پالم بای شهردار خواستار شهرستان مدیر استعفای بیش از COVID-19 ارتباطات

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

پالم بای شهردار ویلیام کاپوتی درخواست شهرستان مدیر لیزا مورل استعفای, با استناد به ارتباطات در حال انجام COVID-19 بحران است.

در یک شنبه “عدم اعتماد” نامه کاپوتی گفت: ضروری است که پالم بای شهر مدیر ارائه اطلاعات و گزارش به شورای شهر و مردم در طول این بیماری همه گیر.

“متاسفانه من در بر داشت انتشار اطلاعات برای عموم به فجيع,” کاپوتی نوشت.

“پیام به مردم بوده است مبهم و شما شکست خورده اند به اندازه کافی فعال در برقراری ارتباط با رسانه ها و مطبوعات به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مهم است منتشر به موقع” کاپوتی نوشت.

“برای مثال شما ارائه اطلاعات در مورد بسته شدن شهرداری به مردم در حالی که به طور همزمان ارائه سیاست ها به کارکنان برای بازدید کنندگان در طول مدت زمان مشابه,” او نوشت.

دوشنبه شب مورل ایمیل فرستاده در پاسخ به اعضای شورای شهر و دیگر کلید پالم بای مدیران.

“من از دریافت شهردار نامه در نظر گرفته و درخواست. در این زمان من موافق نیستم با این اظهارات” مورل نوشت.

“من با کارکنان شهرستان را مشغول به کار خستگی ناپذیر در این مدت برای آماده سازی کارکنان و جامعه را در شیوه ای سریع به ارائه اطلاعات لازم در طول این بحران بی سابقه ای. این اولین بار است که اطلاع رسانی من دریافت کرده اند با توجه به درک فقدان ارتباطات به,” او نوشت.

“شده اند وجود دارد بسیاری از شهرستان اخبار منتشر شده و advisements از مقامات دولت فدرال و ادارات و Brevard County مدیریت اضطراری شامل انتشار به رسانه های عمومی شهرستان, کارکنان, شورای شهر,” او نوشت.

بیشتر: Space Coast مقامات انتقاد Brevard County coronavirus پیام

بیشتر: Coronavirus Brevard County روز رسانی: 9 تایید موارد گزارش شده در شهرستان به عنوان اعداد در ادامه به افزایش در سطح ایالت

کف بای شورای شهر در ابتدا برنامه ریزی شده بود به بعد تشکیل مارس 2, اما این نشست لغو شد. آینده برنامه ریزی نشست تاریخ مارس 16.

کاپوتی ممکن است نامه خود را در مارس 16 دستور کار اگر او بخواهد شهرستان کارمند Terese جونز گفت.

پالم بای صفوف به عنوان فضای سواحل پرجمعیت ترین شهرستان است. خصلت با Brevard County دولت ارتباطی با مردم — از جمله فرکانس و حس فوریت — افزایش ابرو در دوران جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

دوشنبه, Palm Bay City Hall راه اندازی پیشرفته “Coronavirus اطلاعات و منابع” صفحه وب در palmbayflorida.org یا pbfl.org/COVID19. ساکنان می توانند برای ثبت نام الکترونیکی COVID-19 اخبار و به روز رسانی.

مورل ساخته شده یک ویدیو ظاهر بر روی صفحه وب ارائه نکات ایمنی و اطلاعات در مورد کوروناویروس.

کاپوتی نوشت: مشابه “عدم اعتماد” نامه در آوریل سال 2017, درخواست سابق شهرستان مدیر گرگ Lynk به استعفا در مورد حقوق و دستمزد و افزایش اختلاف است. Lynk استعفا نداده.

اعضای شورای اخراج Lynk مدت کوتاهی پس از نوامبر 2018 انتخابات و سپس استخدام مورل خود را به عنوان جایگزینی.

در مارس 19 شورای شهر جلسه کاپوتی تشویق مورل برای برقراری ارتباط با مردم در مورد COVID-19 استفاده از رسانه های اجتماعی — به علاوه “قدیمی وجود دارد و از مد افتاده چیزی به نام رادیو.”

“ما باید در برقراری ارتباط به همه مطمئن شوید که ما اطلاع. چرا که بخش های خاصی از جامعه ما نیست بر روی اینترنت. به طوری که فقط یکی از نگرانی های من,” کاپوتی گفت.

در شب دوشنبه, Facebook post, عضو شورای برایان اندرسون گفت که او دریافت کرده است بسیاری از COVID-19 روز رسانی از مورل از جمله تماس های منظم با توجه به اطلاعات و پیشنهادات در مورد چگونه برای بدست آوردن کلمه.

“(در نظر من) این زمان در حال حاضر به عنوان رهبران و ایستاده با هم به هیچ شهر شده است از طریق یک رویداد مانند قبل از این. ما همچنان به حرکت رو به جلو و قرار دادن کف خلیج ساکنان اول” اندرسون نوشت.

صبح روز سه شنبه شورای جف بیلی ابراز اعتماد به نفس در مورل رهبری در طول COVID-19 رویداد گفت: “او همچنان افزایش به چالش و نشان می دهد او اهمیت می دهد.”

“این Brevard County عملیات اورژانس مرکز رسمی اطلاع رسانی تهاتری در طول یک اعلام اورژانس محلی. خانم مورل به طور منظم انتشار اطلاعات از EOC روزانه جلسات و همچنین از مقامات بهداشتی دولت و داخلی ما پاسخ از طریق مطبوعات و وب سایت ما و دیگر سیستم عامل های” بیلی نوشت.

“این است که زمان برای بی اهمیت سیاست است. یکی نیست به سوئیچ اسب midstream در اورژانس. من را تشویق سیاست قرار داده می شود را کنار گذاشته و برای همه ما برای ادامه حرکت رو به جلو به عنوان یک جامعه در طول این منحصر به فرد و پر استرس بار,” او نوشت.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>