نخل کویر شورای تاخیر رای در منطقه نقشه می فرستد 4 به کمیته فرعی برای پالایش

مایدزرت | No comments

نخل کویر اعضای شورا در روز پنج شنبه به تعویق افتاد انتخاب یک نقشه ترسیم شهر جدید رای گیری مناطق.

شورای شهر تا به حال هفت نقشه جدید ارسالی به نقد و بررسی در روز پنج شنبه—سه از شهرستان-استخدام متخصص NDC سه نفر از ساکنان جن Buller و یک کشیده شده توسط متخصص David Ely به نمایندگی از دو زنی است که شکایت این شهرستان بیش از آن در بزرگ-سیستم رای گیری—اما نمی تواند توافق در هر یک از آنها.

این شورا به جای آن تصمیم گرفت چهار نقشه برای یک فرعی به نقد و بررسی برای دیدن اگر آنها می تواند به صنایع دستی یکی که قابل قبول برای همه و در دیدار جمعیت و به هم پیوسته مرزهای حکم, و آن را ممکن است برای تصویب در آوریل 16.

با توجه به COVID-19 همه گیر و وزارت امور خارجه و بهداشت و درمان شهرستان داشتیم که مردم پناه در پنجشنبه جلسه عمومی چهارم تشکیل مرزهای منطقه برگزار شد در تالار شهر اما با تنها سه ساکنان در مخاطب است.

Councilmember Jan بیلبائو و شهردار Pro Tem کاتلین کلی شرکت از طریق تلفنی.

ده نامه از نظر عمومی شد ایمیل فرستاده به شهر کارمند پیش از دیدار و خواندن به رکورد همه اما یکی از ابراز یک اولویت برای شاکیان نقشه با عنوان “Ely1.”

“هر یک از این نقشه ها نقاط خوب و بد امتیاز گفت:” کلی.

این متخصص برای شهرستان جاستین لویت معاون رئیس جمهور از گلندیل-بر اساس NDC گفت: نتایج سرشماری نیاز دارد که هر چه به مرزهای کشیده شده حالا باید دوباره ترسیم برای 2022 انتخابات.

نخل کویر در حال حرکت به منطقه رای گیری به عنوان بخشی از یک توافق حل و فصل با ساکنان کارینا Quintanilla و لورن Salas است که شکایت این شهر در تابستان گذشته گفت: در حال حاضر در سیستم های زیادی برای انتخاب اعضای شورای نقض کالیفرنیا حق رای عمل می کنند.

این شهر اولین بار است که در دره به توسعه دو منطقه سیستم به جای پنج عنوان Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دیگران.

CVRA مستلزم آن است که شهرستانها سوئیچ به مناطق, گروه بندی “جوامع مورد علاقه” را به اطمینان حاصل شود که حفاظت اقلیت شانس بهتری برای نمایندگی.

به چالش کشیده مالیبو-بر اساس قانون شرکت Shenkman & Hughes, این شهرستان اعلام کرد یک توافق حل و فصل در ماه دسامبر که خواستار ایجاد دو رای گیری مناطق و تغییر به یک رتبه-انتخاب سیستم رای گیری.

پیشنهاد منطقه عبارتند از:

  • این “مرکز شهر منطقه” — یا منطقه 1 — در اطراف محور مدنی مرکز منطقه و اطراف محله و شامل 20 ٪ از جمعیت. آن را یکی از پنج کرسی در شورای شهر انتخاب هر چهار سال. این منطقه پیدا شد و توسط جمعیت شناسان به غلظت بزرگترین لاتینی ساکنان حدود 26 درصد از جمعیت این شهر از 48,443 بر اساس 2000 نتایج سرشماری.
  • منطقه 2 گرداگرد منطقه مرکز شهر و شامل 80 ٪ از جمعیت. چهار اعضای شورا انتخاب خواهد شد بزرگ برای نشان دادن این منطقه با دو صندلی تا هر دو سال.

این نقشه در نظر گرفته شود توسط کمیته فرعی هستند “Ely1″ شاکیان ” نقشه; دو از نخل کویر ساکن جن Buller; و یکی به نام “NDC5” ارسال شده توسط شهر-استخدام متخصص و بر اساس توصیه شورا در مارس 12 جلسه.

عضو شورای Sabby Jonathan ترجیح نقشه توسط Buller گفت: خطوط تمیز و نقشه ها “ظریف در سادگی خود را.”

او نقشه ها با استفاده از بزرگراه 111 به عنوان مرز جنوبی و منیزی می افتد درایو به عنوان مرز شمالی برای منطقه 1.

نقشه ها توسط NDC و شاکیان گسترش منطقه 1 شمال سراسر Whitewater کانال به 42nd خیابان محدود در غرب توسط ربکا جاده و در شرق توسط طبخ خیابان.

در حالی که جاناتان نمی بینم که در منطقه به عنوان متعلق در منطقه 1, بیلبائو و کلی بود.

“هنگامی که ما صحبت در مورد محله های مورد علاقه که منطقی گنجانده شده است که در منطقه” بیلبائو گفت.

کلی, اما, وجود دارد گفت: محله های مورد علاقه در بخش جنوبی منطقه 1 که او می خواهم برای دیدن یک نقشه عبارتند از: – بین پرتلا خیابان و عمیق در دره جاده ها است.

در طول روند که همچنین شامل دو کارگاه های جامعه بسیاری از ساکنان گفت: آنها رد از دو منطقه سیستم به دلیل یک رای یک نماینده در هر چهار سال در حالی که ساکنان بزرگتر منطقه چهار نمایندگان با دو انتخاب هر دو سال.

تمام پیش نویس نقشه ها را می توان در وب سایت www.representpd.org.

Salas و Quintanilla را می گویند نهایی نقشه قبل از طرح دعوی در دادگاه حل و فصل نهایی است, شهرستان, وکیل رابرت Hargreaves گفت.

اگر آنها و شهرستان نمی تواند توافق بر روی نقشه و سپس حل و فصل کردن, او گفت:, و اضافه کرد او با اعتماد به نفس آنها خواهد شد قادر به رسیدن به توافق است.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>