نخل کویر مرد محکوم به شدت ضرب و شتم زن باردار

مایدزرت | No comments

نخل کویر با دو اعتصاب در زیر کمربند خود محکوم شد امروز بارها و بارها لگد زدن همسر باردار خود را در معده و سر خود در تابستان گذشته تا زمانی که او از دست داده آگاهی.

یک ممنوعیت داوران بررسی کمتر از شش ساعت در طول دو روز قبل از پیدا کردن 29 ساله و اندرو فیلیپ آلن گناه از هفت فقره جنایت از جمله تحمیل بدنی آسیب حمله با تفنگ جنایی تهدید و عمدی فرزند ظلم و ستم و دو بزه فقره نقض های محافظ جهت.

آلن است که 6-پا-2 اینچ قد بلند و 210 پوند است قبل از محکومیت بدنی آسیب و پیشگیری از یک شاهد عینی از شهادت باز او را به یک زندگی ممکن است حکم.

او برنامه ریزی شده است برای بازگشت به دادگاه در مارس 1 به صورت جداگانه در دادگاه خود را قبل از اعتصاب, پس از صدور حکم.

بیشتر: ‘اورنج’ بازیگر Nicholas Brendon پنجه نرم می کند گناه نیست به خشونت شارژ

بیشتر: پالم اسپرینگز خشونت مشکوک به قید وثیقه. قربانی اچ توصیف حمله وحشیانه’

با توجه به دادستان آلن حمله خود را در دو نوبت جداگانه در ساعات اولیه صبح از اوت. 20, 2019 تا زمانی که یک رهگذر به نام 911 حدود ساعت 10 صبح

Riverside County sheriff نمایندگان سپس در پاسخ به نخل کویر آپارتمان که آلن همسر و دو فرزند جوان خود را در Hovley لین با توجه به دادگاه و زندان سوابق. آلن دستگیر شد و در صحنه است.

یکی از دعوا رخ داده است در حالی که کودکان زن و شوهر بودند که 6 و 10 در زمان خوردن صبحانه. آلن سیلی همسرش باعث او را به سقوط و سپس تحویل ضربات مکرر به سر او تا زمانی که او به طور موقت از دست داده آگاهی.

در حالی که بر روی زمین آلن لگد قربانی در معده است. او سپس از جیبش یک تفنگ دستی مطرح و آن را به سر و تهدید به کشتن او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>