نخل کویر شاکی می خواهد 5 رای گیری مناطق نه 2. در اینجا به همین دلیل او امضا این توافق نامه به هر حال

مایدزرت | No comments

یکی از دو زنی است که شکایت نخل کویر بیش از آن در بزرگ سیستم رای گیری می گوید یک توافق حل و فصل است که شکستن این شهر به دو منطقه است نه آنچه که او پیش بینی به عنوان پاسخ نهایی اما به جای یک نقطه شروع برای بحث و بررسی بیشتر است که در نهایت شهر به پنج منطقه.

لورن Salas and Karina Quintanilla هر دو نخل کویر ساکنان شکایت کرد این شهر در تابستان گذشته گفت: آن در بزرگ سیستم رای گیری در نقض کالیفرنیا رای گیری قانون حقوق و خواست شهر را به حرکت به مناطق.

یک توافق حل و فصل اعلام شد در ماه دسامبر با بیان این شهرستان را برای حرکت به دو رای گیری مناطق در زمان انتخابات نوامبر و پیاده سازی رتبه-انتخاب رای گیری در صورتی امکان پذیر است.

“ما فکر آن را کاملا مضحک و تقریبا مهربان به تنها یک منطقه” Quintanilla گفت: در مصاحبه اخیر خود با خورشید صحرا.

هنگامی که بحث در مورد افکار خود را در این شهر پیشنهاد دو منطقه سیستم او گفت: “این تقریبا مانند ‘وجود دارد, آیا شما راضی هستید ؟ ما در حال رفتن به انجام حداقل وقتی ما فقط انتظار می رود شهر به گفتن OK خوب ما را به پنج منطقه به عنوان خواهر دیگر شهرستانها در صحرا انجام داده اند.”

بسیاری از 100 ساکنان حضور در خانه باز ماه گذشته برای یادگیری در مورد رای گیری تغییرات نیز مورد سوال چرا دو منطقه به جای پنج.

Palm Springs, Indio و کلیسای جامع شهر هر یک به تازگی به پنج منطقه پس از دریافت نامه از Shenkman و هیوز گفت: این شهرستانها در تخطی از CVRA. رانچو مایراج دریافت نامه ای از قانون شرکت در ماه اکتبر گفت: آن در سیستم بزرگ است که در تخلف از قانون حق رای. این شهر هنوز پاسخ publicly.

شهرستان مدیر Lauri Aylaian گفت: این شورا خواست برای حفظ وحدت در شهرستان, در حالی که همچنین پاسخگویی به قانون کالیفرنیا حق رای عمل می کنند.

“در طول نخل کویر, تاریخ در جامعه به عنوان یک کل و آنها کار کرده ام خیلی با احترام از یکدیگر و منافع خود را به سمت اهداف مشترک” او گفت:.

ترس در میان اعضای شورای Aylaian گفته بود که تقسیم به پنج منطقه منجر می شود به بخش های فردی از نخل کویر مبارزه با دیگران به همان پول و منابع برای پروژه های آنها می خواهند به انجام است که خاص منطقه خود است.

در حالی که Salas و Quintanilla را امضا کرده اند به توافق حل و فصل نمی کند آن را تبدیل به نهایی تا زمانی که و مگر آنها موافق با مرزهای.

Quintanilla معتقد است این شهر در نهایت به پنج ولسوالی این که آیا آن را از جامعه بحث و جلسات آینده شورا یا یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه هر چند حل و فصل مانع از Salas و Quintanilla از پیگرد شهر دوباره بیش از CVRA.

دادستان شهر باب Hargreaves, اما گفت که او مطمئن است یک قاضی اخراج یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه است که هیچوقت به شهرستان یک فرصت برای اثبات اینکه آن سیستم رای گیری جدید کار می کند.

“ما با اعتماد به نفس است که سازگار با طولانی مورد قانون دادگاه را به این شهر جدید سیستم رای گیری یک فرصت برای اثبات خود را به عنوان هر گونه چالش جدید باید مبتنی بر سیستم چگونه کار می کند در عمل” Hargreaves گفت.

