پالم اسپرینگز برخورد زخمی شدن شش نفر در ویستا چین تقاطع با سیگنال ترافیک

مایدزرت | No comments

شش نفر مجروح شدند صبح روز چهارشنبه در دو خودرو برخورد در پالم اسپرینگز تقاطع با سیگنال ترافیک.

برخورد اتفاق افتاده در ویستا چین و از طریق Miraleste. این شامل یک کامیون وانت و سفید سدان که گرفتار آتش با توجه به پالم اسپرینگز آتش نشانی.

چندین نوجوانان در میان زخمی شدند و هر کدام از آنها گرفته شده بود برای درمان به بیمارستان.

تقاطع مسدود شده بود در حالی که مقامات پاک صحنه و پالم اسپرینگز پلیس در حال بررسی علت این برخورد از جمله اینکه آیا سیگنال جدید نقش داشته است.

به عنوان چهارشنبه, سیگنال در حالت فلش و رانندگان از همه جهات قرار است برای آمدن به توقف کامل قبل از اقدام خواهم آنها را برای یک علامت توقف.

یکی دیگر از سیگنال جدید در محل در شمال کف دره عمیق و باریک رانندگی در طریق Escuela. هر دو برنامه ریزی شده به طور فعال به عنوان اوایل روز شنبه با توجه به کارکنان شهرستان.

تصادف: راننده جلوگیری از آسیب های پس از توفنده تسلا به نخل کویر رستوران

سقوط: پنج وسیله نقلیه برخورد کند ترافیک از طریق بزرگراه 62 منطقه ساخت و ساز

Vista چین سیگنال نصب شده بود پس از اعتراض از جامعه را به تقاطع امن تر پس از دو پیاده شدند وجود دارد در سال 2016.

جیمز هارپر کشته شد در ویستا چین و از طریق Miraleste در اکتبر 2016 و جانا Ploss درگذشت و یک ماه بعد. هر دو قربانیان 64 سال است.

آنها در میان 29 پیاده کشته شده در سراسر Coachella Valley است که در سال. این بالاترین تعداد محلی عابر پیاده مرگ و میر در یک دوره 12 ماهه برای این دهه با توجه به کالیفرنیا اداره ایمنی ترافیک و داده های نگهداری شده توسط خورشید صحرا.

مرگ آنها شد و قبل از برخورد کمتر از یک مایل دور است که ژوئن 18, زمانی که پالم اسپرینگز ساکن جان Palladino, 62, بود ضربه در طلوع آفتاب راه و ویستا چین. او چند روز بعد.

ویستا چین بخشی از بزرگراه دولت 111 و محدودیت سرعت 45 مایل در ساعت در آن جاده.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>