پالم اسپرینگز شورای شهر می تواند رای برای محدود کردن ‘حیاط خلوت پرورش’ از سگ و گربه

مایدزرت | No comments

پالم اسپرینگز شورای شهرستان در روز پنج شنبه می تواند رای به معرفی یک فرمان است که محدود کردن “حیاط خلوت پرورش” از سگ و گربه.

این تغییرات ممکن است شامل ایجاد سالانه پرورش مجوز که محدودیت های هر خانواده به یک بستر در طول یک دوره 12 ماهه با توجه به کارکنان شهرستان گزارش. در ضمن نر سگ و گربه خواهد بود محدود به یک میخ خدمات در همان زمان.

همچنین فرمان به دنبال لغو حیوان خانگی صاحبان حقوق به حیوان خانگی خود را به عقب پس از آن شده است به تصویب رسید با توجه به شهر.

در صورت تصویب در جلسه روز پنجشنبه این فرمان نیاز به دریافت یک دوم خواندن توسط شورای است که به طور معمول انجام می شود در جلسه بعدی قبل از آن می رود به اثر.

تغییرات پیشنهادی آمده پس از شهرستان کارکنان مشغول به کار با دوستان از پالم اسپرینگز پناهگاه حیوانات در تغییراتی که دوستان “معتقدند با کمک به کاهش حیوانات در پناهگاه” با توجه به این شهرستان است.

در روز سه شنبه, American Kennel Club در پاسخ به پیشنهاد و خواست هر کسی که علاقه مند بود به تماس با مسئولان شهرستان و بیان مخالفت خود به یک “غیر ضروری و overreaching پیشنهاد.”

“این پیشنهاد تلاش برای از بین بردن ‘حیاط خلوت مادر” در تلاش غلط برای کاهش پت جمعیت” AKC نوشت. “این پیشنهاد نیز جلوگیری از بازگشت از حیوانات از دست رفته خود را مشروع صاحبان و افزایش هزینه های موجود برای مالکیت و پرورش علاوه بر ایجاد هزینه های جدید است.”

یکی از اهداف AKC که تاسیس شد و در سال 1884 به ترویج “ورزش از سگ های اصیل و پرورش برای نوع و عملکرد است.”

اگر این طرح به تصویب رسید و پرورش دهندگان نیاز به خرید 100 دلار سالانه مجوز و رعایت الزامات. مالک نیز نیاز خواهد بود برای شناسایی و پرورش و شماره مجوز در هر گونه تبلیغات از پتانسیل فروش از حیوانات با توجه به شهر.

آنها نیز مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن حیوانات رکورد فروش تا سه سال.

علاوه بر این صاحبان حیوان خانگی است که نژاد و لازم نیست که اجازه داده خواهد شد توجه کنید و یک فرصت برای دریافت مجوز تحت تغییرات پیشنهادی. اگر مالک پس از آن موفق به دریافت مجوز او خواهد بود موضوع را به 500 دلار جریمه با توجه به شهر.

اتوماتیک 500 دلار جریمه نیز باعث خواهد شد اگر یک حیوان خانگی است که با تربیت بیش از یک بار در طول یک دوره 12 ماهه یا صاحب نقض تبلیغات و یا رکورد نگه داشتن مقررات.

پیشنهاد دیگری می تواند تاثیر مالک توانایی برای از گرو در اوردن یک حیوان است.

در حال حاضر دولت قانون نیاز به یک سگ برگزار شد برای چهار روز پس از توقیف برای کمک به صاحب زمان کافی برای پیدا کردن حیوان خانگی دست.

در پالم اسپرینگز صاحبان حیوان خانگی می تواند اصلاح حیوانات خود را ظرف 30 روز پس از تصویب با توجه به شهر.

“دوستان بر این باورند که این 30 روز دوره زمانی باید برداشته شود پس بعد از یک حیوان خانگی شده است به تصویب رسید, کردن, احساسی, اوراق قرضه در حال تاسیس میان حیوان خانگی و صاحب جدید” یک گزارش کارکنان اعلام کرد. “و قبل از صاحب شده اند مناسب ارائه فرصت به ادعای خود و یا حیوانات.”

توصیه این است که به طور پیش فرض به دولت قانون است.

تغییرات پیشنهادی نیز شامل افزایش هزینه برای حیوانات صدور مجوز.

مورد بحث خواهد شد در 6 p. m. در شهر 3200 E. Tahquitz دره عمیق و باریک در راه است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>