پالم بای مرد کشته شده در خاک دوچرخه تصادف

فلوریدا تودی | No comments

18-year-old, Palm Bay مرد کشته شد در خارج از جاده دوچرخه خاک تصادف عصر روز دوشنبه در جمع اعضای خانواده و دیگر تماشاچیان پلیس گزارش.

تحقیقات در جریان است به این حادثه ادعا کرد که زندگی این مرد ناشناس.

پلیس گفت: اعضای خانواده و دوستان جمع شده بودند حدود 6:30 p. m. در منطقه ای از Freeburg خیابان در جنوب غربی بخش از شهر است.

اندازه جمعیت خواهد شد اما پلیس همچنان به تضعیف مشابه تجمعات به عنوان فدرال و مقامات دولتی همچنان به فشار به در خانه باقی می ماند و حفظ اجتماعی فاصله در حال انجام شیوع کروناویروس.

“آن را در یک منطقه از زمین گفت:” گروهبان. Ralphael Austin از کف خلیج اداره پلیس.

“وجود دارد دیگر بزرگسالان و اعضای خانواده,” او گفت:.

بیشتر: پلیس: افسر قرنطینه پس از زن تف در صورت, در حالی که این ادعا او COVID-19

بیشتر: COVID-19 نوبت 12th درجه به ارشد سال های از دست رفته نقاط عطف

این رویداد یک روز قبل از یک رویداد تبلیغاتی در یک روز عید پاک جمع آوری و در ترکیب یک منطقه باز در غرب پالم بای. پلیس در ادامه به مرتب کردن بر اساس از طریق جزئیات این تصادف بودند و انتظار برای انتشار اطلاعات بیشتر را در زمان بعد.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>