پالم اسپرینگز پناهگاه حیوانات می گوید: با تشکر از شما به آن 530-به علاوه داوطلبان

مایدزرت | No comments

هر ماموریت مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک بستگی به شور و فداکاری کسانی که به باور بسیاری در آن است. وجود دارد و ممکن است یک گروه از افراد بر این باورند که در یک ماموریت بیشتر از داوطلبان در پالم اسپرینگز پناهگاه حیوانات (صدایی دیگر).

در اعلانات آگاهی عامه درمورد ماموریت ما این است که هیچ کار کوچک: برای ارائه مراقبت و محبت و امید به بیش از 4000 حیوانات در هر سال است. همانطور که هیچ دو حیوانات و به اشتراک گذاری همان داستان ما داوطلبان مشابه تنوع. که از همه جنبه های زندگی و در محدوده سنی 12 تا 91 به بیش از 530 داوطلب که انتخاب می کنید به اختصاص زمان خود را به اعلانات آگاهی عامه درمورد پیشنهاد ما حیوانات چیزی است که آنها به شدت نیاز در طی چه ممکن است سخت ترین زمان از زندگی خود را: آسایش و ایمنی.

صدها نفر از خانواده ها که باز کردن درهای خود را به نوزادی بچه گربه ها که نیاز به تغذیه هر سه ساعت به حیوانات دوره نقاهت بعد از جراحی عمده برای پرستاری مادران و لاشبرگ و همچنین به عنوان حیوانات است که ممکن است نیاز به چیزی بیش از یک محل آرام برای ذخیره کردن سر خود را در پایان زندگی خود را. این خانه ها و قهرمانان در حال گسترش صدایی دیگر که ما نمی تواند بدون عمل.

سگ واکر نشان می دهد لبخند زدن, و حتی در داغترین روز تابستان است. آنها اختصاص اوایل صبح و اواخر شب به اطمینان حاصل شود که سگ ما هر دو بزرگ و کوچک به مقدار مورد نیاز روانی فرار از آشیانه خود را. گربه تیم داوطلبان در حال حاضر برای تولد بسیاری از بچه گربه ها و سخت کار می کنند به معاشرت و حتی ترسو ترین گربه به منظور آماده سازی آنها برای همیشه خانه است.

ما غنی سازی تیم فراهم تحریک برای هر دو ما گربه سانان و سگ حیوانات خانگی به عنوان آنها صبر کنید به تصویب رسید. ما TNR تیم ساخته شده است که صرفا از داوطلبان با این نسخهها کار خستگی ناپذیر برای ارائه پناهگاه های امن و محیط سالم برای جامعه گربه مستعمرات که اغلب تحت فشار قرار دادند به سمت. توله سگ تیم معاشرت در حال توسعه شخصیت است که بلوم به چشم سگ کسی خواهد شد در نهایت تماس تلفنی با خانواده. ما تیم پزشکی متکی به تخصص بازنشسته دامپزشکی حرفه ای که نشان می دهد تا برای اطمینان از حیوانات امن بازیابی از خود spays و neuters دندان شستشو و عمده اعمال جراحی ارتوپدی.

از تاشو لباس های شسته شده برای پیدا کردن مناسب مناسب برای هر حیوانی ما نمی تواند آن را انجام دهد بدون آنها.

این COVID-19 pandemic محدود کرده است دسترسی ما به این انسان است که نشان می دهد تا برای ما حیوانات 365 روز در سال است. یک هفته پیش هر دو ما تجاری خشک کن, شکست, خشک کن, که معمولا اجرا بدون توقف در هر روز است. داوطلبان ما آمد و برای نجات ما. نقاب و دستکش آنها با خوشحالی برداشت کیسه لباس های شسته شده و مرطوب به خشک بریزید و در خانه های خود و سپس بازگشت تا حیوانات ما تا به حال پتو به خواب. درایو های تحویل پخته محصولات به ارمغان بیاورد احساس راحتی به کارکنان ما در آنچه به نظر می رسد مانند بسیاری نامشخص زمان. دست دوخته شده ماسک به ما یادآوری می کنند که آنها نه تنها برای مراقبت از حیوانات ما مراقبت از آنها برای ما.

مارس 19-25 شده ملی هفته داوطلب. و همانطور که ما نگاه به جلو به روز روشن تر زمانی که ما درهای بازگشت به روی عموم باز ما می خواهیم به اذعان و می گویند با تشکر از شما برای کسانی که انتخاب می کنید صدایی دیگر به عنوان مکانی برای وقت خود را.

Catie Voglio بازاریابی و گرافیک متخصص در پالم اسپرینگز پناهگاه حیوانات است و تا به حال یک عشق عمیق برای حیوانات تا زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید. او در رفاه حیوانات و با سازمان امداد و نجات برای بیش از هفت سال است. او زندگی می کند در یوکا ولی با شوهرش و سه نجات سگ و سه نجات parakeets.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>