پالم اسپرینگز هوایی تراموا بسته به عنوان Coachella Valley آن مرطوب بعد از سال 2020

مایدزرت | No comments

با توجه به آب و هوای نامساعد است که به عنوان Coachella Valley مرطوب بعد از سال 2020 به پالم اسپرینگز هوایی تراموا خواهد سهشنبه, مقامات اعلام کرد.

“ما انتظار به سر ما عادی برنامه های عملیاتی در چهار شنبه, مارس 11 با این خودرو برای اولین بار در 10 a. m.,” تراموا مقامات اعلام کرد در انتشار اخبار.

“عذرخواهی ما را برای بازدید کنندگان ما برای ناراحتی.”

همانطور که از ساعت 11 صبح درجه حرارت در بالای تراموا بود 35 درجه با gusts باد به عنوان قوی به عنوان 42 مایل در ساعت و 81 درصد رطوبت.

به عنوان به عنوان از ساعت 11 صبح کلیسای دره عمیق و باریک رانندگی در کلیسای جامع شهر که بسته شد در اوایل روز سه شنبه به دلیل افزایش سطح آب بود بازگشایی شد.

Fooding همچنین بنا به گزارش ها مجبور به بسته شدن Cabazon جاده بین شرکت راه و دیلون جاده در Indio.

باران وارد Coachella Valley حدود 11 p. m. روز شنبه به عنوان بخشی از یک طوفان که انتظار می رود به پوند جنوب کالیفرنیا از طریق پنج شنبه.

پالم اسپرینگز را دریافت کرده بود 0.58 اینچ از باران 4 صبح روز سه شنبه. بیشتر باران این شهر را دریافت کرد در این سال بود 0.04 اینچ در Jan. 21 با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

7 صبح جمعه تعداد افزایش یافته بود به 0.74 اینچ از بارش باران.

دزرت هات اسپرینگز بود 0.79 اینچ باران 7 صبح کلیسای جامع شهر و نخل کویر هر ثبت 0.63 اینچ و در مجموع به تدریج کاهش یافته و در بیابانی دیگر جوامع است.

روز سه شنبه صبح رفت و آمد بود و به یک مرطوب شروع قبل از اینکه آفتاب بالا آمده بود و رانندگان را تحمل soakings به عنوان آنها در داخل و خارج از وسایل نقلیه خود را.

“من تنها چند فوت و من احساس خیس,” پالم اسپرینگز مقیم بن لوپز, 38, گفت: به عنوان او خارج شد Panera نان در Gene autry دنباله و رامون جاده در پالم اسپرینگز. “قهوه من نیاز به خشک کردن.”

در سال گذشته: پالم اسپرینگز به حال یک مرطوب 2019. در اینجا عکس های

در سال گذشته: در اینجا یک نگاه به عقب در روز ولنتاین طوفان 2019

بخش عمده ای از باران سقوط کرد یک شبه و سخت ترین ضربه مناطق انتظار می رود که یک اینچ از بارش توسط صبح روز چهارشنبه زمانی که شرایط در حال انتظار برای روشن کردن.

ساکنان هنوز هم توصیه به دقت و توجه در مورد جریان آب پایین سن جکینتو کوه و به منطقه تمیز.

“من می گویند بله که می تواند یک نگرانی” هواشناس کیسی Oswant روز سه شنبه گفت.

این طوفان در حال حرکت به شرق در سراسر جنوب کالیفرنیا و آن را تا حدی مسدود شده توسط منطقه کوه.

از 7 صبح قطعات غربی شهرستان ریورساید دریافت کرده بود تا آنجا که 1.23 اینچ از بارش باران.

طوفان در حالی که استقبال نمی رود را به یک دندانه بزرگ در جنوب کالیفرنیا باران کسری است که آتش و آب و هوا مقامات مشاوره اولیه آتش سوزی شود.

به طور معمول, مارس 10 پالم اسپرینگز در حدود 2.5 اینچ از بارش باران. قبل از جمعه این شهرستان تا به حال در مورد 0.06 اینچ از بارش باران در این سال است.

ریورساید نرمال بارندگی از طریق مارس 10 برتری 7 اینچ, اما در این سال این شهرستان دارای تنها بدست حدود یک چهارم اینچ است.

بسیاری از مناطق اطراف Coachella Valley, در نظر گرفته “خشک” و یا “خشک” و ساحل یک “فوق عادی” آتش بالقوه با توجه به کالیفرنیای جنوبی جغرافیایی مرکز هماهنگی که شامل چندین سازمان از جمله کال آتش نشانی و خدمات جنگل ایالات متحده.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>