نخل کویر مرد محکوم به 10 سال برای تقلب و کلاهبرداری است که به سرقت برده $3.45 متر از بازنشستگان

مایدزرت | No comments

نخل کویر است که سابق مدیر عامل یک شرکت خدمات مالی محکوم شد به بیش از 10 سال در زندان فدرال چهارشنبه پس از شفاعت گناه به تقلب سیم به صورت یک طرح که در آن او به سرقت برده 3.5 میلیون دلار از مشتریان خود را.

Mehmet Fatih Biykoglu, 53, که همچنین با نام “John B.,” محکوم شد و در دادگاه فدرال برای بخشی خود را در یک طرح که در آن او defrauded بیشتر شهروندان ارشد خود را از طریق ارواین-بر اساس شرکت پنج ستاره خدمات مالی از امریکا, با توجه به انتشار از وزارت دادگستری.

Biykoglu التماس گناه در ماه جولای سال 2019 شده است و دستور به پرداخت $3,561,300 در جبران.

او را برداشته محل دستگاه نظارت و اقدام به فرار به مکزیک در ماه ژانویه 2019 با توجه به انتشار آن اضافه شده است که او دستگیر شده بود در مرز 1300 دلار در هر اونس نقد و 8,700 پزو.

Biyikoglu بینی بیش از 4 میلیون دلار از سرمایه گذاران بین 2014 و 2016 گفتن آنها پول خود را می تواند قرار داده شده در گواهی سپرده در تعقیب بانک است که عملکرد 9%-13% بهره بیانیه می خواند.

بیشتر: نخل کویر بازداشت مرد به اتهام کلاهبرداری که bilked $4M از بازنشستگان

Biyikoglu به جای صرف پول خود را در حالی که ایجاد حساب جعلی اظهارات نشان مشتریان خود پول خود را برای کسب درآمد بهره که در آن نیست.

دادستان شناسایی 11 قربانیان که در مجموع بیش از $3.45 میلیون نفر در طول دو سال طرح.

“Biyikoglu رفتار قابل سرزنش است,” دادستان نوشت: در صدور حکم تفاهم نامه. “او هدفمند افراد مسن و بازنشسته سرمایه گذاران خواهد بود که به دنبال یک وسیله نقلیه ایمن برای پس انداز بازنشستگی خود را شناخت و کامل است که کسانی که قربانیان وابسته به دارایی های آن برای حمایت از خود در طول سال باقی مانده. او را ترک کرده است بسیاری از قربانیان خود را با هیچ چیز آنها را وادار به زندگی در ثابت درآمد.”

Biyikoglu همکاری توطئه گران نیز رو به زندان محکوم شد. همسر سابق خود ایدا Shaghoian, 39, نخل کویر, شده است و محکوم به چهار سال برای سیم تقلب و تقلب مالیاتی. و شرکت رئیس جمهوری سابق آنا ماری Holt, 60, چشمه دره شده است محکوم به سه سال برای سیم و مالیات تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>