پالم اسپرینگز عرصه پیشگامانه برای برنامه ریزی Feb. 18, قبیله, اعلام

مایدزرت | No comments

این Agua Caliente Band of Cahuilla Indians روز چهارشنبه اعلام کرد که پیشگامانه خود را برای عرصه های جدید در قبیله ای زمین در پالم اسپرینگز برگزار خواهد شد در 1 بعد از ظهر, سه شنبه, فوریه. 18.

10,000-صندلی ورزش و سرگرمی عرصه خواهد بود میزبان جزئی-لیگ هاکی سهامداران جدید سیاتل NHL حق رای دادن و برگزاری کنسرت. عرصه خواهد بود واقع شده در مرکز شهر خاموش Calle El Segundo فقط در شمال قبیله کازینو.

قبیله با همکاری بلوط مشخصات گروه برای $250 میلیون دلار بودجه خصوصی پروژه.

ران فرانسیس مدیر کل سیاتل NHL حق رای دادن و پالم اسپرینگز AHL تیم بود در صحرا شنبه به گرفتن احساس برای جامعه از جمله ملاقات و خوش آمد می گوید با کویر طرفداران هاکی که در حال حاضر قرار دادن یک سپرده برای فصل بلیط.

او گفت: پیشگامانه خواهد بود یک لحظه است که کمک خواهد کرد که تحکیم در ذهن همه است که تیم هاکی و عرصه های جدید در واقع از آمدن به پالم اسپرینگز.

“ما تا به حال پاسخ خوب از طرفداران و فروش بلیط تا کنون و ما هنوز هم نوع در مرحله اولیه” فرانسیس گفت. “هنگامی که ما رسیدن به نقطه ای که ما انجام پیشگامانه در عرصه و چیزی به نوعی ملموس مانند آن است که نوع کمک (ایجاد هیجان برای تیم) و حتی بیشتر.”

هدف این است که برای عرصه به پایان خواهد رسید تا سپتامبر سال 2021 به آماده شود برای 2021-22 فصل هاکی. نه عرصه و نه تیم های هاکی در پالم اسپرینگز یا سیاتل نام نشده است.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>