نخل کویر برگزار خواهد شد خانه باز و یک جلسه عمومی این هفته هر دو مرکز جدید رای گیری مناطق.

هر دو جلسات شامل سخنرانی توسط نمایندگان ملی جمعیت Corp. که انجام یک مطالعه دموگرافیک برای شهرستان به عنوان شورای مذاکره برای حل و فصل دعوی در دادگاه در ماه ژوئن توسط مالیبو-بر اساس قانون شرکت Shenkman & Hughes از طرف Salas و Quintanilla.

داگلاس جانسون رئیس و بنیانگذار ملی جمعیت Corp. انتظار می رود به بحث در مورد یافته های خود و توضیح دهد که چرا دو منطقه سیستم پیشنهاد شد. او همچنین می خواهد به سوالات و انتقادات و پیشنهادات از ساکنان حضور در شهرستان سخنگوی دیوید هرمان گفت.

رایگان مراقبت از کودک و پیتزا ارائه خواهد شد.

ساکنان قادر خواهد بود به صحبت می کنند در طول روز پنجشنبه جلسه عمومی نیز هر چند که خواهد شد در یک محیط رسمی در مقابل شورای هرمان گفت.

ما چگونه به اینجا رسیدیم

کالیفرنیا رای گیری حقوق قانون – CVRA – مستلزم آن است که شهرستانها سوئیچ به مناطق اطمینان حاصل شود که حفاظت اقلیت شانس بهتری برای نمایندگی. نخل کویر جمعیت حدود 51,700 26% لاتین.

در آن مطالعه جمعیت داشت که “این امر می تواند غیر ممکن است برای ایجاد یک اکثریت اقلیت منطقه” در نخل کویر, Aylaian گفت: در توضیح این دو منطقه تصمیم گیری در اولین خانه باز در Jan. 16.

اما مرکز شهر تقریبا از ال گردش به منیزی می افتد درایو – از جمله محله های مجاور به مرکز مدنی و سن پابلو خیابان – بزرگترین غلظت لاتین ساکنان Aylaian گفت: – آن نیز متناسب با این شهر برنامه ریزی برای ایجاد یک مرکز هسته ای.

تحت توافق حل و فصل نخل کویر می توان به دو رای گیری ولسوالی:

  • این “مرکز شهر منطقه” متمرکز در مرکز اجتماعات منطقه و اطراف محله و شامل حدود 20 ٪ از جمعیت. آن را یکی از پنج کرسی در شورای شهر.
  • بزرگتر اطراف آن – و یا “شیرینی” – منطقه شامل حدود 80 درصد از جمعیت که از آن چهار نفر اعضای شورا انتخاب خواهد شد در بزرگ با دو صندلی برای رای هر دو سال.

Quintanilla گفت: برخی از افراد به او گفت به نظر می رسد مانند gerrymandering – یک راه برای دستکاری در رای گیری به نفع یک حزب و یا کلاس.

“آن را با ارسال پیام به آینده ساکنان نخل کویر: اگر شما Latino آمدن به منطقه 1 شما تعلق ندارند در دیگران این است که در آن شما نشان” گفت: Quintanilla یک Coachella Valley رزیدنت سال 1984 است که زندگی در آنچه که به نام “مرکز شهر” در منطقه از سال 2002.

“هیچ یک از ما احساس ما دو نفر را به چنین تصمیم گیری برای شهر بنابراین ما احساس می شد را به این نور و شروع یک گفتگو” Quintanilla گفت.

مقامات شهرستان گفت: آنها درک نمی کنند Quintanilla نظرات و با اشاره به مشترک اطلاعیه اعلام حل و فصل در ماه دسامبر اعلام کرد که: “با هم کار ما را به شناسایی دو منطقه راه حل است که پذیرای اهداف کالیفرنیا رای گیری قانون حقوق و حفظ یکپارچگی جامعه ما است. این نتیجه مثبت را نشان می دهد ارزش خلاقیت و همکاری بیش از رویارویی است.”

عضو شورای Sabby جاناتان گفت: شورا مذاکره در ایمان خوب است.

