نخل کویر بسکتبال مربی جیم Serven مراحل پس از شش سال در راس

مایدزرت | No comments

نخل کویر دبیرستان پسران بسکتبال مربی جیم Serven پا کرده است از کسانی که وظایف پس از شش سال به عنوان پسران’ مربی.

Serven که مربی نخل کویر دختران بسکتبال برنامه برای مدت زمان طولانی باقی خواهد ماند مدرسه سافتبال بانوان مربی.

او شش سال در راس نخل کویر پسران تیم او تا به حال برنده رکورد پنج بار از جمله 20-برنده فصل 2015-16. آزتک به دست آورده و یک عنوان قهرمانی در آن شش سال های تاج در 2017-18 فصل است. این فصل که فقط به پایان رسید بود و تنها clunker. در این سال تیم ملی رفت 8-17 کلی و 1-9 در صحرا امپراتوری لیگ.

Serven گفت: از زمان درست بود به مرحله پایین اما وقتی پرسید که آیا او حلق آویز کردن خود را مربیگری بسکتبال سوت برای خوب او در سمت چپ درب باز است.

“حداقل برای مدتی” او گفت:.

بیس بال

پالم اسپرینگز 9, Yucca Valley 2: آنجلو Piccirilli شش تن به تن قوی زمین باز یافته برای سرخپوستان اجازه می دهد یک به دست آورده اجرا شود. سانتوس Beltran رسیده پایه پنج بار با چهار بازدید با به ثمر رساندن دو اجرا می شود و با اضافه کردن یک سرقت پایه. مانی Libretti آمد تا با یک کلاچ دو از سه اجرا به صورت تک به سرخپوستان منجر شود. دیلن Armendariz رسیده پایه چهار بار به ثمر رساند یک اجرا به سرقت برده یک پایه و افزود: یک جفت RBIs برای سرخپوستان.

کویر Christian Academy 4, Riverside County آموزش و پرورش 3: Austin Klopfenstein خود دومین پیروزی این فصل اجازه می دهد تنها با یک ضربه و قابل توجه پنج. Nate جوان تا به حال دو به ثمر رساند و دو بار در تروی Collins تا به حال دو و Klopfenstein تا به حال دو RBIs و اجرا شود.

دختران, شنا

Colton 95, Coachella Valley 70: اعراب برنده medley relay با علیا Cordova, سامانتا Harkins اولیویا گارسیا و Giselle Villegas به دست آوردن پیروزی. Harkins برنده هر دو 50 آزاد و 100 backstroke. اولیویا گارسیا ادامه داد: او شکست نخورده دبیرستان حرفه ای در حوادث منحصر به فرد توسط برنده 200 IM و 100 پروانه است.

پسران شنا

Colton 93, Coachella Valley 55: اعراب منجر شد توسط آرتورو لوگو که برنده 200 IM و 100 پروانه در حالی که Jeffrey Thompson برنده 200 شنای.

پسران تنیس

رانچو مایراج 16 کویر چشمه های آب گرم 2: هر سه تک بازیکنان — کارلوس آریاس, چارلز Mumford در و دیگو آریاس — جاروب خود را در سه مجموعه منجر به Rattlers. دو برابر تیم متئو اگویلار دو لا فرانترا و کوین فیگوئروا همچنین برنده سه بار. دامین آگور و جاناتان Youngberg و Joseff چاوز و Josue هرناندز تیمی را به هر یک برنده دو مجموعه برای رانچو مایراج.

Coachella Valley 10 خاویر دبستان 8: خاویر دبستان برنده موج اول و موج سوم از مسابقات 4-2 اما در نوبه خود عجیب و غریب از حوادث Coachella Valley برنده دسته دوم از مجموعه 6-0 را به کنترل بازی و کسب پیروزی به حرکت به 3-0 در فصل.

سایه تپه 14, بیابان,, سراب, 4: شوالیه برداشت غیر لیگ برنده بیش از قوچ پشت دونفره تیم سرخس Becera و امیلیو Balboa که هر جاروب خود را در سه مجموعه. استیون Cendejas و نیک Frazier تیمی به پیروزی دو سه. تک بازیکنان تراویس Pimental و ریچارد Perea هر دو جاروب مجموعه خود را.

سافتبال (persian)

شرق دره مسابقات سافتبال مجموعه: دومین رویداد سالانه ویژگی های کویر و سافتبال تیم Coachella Valley, بیابان,, سراب, Indio و سایه تپه به عنوان بخشی از یک 14-team مسابقات در CVHS, DMHS و Indio دبیرستان.

پنج شنبه برنامه: در Coachella Valley High School — 12:30 p. m. Indio مقابل هند چشمه; 3 p. m. هیلکرست مقابل Coachella Valley در بیابان سراب دبیرستان: 12:30 p. m. کویر سراب در مقابل Coachella Valley (JV), Yucca Valley در مقابل قیصر

جمعه برنامه: در CVHS — 12:30 p. m. هیلکرست مقابل Indio, 3 p. m. CV مقابل Palo Verde; در DMHS — 12:30 p. m. کالیپاتریا مقابل Yucca Valley, کویر سراب در مقابل بانوی ما از صلح

شنبه برنامه: در CVHS — 9:30 صبح Coachella Valley در مقابل کالیپاتریا ظهر وستمینستر در مقابل قیصر; 2:30 p. m. Coachella Valley در مقابل وست; در DMHS — 9:30 صبح توئنتی ناین پالمز v. s Indian Springs; ظهر کویر سراب در مقابل هند چشمه; در Indio HS — ظهر Indio مقابل بانوی ما از صلح; 2:30 p. m. Indio در مقابل سایه تپه.

در حال اجرا

هنوز هم وجود دارد زمان به ثبت نام برای آخر این هفته مراسم تحلیف بکی بیکر 5K به افتخار سابق Indio دبیرستان مربی. در اینجا جزئیات:

چه: یادبود 5K اجرا/پیاده روی به افتخار حافظه سابق Indio مسیر و عبور کشور مربی بکی بیکر.

زمان: چهار شنبه, فوریه. 29 مسابقه شروع می شود در ساعت 8 صبح

که در آن: Indio دبیرستان

هزینه: $35 که شامل یک تی شرت و ورود به یک مسابقه پس از دریافت با هم

نحوه ثبت نام: رفتن به runsignup.com و جستجو برای بکی بیکر

اطلاعات بیشتر: تماس با دیوید گونزالس جونیور سر صلیب کشور مربی در Indio دبیرستان در [email protected] تماس بگیرید و یا 760-464-5496

CIF حذفی به روز رسانی

کشتی کج

CIF دولت دیدار در بیکرزفیلد: شش کویر کشتی گیران — پنج پسر و یک دختر — خواهد شد در اقدام روز شنبه از طریق شنبه در CIF-وزارت امور خارجه دیدار خواهد کرد. آنها عبارتند از: نخل کویر, کمال Mantanona جاستین رودریگز Daegan گریگو و کالیب Van Buskirk; کلیسای جامع شهر اشعیا Morales; و لا کوئینتا را Lena تیلور.

پسران بسکتبال

CIF-SS Division 3A قهرمانی: سایه تپه در مقابل La Salle, 8 بعد از ظهر شنبه در مستعمره دبیرستان در انتاریو است. بلیط ها $15 برای بزرگسالان و 5 دلار برای دانش آموزان با ID.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>