پالم بای مرد به عنوان مظنون شناسایی تیرانداز از فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی

فلوریدا تودی | No comments

نخل خلیج انسان است که به عنوان مظنون در قتل از 19 سال کهنه فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی در نزدیکی پالم سیتی استراحت متوقف شود.

این مرد – که به ضرب گلوله کشته شد توسط شخص دیگری در این حادثه شناسایی شد که 28 ساله فرانکلین نی III.

سربازان بودند به نام حدود 11:19 صبح شنبه به مارتین شهرستان محل استراحت عازم شمال در کنار بزرگراه بین ایالتی 95. سپاهی یوسف بولاک, 42, داشت, دروغ گفتن بی توجه بر روی زمین در کنار او مشخص شده ماشین گشت, گزارش ها نشان می دهد.

مقامات گفته اند که چرا نی بود در منطقه یا آنچه در لحظات منجر به تیراندازی و یا اگر هر یک از کلمات رد و بدل شد بین سپاهی و نی. تیراندازی در حال بررسی توسط مارتین شهرستان کلانتر دفتر.

بیشتر: کشته FHP سپاهی یوسف بولاک بود ” پلیس پلیس آمریکا با یک لبخند بزرگ

بولاک ضرب گلوله کشته شد دوشنبه پس از کشف یک معلول وسیله نقلیه سودمند ورزش حدود 10:15 صبح در مسیر نشانگر 105 بین بالا علفزار جاده در شهرستان پالم و مارتین بزرگراه, مقامات گفت. لحظات پس از سپاهی بود به سختی زخمی شد یک ریویرا بیچ افسر که کشف این حادثه به عنوان او در ترافیک کشیده و به ضرب گلوله مظنون مقامات گزارش شده است.

بیشتر: Off-duty پیراپزشک/لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا توصیف تلاش برای نجات FHP سپاهی زیر مرگبار تیراندازی

جستجوی پرونده های دادگاه برای نی نشان می دهد تعدادی از ترافیک استنادهای. این تخلفات شامل سرعت رانندگی یک وسیله نقلیه در یک وضعیت ناامن عدم عملکرد هنگامی که ساخت یک گردش به چپ راننده مجوز انجام نشده و یا به نمایش گذاشته بر فرمان قادر به نمایش پیکسل, ثبت نام و اثبات بیمه.

تیراندازی چندمین بار در سراسر اجرای قانون در جامعه است.

در پالم بای پلیس کمک در اطلاع رسانی از مشکوک تیرانداز خانواده.

این Brevard County دفتر دادستان ایالتی نیز توییتی که “…ما در کنار این مردان و زنان شجاع از فلوریدا گشت بزرگراه به عنوان آنها صبح از دست دادن دوست و همکار و برادر سپاهی یوسف بولاک. بسیاری از فداکاری های بسیاری از اشک. با تشکر از شما به نظر می رسد ناکافی ما مدیون همه شما.”

یک تحقیق در حال انجام است.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>