پالم اسپرینگز منطقه میزبان رادیو لایحه Feingold با نام مستعار ‘بولداگ,’ درگذشت در سن 70

مایدزرت | No comments

K-اخبار 94.3 FM radio شخصیت لایحه Feingold, شناخته شده به طرفداران خود به عنوان “بولداگ” درگذشت اوایل جمعه در سن 70 سالگی.

Feingold تشخیص داده شد در ماه اوت با مرحله چهار سرطان کبد که به روده بزرگ و ریه ها و استخوان ها. در ماه اوت اعلام کرد در Facebook صفحه است که او تا به حال شروع شیمی درمانی.

رادیو میزبان منتقل شد به پالم اسپرینگز از لس آنجلس در سال 2000. در علاوه بر این به خود در هوا فرفره او خدمت در پالم اسپرینگز کمیته حقوق بشر از سال 2005 تا 2009 از جمله به عنوان رئیس هیئت مدیره برای مدت دو سال. در سال 2004 Feingold شروع میزبانی وب خود را نشان می دهد رادیو با کوین هلمز.

طی مصاحبه ای با خورشید صحرا در ماه سپتامبر Feingold سابق دلال سهام شرکتها توضیح داد که او نقل مکان کرد و به صحرا به “هیچ” اما تبدیل شد به لحاظ سیاسی فعال بود و بعد از آن متقاعد به رفتن در امواج رادیو و تلویزیون پس از یک مهمان ظاهر در K-News’ “مارشال و سنگ” نشان می دهد.

“(مارشال و سنگ) را همیشه سرگرم کننده را از من اما در یک راه خوب” Feingold گفت. “من یک مهمان خود را نشان می دهد رادیو و من دوست داشتم که در رادیو و تلویزیون. من هرگز فکر نمی کردم در یک میلیون سال من می خواهم آن را انجام می دهند. من از آنها بدم میاید صدای من, و من فکر کردم که می خواهم به گوش من؟’ این یک برکت و رحمت است.”

Feingold رادیویی نشان می دهد محبوب محلی شنوندگان و او دوست های محلی بسیاری از افراد مشهور مانند Suzanne Somers و گاوین McLeod. او با افتخار در مورد های شیرینی با لری کینگ در پشت صحنه مک کالوم تئاتر در سال 2012. او در نظر گرفته است که مصاحبه برجسته از خود رادیو حرفه ای که به طول انجامید تقریبا 15 سال است.

“مردم ما نشان دهد و در صبح چون آنها می دانستند که آنها نمی خواهید برای دریافت آمار با همان سیاسی تلخه و ما را به خنده” Feingold گفت. “کوین و من می خواهم به شما بگویم همه چیز از جمله آنچه که ما شب قبل از. ما ساخته شده است تا مخاطبان این بود که همیشه حمایت شده است.”

بیشتر: رادیو میزبان لایحه Feingold مبتلا به مرحله چهار سرطان

‘بولداگ’ است: لایحه Feingold بازگشت به K-اخبار 94.3 میان سرطان نبرد

اگر چه او نمی خواهد بحث در مورد سیاست های ملی خود را نشان می دهد Feingold نمی خجالتی و دور از سیاست های محلی. هر نامزد زد که برای خوش بود در برنامه Feingold گفت که مردم می دانستند که او ایستاده بود به لحاظ سیاسی بدون نیاز به آنها بگویید. او نمی کشیدن هر مشت بحث در مورد خود شهر.

Feingold به رسمیت شناخته شد در پالم اسپرینگز پیاده روی ستاره ها در ماه اکتبر گذشته. پس از چهار ماه مرخصی پزشکی سلامت خود را بهبود به اندازه کافی برای او را به بازگشت به رادیو در حالی که تحت شیمی درمانی.

“خواندن نماز مردم برای من فرستاده من رفتن دوباره” Feingold گفت: از طریق تلفن پس از نشان می دهد. “من آماده بود برای بررسی خارج اما پس از آن من گفتم:” نه نمی توانم.’ مردم عشق را نشان می دهد و من می خواهم به آن را برای آنها است.”

