نخل کویر دانشجوی سال اول کشتی گیر کمال Mantanona طول می کشد سوم در CIF دولت دیدار

مایدزرت | No comments

خیلی نزدیک.

نخل کویر کشتی گیر کمال Mantanona تقریبا کشیده کردن بسیار نادر کشتی trifecta از درآمد CIF-SS عنوان یک کارشناس دیدار عنوان و یک دولت عنوان در سال اول فصل اما یک تماس نزدیک به او زدم یک گام کوتاه از رویای.

Mantanona از دست یک بحث نیمه نهایی 3-2 به آندره گونزالس از پووی در روز شنبه در بیکرزفیلد به نگه داشتن او را از مسابقه قهرمانی.

که در نیمه نهایی, Mantanona یک حرکت ساخته شده است در زنگ اخبار نهایی که به دست آورده و او را دو امتیاز و او شروع به پریدن کرد تا در جشن, اما بعد از یک بحث سریع مقامات تلقی آن به اتمام رسیده است فقط پس از زنگ و دو امتیاز شد و دست تکان داد ،

او دوباره به برنده شدن او در مسابقه نهایی با تصمیم مهمی 14-4 را به پایان برساند به عنوان سوم بهترین کشتی گیر در ایالت کالیفرنیا در 106 پوند است.

نخل کویر جاستین رودریگز نیز از آن ساخته شده به روز شنبه رقابت های کشتی در تسلی براکت. او به پایان رسید درست کردن سکو. او فصل را با نتیجه 12 بالا پایان در دولت در 113 پوند است.

از سه تن دیگر از کویر پسران’ کشتی گیران که رسیده دولت, دیدار, نخل کویر Daegan گریگو (2-2 در آخر هفته) و کالیب VanBuskirk (1-2) و کلیسای جامع شهر اشعیا مورالس (1-2) و نه آن را به چهار عمل است.

La Quinta را Lena تیلور تنها دختر از این صحرا به آن را به وزارت امور خارجه دیدار رفت 1-2 در آخر هفته از جمله یک برد با پین در یک تسلی مطابقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>