پالم اسپرینگز فرودگاه دیدم 50 درصد کاهش مسافر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مایدزرت | No comments

پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی است و به طور معمول دیده می شود افزایش سالانه مسافران هر مارس پس از حداقل سال 2013 پس از آن بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

داده های اخیر نشان می دهد فرودگاه با تجربه 50% رها کردن مسافران در ماه گذشته در مقایسه با ماه مارس 2019. در حالی که 401,972 مردم سوار یا deplaned در فرودگاه در ماه مارس گذشته در این سال وجود دارد 198,850 مسافران است.

پالم اسپرینگز هنوز باز است و در خدمت توسط یک تعداد انگشت شماری از شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا, آلاسکا, دلتا, JetBlue خورشید کشور و ایالات.

وجود دارد در حال حاضر حدود 20 پرواز در داخل و خارج از پالم اسپرینگز هر روز “با بسیار نازک مسافر بارهای مدیر اجرایی” توماس نولان گفت. که افت قابل ملاحظه ای از 130 پروازهای روزانه در حال حاضر یک سال پیش.

“ما می توانیم انتظار فعالیت آوریل به کم خونی آن را به عنوان یک ماه کامل از بیماری همه گیر محدودیت” نولان اضافه شده است.

داده ها را برای ماه آوریل انتظار می رود که منتشر شد در اواسط ماه مه, او گفت:.

Coronavirus: در اینجا تعدادی از Coachella Valley موارد تا کنون

Coronavirus: در اینجا وضعیت اضطراری از هر Coachella Valley شهرستان

مارس بخشی از Coachella Valley اوج گردشگری دوره و هزاران گله به منطقه برای حوادث از جمله BNP Paribas Open مسابقات تنیس در هند چاه.

Riverside County مقامات بهداشتی اعلام کرد صحرا را مثبت مورد COVID-19 در مارس 7. یک روز بعد BNP مقامات اعلام کردند که لغو این مسابقات بود که میله میله برای شروع مارس 9.

توسط اواسط ماه مارس سفارشات به کسب و کار و اقامت در خانه جاروب در سراسر کالیفرنیا.

گردشگری کاهش یافته است در Coachella Valley و در اواخر مارس فرودگاه پرواز صفحه نمایش پر شد با لغو پرواز با سختی هر گونه مسافران پر راهرو.

هزاران نفر از استفاده نشده اجاره اتومبیل باقی می ماند پارک همراه کرک داگلاس راه به عنوان بسیاری از خارج از پالم اسپرینگز هوایی موزه همراه Gene autry دنباله.

مسافرت هوایی کاهش یافته در سراسر کشور با توجه به همه گیر و فرودگاه صنعت در شیر به از دست دادن $76 میلیارد دلار در سال 2020 با توجه به فرودگاه, شورای بین المللی, که نشان دهنده و طرفداران برای فرودگاه ها در سراسر جهان است.

“این COVID-19 شیوع منجر به بی سابقه و چشمگیر کاهش سفر هوایی در این سال” ACI جهان مدیر کل آنجلا gittens می در بیانیه ای گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>