پالم اسپرینگز می تواند کراوات رکورد 104 درجه پنج شنبه به عنوان آخر هفته موج گرما بازدید دره

مایدزرت | No comments

خدمات ملی آب و هوا صادر کرده است که حرارت بیش از حد هشدار برای Coachella Valley, هشدار به ساکنان که درجه حرارت می تواند به 105 درجه آخر این هفته در آنچه که آژانس با اشاره به عنوان “اولین گسترده گرما از سال 2020 برای این مناطق است.”

پالم اسپرینگز می تواند کراوات گرمترین دمای ثبت شده در روز شنبه در 104 درجه با توجه به NWS.

NWS پیش بینی است که در دماهای بالا باقی می ماند تا زمانی که یکشنبه شب و به یاد مردم به اقدامات احتیاطی مانند نوشیدن مقدار زیادی آب, اگر شما برنامه ریزی برای رفتن به خارج.

این شهرستان از سیستم گرمایشی مراکز نخواهد بود در استفاده از این آخر هفته, شهرستان ریورساید مقامات بهداشت در روز جمعه گفت.

هر تابستان مردم با استفاده از خنک کننده مراکز به جای ماندن در خانه برای صرفه جویی در پول در هزینه های تهویه مطبوع. خنک کننده مراکز معمولا در کتابخانه ها و مراکز اجتماعی به طور معمول راه اندازی در ژوئن 1 و آماده برای اوایل استقرار این شهرستان گفت.

در کشور همسایه لس آنجلس شهردار اریک Garcetti اعلام خنک کننده مراکز خواهد بود شنبه باز در حالی که توصیه ساکنان آن شهرستان اقامت در خانه به ادامه اجتماعی فاصله.

Riverside County مقامات بهداشتی توصیه می شود جمعه که سالمندان در Coachella Valley باقی می ماند خانه و استفاده از تهویه مطبوع برای خنک ماندن.

با بسیاری از تجربه مشکلات مالی با توجه به ادامه coronavirus همه گیر کیم Saruwatari مدیر بهداشت عمومی برای Riverside County گفت: در انتشار اخبار است که سالمندان می تواند تماس با دفتر پیری برای کمک به پرداخت بالاتر قبوض آب و برق برای خنک کردن خانه های خود. سالمندان با هیچ تهویه مطبوع می توانید تماس بگیرید 211 برای کسب اطلاعات در مورد گزینه های دیگر.

در ضمن Riverside County لغو ممنوعیت جمعه در شنا در استخر مشترک که در حال حاضر می تواند توسط یک نفر در یک زمان. که ممکن است کمک به ضرب و شتم گرما, اما شما احتمالا باید در صف منتظر بمانید.

بیشتر: پالم اسپرینگز اعلام مالی اضطراری به دلیل coronavirus

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>