“در حال حاضر من واقعا مورد ضرب و شتم پایین سرطان, اما آن را هنوز هم وجود دارد و فعال” Feingold گفت. “من کل چشم انداز جدید. چشم انداز من این است که من سرطان دارم و تا زمانی که من می توانید انجام دهید نشان می دهد, من قصد دارم به انجام نشان می دهد. آن را نگه می دارد تا من.”

اما Feingold وضعیت بعد بدتر شده و او در بیمارستان بستری شد در کویر مرکز پزشکی منطقه ای.

سابق پالم اسپرینگز شهردار راب ماه بود که در Feingold طرف در آخرین ساعات و گفت: آنها با گذشت زمان به گوش دادن Diana Ross موسیقی یکی از مورد علاقه های شما. Feingold گفت: حفظ حس خود را از طنز تا پایان.

ماه که به نظر می رسد در K-اخبار صبح جمعه گفت: on air: “لایحه جمله فوق العاده ای و من می دانم که چقدر او را دوست داشت این جامعه است. او را مطمئن شوید که مردم می دانستند چه اتفاقی می افتد, چه می گذرد.”

در حال رشد در لانگ آیلند Feingold یک فن از بحث های رادیویی. او گفت که او پشیمان نیست و وارد شدن به آن هر چه زودتر به فکر این امر می تواند دشوار مسیر شغلی در نیویورک است.

“من همیشه گوش به صحبت با رادیو” Feingold گفت. “رادیو گفتگو شد یک فرد میزبانی نشان می دهد و مصاحبه با آنها. فریاد در آنها نه فریاد در آنها, خواستار, آنها, نام, و من هرگز متوجه تا زمانی که من کردم به صحبت با رادیو است که من باید آن را انجام داده اند خیلی زودتر.”

اول خود را حرفه ای به عنوان یک دلال سهام شرکتها بود و استرس زا و او در بر داشت آن را غیر ممکن برای تعطیلات و در دسترس را به مشتریان خود را در تمام زمانها. پس از 17 سال و موفقیت های زیادی در این حرفه او تصمیم گرفت او می خواهم تا به حال به اندازه کافی.

“برخورد با پول مردم وحشتناک است” Feingold گفت. “آنها را به معنای واقعی کلمه به شما نخستزاده اگر شما به آنها سهام که بالا خواهد رفت.”

پس از آن Feingold تلاش برای تبدیل شدن به یک کمدین. او پول بسیار کمی فکر در مورد رفتن به نیویورک تا بعدی حرفه ای کاهش یافت و به دامان خود.

“من زندگی می کردند در یک ساختمان در لس آنجلس در برتون راه و صاحبان ساختمان به سمت من آمد و از من پرسید اگر من می خواستم به مدیریت ساختمان آپارتمان” Feingold گفت. “من گفت:” من یهودی من هیچ چیز ثابت نیست.’ گفتند: اما شما می توانید تماس بگیرید و مردم را به انجام آن است.’ آنها در استخدام من به مدت شش ماه و من به پایان رسید تا انجام آن به مدت هفت سال.”

به دنبال بازگشت در 15 سال در رادیو Feingold گفت که او با افتخار از قادر بودن به مردم را به خنده. پس از خروج در کوتاه مدت از کار افتادگی در ماه اوت او گفت که او به دریافت نامه از ساکنان پاره وقت در سراسر کشور که هنوز به گوش خود نشان می دهد بیش از اینترنت.

“تاثیر بود ما نشان می دهد دو بچه گی و بسیاری از مخاطبان ما بود راست” Feingold گفت. “این مهم نیست که ما همجنسگرا بودند و آنها بودند ، آن را مانند یک خانه قدیمی ، این که چگونه من در زندگی واقعی است.”

این داستان در حال توسعه است; بررسی برای به روز رسانی.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>