نخل کویر شورای تصویب دو نقشه منطقه; به نظر می رسد برای به تاخیر انداختن اجرای رتبه-انتخاب رای گیری

مایدزرت | No comments

نخل کویر در تعریف مرزهای دو انتخابات مناطق در حال تغییر راه ساکنان رای اعضای شورای شهر با شروع در ماه نوامبر. اما رتبه-انتخاب رای گیری ممکن است با تاخیر حداقل تا سال 2022.

اعضای شورا به اتفاق آرا به تصویب رسید نقشه منطقه که شهر مدیر Lauri Aylaian گفت: همچنین دارای پشتیبانی از دو ساکنان که طرح دعوی در دادگاه به ارمغان آورد و شهر را به تغییر از یک در بزرگ سیستم رای گیری به مناطق مورد نیاز تحت کالیفرنیا حق رای عمل می کنند.

طرح دعوی در دادگاه در ماه ژوئن در مالیبو-بر اساس قانون شرکت Shenkman & Hughes به نمایندگی از شاکیان لورن Salas and Karina داد.

CVRA مستلزم آن است که شهرستانها سوئیچ به مناطق, گروه بندی “جوامع مورد علاقه” را به اطمینان حاصل شود که حفاظت اقلیت شانس بهتری برای نمایندگی.

در حالی که آنها مورد تایید نقشه اعضای شورای تاخیر در رای گیری در خواندن اولین بار از این فرمان تا مارس 30 جلسه برای دیدن اگر آن را ممکن است برای نگه داشتن در اجرای رتبه-انتخاب رای گیری تا 2022 انتخابات. چنین اقدامی نیاز به تصویب Salas و Quintanilla.

رتبه-انتخاب رای گیری رای دهندگان اجازه می دهد تا به رتبه های بالا به سه نامزد با اولویت. آن است که یک سیستم استفاده شده توسط بسیاری از شهرستانها از جمله سان فرانسیسکو خواهد بود اما جدید برای شهرستان ریورساید. نخل کویر باید پرداخت برای نرم افزار مورد نیاز برای شمارش آراء.

این فرایند را می توان پیچیده به توضیح و زمان به رول از جمله یک تغییر در یک زمان هنگامی که رای دهندگان در برخورد با استرس از coronavirus همه گیر نیست و هر کسی علاقه شهردار Pro Tem کاتلین کلی گفت.

Coronavirus است “ساخته سال 2020 به خصوص در زمان نامناسب به تلاش برای پیاده سازی یک تغییر عمده مانند این” کلی گفت. “این احتمالا تولید بسیاری از رای دهندگان مقاومت مواجه خواهد بود که به زیان همه است.”

شهر نیز باید پرداخت برای نرم افزار مورد استفاده برای انجام رتبه-انتخاب و رای گیری تا به حال خود را کنار بگذارند $350,000. اما نخل کویر مانند دیگر شهرستانها در سراسر دره نیروبخش است برای میلیون ها دلار درآمد از دست رفته با توجه به همه گیر آورده است که لغو و یا به تعویق افتادن عمده گردشگری محور حوادث.

دیدار با یکی از شاکیان: نخل کویر شاکی می خواهد 5 رای گیری مناطق نه 2. در اینجا به همین دلیل او امضا این توافق نامه به هر حال

یک نگاه: نخل کویر طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شامل دو منطقه انتخابات; رتبه-انتخاب سیستم رای گیری ممکن است برای سال 2020

“در حالی که $350,000 یا بیشتر مقرون به صرفه به نظر می رسید در گذشته آن است که به دور از مقرون به صرفه در این مرحله گفت:” Councilmember Sabby جاناتان که حمایت خود را از نقشه انتخاب هر چند آن را مورد علاقه خود را.

وی تاکید کرد این شهر فقط به دنبال به تسلیم رتبه-انتخاب رای گیری نه پشتوانه دور از آن همه با هم.

شکستن مناطق

نخل کویر اولین دره شهر به منظور توسعه دو منطقه سیستم به جای پنج به عنوان Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دیگران انجام داده اند.

رای گیری مناطق عبارتند از:

مدنی “مرکز هسته ای” — یا منطقه 1 — قبلا به نام “مرکز شهر منطقه اطراف مدنی مرکز منطقه و اطراف محله و شامل 20 درصد از جمعیت شهر است. آن را یکی از پنج کرسی در شورای شهر انتخاب هر چهار سال. این منطقه پیدا شد و توسط جمعیت شناسان به غلظت بزرگترین لاتینی ساکنان حدود 26 درصد از جمعیت این شهر از 48,443 بر اساس 2000 نتایج سرشماری.

منطقه 2 گرداگرد منطقه مرکز شهر و شامل 80 ٪ از جمعیت. چهار اعضای شورا انتخاب خواهد شد بزرگ برای نشان دادن این منطقه با دو صندلی تا هر دو سال.

تایید نقشه با برچسب “NDC پیش نویس 7,” کشیده شده بود از چهار پیش نویس از اعضای شورای انتخاب در مارس 26 نشست. یک کمیته فرعی که شامل دو اعضای شورا و سپس کار با متخصص به آمده تا با نقشه های تایید شده در پنج شنبه.

کمیته فرعی ملاقات چندین بار با مشاوران حقوقی و تغییرات پیشنهادی تایید شده توسط Salas و Quintanilla, Aylaian گفت.

مدنی “مرکز هسته ای” منطقه محدود شده توسط بزرگراه 111 در جنوب; دره عمیق در جاده در شرق و مونتری خیابان در غرب به فرد Waring درایو که در آن گسترش بیشتر غرب شامل محله در ویستا بنیتا گردش ویستا راه Fleetwood دایره و Gloriana درایو.

شمال غربی مرز یک خط دندانه دار است که شامل پارک مشاهده درایو و بخشی از منیزی می افتد درایو.

مرز و سپس گسترش غرب در سراسر Whitewater کانال شامل یک منطقه در Rebecca جاده 42nd خیابان و طبخ خیابان.

تنها یکی از این زمان اعضای شورای سوزان ماری وبر زندگی در مرکز اجتماعات منطقه است که باید یک نماینده در شورای شهرستان انتخاب هر چهار سال. وبر ترم جاری به پایان می رسد در ماه نوامبر.

دیگر councilmembers زندگی در دور افتاده منطقه. Councilmembers Jan بیلبائو, Jonathan و کلی زندگی در جنوب بزرگراه 111 و ال گردش در حالی که شهردار Gina Nestande زندگی در شرق دره عمیق در جاده است.

هیچ کس در شورای ساکن شمال Whitewater کانال.

کسانی که از نظر اعتبار در ماه نوامبر در حال Nestande کلی و وبر.

روز پنج شنبه در این جلسه عمومی بود پنجم از ماه فوریه در تعیین مرزهای دو منطقه. این شهر همچنین میزبان دو کارگاه های جامعه برای دریافت اقامت ورودی و پاسخ به سوالات در مورد سیستم جدید که همچنین شامل اجرای رتبه-انتخاب رای گیری.

در طول این فرآیند بسیاری از ساکنان گفت: آنها رد از دو منطقه سیستم به دلیل یک رای یک نماینده در هر چهار سال در حالی که ساکنان بزرگتر منطقه چهار نمایندگان.

جاستین لویت معاون رئیس جمهور از NDC گفت: 2020 نتایج سرشماری خواهد شد به احتمال زیاد نیاز است که هر چه مرزهای کشیده شده حالا باید دوباره ترسیم نوامبر و 2022 انتخابات.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>