“ما معتقدیم که حل و فصل بین شهر و شاکیان فراهم می کند یک روش معقول و منطقی فراهم می کند که بهترین از هر دو جهان” جاناتان گفت. “این آدرس نگرانی های کالیفرنیا رای گیری حقوق قانون با ایجاد یک new single-عضو منطقه است که با تمرکز بر یک بخش منحصر به فرد از شهر که مدت طولانی است که تمرکز ویژه شورای شهر و با ترکیب رتبه-انتخاب رای گیری است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک سیستم طراحی شده برای تشویق اقلیت رای گیری فرصت ها و کاهش قطب بندی سیاسی” او گفت:.

“در همان زمان آن را (توافق) حفظ گسترده تر در سراسر شهر بود تمرکز توسط اعضای شورا برای جلوگیری از توسعه باریک محدود منافع” جاناتان گفت.

پرسید: اگر او می تواند شرکت کننده در خانه و یا در جلسات عمومی و یا صبر کنید تا او را به ورودی زمانی که شورای رای Quintanilla گفت که او می خواهد برای شرکت است اما کار پاره وقت کار است که باعث می شود آن را دشوار برای حضور در جلسات.

مناطق تمرکز در حال حاضر

حل و فصل همچنین شامل یک نیاز است که این شهرستان حرکت به رتبه-انتخاب رای گیری هر چند که بر اساس امکان سنجی.

روند رتبه-انتخاب رای گیری توضیح داده شده است rankedchoicevoting.org در خود سایت:

  • با رتبه انتخاب, رای گیری, رای دهندگان انتخاب نامزدها توسط مارک برگه های رای خود را به ترتیب اولویت اول انتخاب دوم انتخاب سوم انتخاب و به همین ترتیب.
  • در هنگام انتخاب یک کاندیدای واحد همه اولین انتخاب در حال شمارش. اگر یک نامزد برنده اکثریت — بیش از 50 ٪ — در میان انتخاب اول رای که نامزد برنده است.
  • اگر نه نامزد با بدترین انتخاب اول رای حذف شده است. دوم انتخاب از برگه های رای که اضافه شده به نامزد باقی مانده. این روند همچنان ادامه دارد تا زمانی که یک نامزد دریافت بیش از 50 درصد به علاوه یک رای نهایی.
  • هنگامی که وجود دارد چند صندلی برای پر کردن این آستانه برای برنده تنظیم بسته به تعداد صندلی ها را پر کنید و یک روند مشابه از بین بردن و انتخاب نامزدها از طریق دور از شمارش رخ می دهد تا تمام صندلی ها پر شده است. برای دو کرسی آستانه خواهد بود حدود 34%.
  • برگه اجازه می دهد برای نوشتن نامزدها را به عنوان به خوبی.

شهر متعهد شده است تا $350,000 به پیاده سازی این سیستم خواهد بود که به کنار رودخانه شهرستان است و کار با ثبت و سعی کنید به آن را در محل نوامبر سال 2020 انتخابات. اگر که ممکن است Aylaian گفت: شهرستان ادامه خواهد داد به کار با شهرستان برای اطمینان از سیستم در دسترس است برای 2022 انتخابات.

یک نماینده از FairVote در دسترس خواهد بود به صحبت کردن با ساکنان و پاسخ به سوالات one-on-one در شنبه باز, خانه, کارکنان نخواهد بود ارائه هر گونه اطلاعات در مورد رتبه-انتخاب رای گیری هرمان گفت.

“خانه باز خواهد شد با تمرکز بر مناطق و مرزها و نقشه او گفت:” با بسیاری از اطلاعات که از جمعیت.

خانه باز است مجموعه ای برای 6 تا 7:30 p. m. روز شنبه در پالم دزرت مرکز جامعه 43-900 سن پابلو Ave. بعد به YMCA ساختمان.

جلسه عمومی است که بخشی از به طور منظم جلسه شورای اسلامی شهرستان که شروع می شود در ساعت 4 بعد از ظهر در تالار شهر نیاز به آدرس.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>