نخل کویر encore می آید, به, تلخ, پایان ناگهانی در CIF-SS فوتبال پلی آف

مایدزرت | No comments

یک سال پیش تیم فوتبال دختران در پالم دزرت دبیرستان برنده یک سهم از صحرا امپراتوری لیگ عنوان سه CIF-SS حذفی بازی و رسیده را بدست آورد 4 نیمه نهایی.

روز پنج شنبه دوباره به نواز دعوت به تلخ, پایان ناگهانی.

اشک ریختن شد و بازیکنان بودند دلداری زیر آزتک’ 3-2 اضافه کاری دست دادن به Patriot بالا (کنار رودخانه) در دور باز CIF-اس اس آف.

“ما بسیاری به جشن امسال” نخل صحرا سر مربی کریس Keuilian گفت. “یکی از دست دادن هرگز تغییر آن است.”

پایان ترش هر دو به دلیل نحوه باریک بود و از دست دادن چگونه به سرعت به اجرا در آمد ، دلایل وجود دارد به این باور postseason دوباره می تواند به ویژه باشد.

آزتک برنده یک سهم از دل عنوان برای دومین فصل متوالی و تا به حال برنده 10 بازی متوالی قبل از دو ضرر و زیان به فصل به طور منظم مانع نخل کویر از برنده شدن در لیگ آشکار است.

بیشتر: رانچو مایراج آب پولو DVL تیم های فوتبال زنده ماندن در postseason نژاد

بیشتر: CIF-SS حذفی, برنامه نتایج: به طور مداوم در به روز رسانی با داستان و عکس و مطلب

این دو باخت هفته گذشته مقابل La Quinta و رانچو مایراج قرار داده پالم دزرت (15-6-2, 8-2) به سختی رقابت در مقابل یک وطن پرست تیم ملی اجازه داده است که فقط 22 گل در 23 بازی این فصل است.

رزمندگان در بر داشت پشت net اولین پنج شنبه با یک گل در 15 دقیقه. آزتک آن را قبل از پاتریوت به ثمر رساند بار دیگر در نیمه دوم و پس از آن دقت توپ را در یک scrum گذشته هدف خط 3:07 به وقت اضافه به امن طلایی-هدف پیروزی است.

“کلاه ها را به این تیم” Keuilian گفت. “ما هنوز هم یکی دیگر از لیگ ما رو به پلی آف کردم به اضافه کاری. بدیهی است که ما می اید دوست game, این به پایان متفاوت, اما آن را نمی کند همیشه اتفاق می افتد در راه شما می خواهید.”

ستاره

دانشجوی سال دوم مگان Clapinski به ثمر رساند و هر دو گل آزتک. او بازی با یک هدف و 19 دقیقه در روز کمک از مالیا Falk زمانی که او حفر توپ رو سمت راست Patriot دروازه بان.

Clapinski به ثمر رساند دوباره برای قرار دادن بازی به وقت اضافه با یک گل از روی یک ضربه پنالتی را با کمتر از چهار دقیقه باقی مانده در قوانین و مقررات.

غذای آماده

آزتک در حال انتظار برای بازگشت 11 منظم تیم اول دانشگاه یا دانشکده بازیکنان از جمله Clapinski و چند کلید دیگر شروع به رقابت برای سومین دوره متوالی به عنوان قهرمانی لیگ.

Keuilian صحبت نمی کند که با بازیکنان بعد از بازی. او با بیان نحوه خاص این گروه شده است به برنامه و چگونه از دست دادن نباید تغییر است.

“من کاملا مطمئنم که اگر شما اضافه کردن برنده بیش از چهار سال گذشته” Keuilian به آنها گفت, “این در مورد اکثر برنده هر کسی که تا به حال در برنامه تاریخ است.”

بازیکنان آینده را به امید ساخت در این سال و درس های آموخته شده و دیگری دراز مدت در 2021.

“برنده لیگ دوباره رفتن دور در CIF است آنچه که ما در حال انتظار برای انجام” دانشجوی سال دوم جولیا Dore گفت. “این بیش از یک هدف; آن را انتظار می رود.”

Clapinski افزود: “ما می دانیم که ما دوباره قوی در سال آینده با تیم ما داشته باشد.”

اندرو جان را پوشش می دهد ورزش در Coachella Valley برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>