نخل کویر همسایگان پیدا کردن یک راه سرگرم کننده برای گفتن ” hey ” در یک محیط امن اجتماعی فاصله

مایدزرت | No comments

زندگی تقریبا عادی به نظر می رسید در شنبه شب در بلمنت املاک در پالم دزرت.

بچه ها سوار دوچرخه خود را — و یا در حال اجرا بودند و جیغ و هیجان — به عنوان بزرگسالان قدم به خیابان های محله با کوکتل در دست تکان دادن و صحبت کردن با یکدیگر.

هدف این بود برای دریافت برخی از ورزش و اجازه می دهد تا همسایگان با سلام — در یک فاصله امن از هر یک از دیگر — پس از چند هفته در داخل با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: داگلاس خادم رئیس جمهور ها و سازمان از این رویداد.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در 19 مارس دستور داد کالیفرنیا به پناهگاه در خانه بیرون رفتن تنها برای نیازهای ضروری و شغل. کسب و کار در نظر گرفته شده غیر ضروری بودند دستور داد بسته بودند به عنوان هتل ها و دوره های گلف و امکانات دیگر در حالی که رستوران ها کاهش می یابد از منوها به سرعت گسترش COVID-19.

بسیاری از کسانی که 65 ساله و مسن تر شده اند و منزوی خود را در خانه پس از 16 مارس همان تاریخ مدارس بسته شده است.

“ایده این است برای کاهش اضطراب اجتماعی و افسردگی و بیماری اثرات انزوا” گفت: خادم پنجم-معلم کلاس در Agua Caliente ابتدایی در پالم اسپرینگز.

“ما به حق و آگاه از نیاز به تمرین امن و سالم فاصله به منظور کاهش سرعت رشد coronavirus در عین حال ما به همان اندازه داشته باشیم که مردم ما نیاز به توانند با سلام و فرصت به اذعان جان یکدیگر,” او گفت:.

بسیاری از را خود پرچم آمریکا را به عنوان آنها باز درب گاراژ خود را نشسته در صندلی و یا راه می رفت آرام خیابان های محله.

طی هفته گذشته ساکنان و جوامع مانند بلمنت شهرکهای ایجاد شده اند راه به معاشرت و خارج برای ورزش که در آن و زمانی که امکان پذیر است اما هنوز هم حفظ اجتماعی فاصله.

روز شنبه آسمان آبی روشن و خفیف درجه حرارت ارائه شده دعوت جو برای ده ها شرکت کننده در شب “پیاده روی و امواج.”

یک جامعه از 88 خانه و ساکنان تمام سنین و جمعیتی از جمله بازنشستگان و snowbirds شنبه رویداد چیزی بود که بسیاری از گفت مورد نیاز بود.

“این یک ایده خوب است” گفت: جان نلسون بود که با همسر و فرزندان خود را در سنین 11 و 13. “من فکر می کنم ما همه احساس کمی cooped.”

یک وکیل در حال حاضر کار از خانه نلسون گفت: خانواده اش شده است به عنوان عمیق نهفته به عنوان برخی از دوستان که در حال کار کردن هستند زیرا در غیر ضروری کسب و کار.

“این سخت است برای دیدن تاثیر اقتصادی در دره ما” نلسون گفت.

گارفیلد d’souza و همسرش, پریا نشسته روی چمن در خارج از خانه خود را به عنوان فرزندان خود اتان 10 و Amaya, 12 سوار دوچرخه خود را در این نزدیکی هست.

“این خیلی بد است این است که اتفاق می افتد. در حال حاضر ما فقط نیاز به از طریق آن با هم” گارفیلد d’souza گفت. “خط پایین این است که اگر هر یک از همسایگان ما نیاز به کمک ما اینجا هستیم.”

در حالی که بچه ها شده اند از مدرسه به خانه آنها حفظ شده است تا با مطالعات خود را آنلاین از طریق آکادمی خان, اما آنها مدرسه را از دست ندهید و به دوستان خود با استفاده از رسانه های اجتماعی و راه های دیگر برای در تماس ماندن تا آنجا که ممکن است.

یکی از Amaya دوستان تا به حال یک تولد در روز جمعه که آنها قرار بود به جشن می گیرند با یک sleepover اما به جای جشن گرفتند از طریق زوم تصویری.

اتان بر روی Facebook که در آن یک خانواده استفاده می شود انحصار پول برای پاداش دادن به بچه ها برای نگه داشتن تا با مطالعات بنابراین D’Souzas راه اندازی یک برنامه مشابه.

انحصار پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید تنقلات از شربت خانه و به دست آورده است برای خواندن دو ساعت در روز ورزش 30 دقیقه هر روز و کارهای دیگر.

هر دو Amaya و اتان گفت: تجربه ساخته شده است که آنها را بیشتر سپاسگزار از رفتن به مدرسه.

“من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که ما برای رفتن به مدرسه. این خسته کننده است” Amaya گفت.

سکستون گفت: در حالی که آن را دشوار است برای بچه ها به دور از دوستان خود را به عنوان پدر و مادر آنها نمی توانند این شانس را از اجازه دادن به آنها را ببینید زمانی که آنها نمی دانم اگر خود دوستان در تماس با فرد مبتلا به ویروس است.

“راه رفتن و امواج” بود به خوبی دریافت شده توسط جامعه صورت ادامه خواهد داد و هر شنبه در آوریل سکستون گفت.

“ما متوجه شده است که همسایگان در ادامه به راه رفتن و صحبت کردن برای یک ساعت طولانی تر از رویداد خود را” خادم گفت. “آن را به عنوان جشن و به عنوان پر از تشویق خوب به عنوان شما انتظار می رود برای پیدا کردن در طول تعطیلات زمستانی است.”

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>