 23 ماه دوره حکم بازداشت استشهاد گفت.

جیمز فیلیپس, 46, از پالم بای متهم شد با 23 فقره واریز چک با قصد فریب دادن. او همچنین چهره تک فقره سازماندهی تقلب, تقلب در استفاده از اطلاعات شناسایی شخصی, سرقت از $100 ، 000 یا بیشتر استفاده جعلی از یک کارت اعتباری و نادرست مطالب موجود در کتاب از یک شرکت.

ملبورن باز پلیس تحقیقات در ماه اوت پس از صاحب Gatchell ویولون Co. گزارش سرقت و تقلب. فیلیپس تا به حال در آنجا کار می کرد از ژانویه 2017 به جولای سال 2019 صحبت با مشتریان نوشتن سفارشات فروش و مصرف پرداخت دستگیری استشهاد گفت.

این تحقیقات نشان داد فیلیپس به صورت دستی وارد شده مشتری شماره کارت اعتباری خود را به شخصی مربع حساب 219 بار تکمیل 150 معاملات موفق این استشهاد گفت. مربع است که یک تلفن همراه پرداخت الکترونیکی شرکت.

فیلیپس همچنین ایجاد 27 تغییر فاکتورها استشهاد گفت.

ملبورن تحقیقات پلیس بود تقویت شده توسط سوگند, اظهارات Gatchell ویولون ثبت شرکت مربع سوابق مشتری و سوابق متعدد بانک سوابق.

فیلیپس دستگیر شد پنج شنبه. او منتشر شد یکشنبه از Brevard County Jail پیچیده در $120,000 اوراق قرضه.

فیلیپس’ وکیل علامت ژرمن, ثبت تقاضا برای کشف جمعه. فیلیپس خواهد بود arraigned ژوئن 2 در مور دادگستری مرکز در Viera.

بیشتر: کاکائو زن قفسه تا سوم چاقو به جرائم مربوط به بازداشت و پس از ماه جولای پس از اقدام به حمله

بیشتر: پالم بای نوجوان به اتهام اقدام به قتل و سرقت مسلحانه پس از تیراندازی

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>