پالم اسپرینگز به نظر شورای وضوح اعلام مالی اضطراری در روز پنج شنبه

مایدزرت | No comments

به دلیل افزایش هزینه ها و کاهش درآمد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به پالم اسپرینگز شورای شهرستان خواهد شد در نظر گرفتن یک قطعنامه اعلام مالی اضطراری در شورای آن جلسه در روز پنج شنبه.

در صورت تصویب این اعلامیه را فراهم شورای گسترش قدرت به هزینه های بریده بریده. در خلاصه ای از دستور کار مورد دادستان شهرستان مارکوس فولر نوشت که این کاهش می تواند شامل یک استخدام فوری یخ و بریدگی های اضافی به کارکنان عملیات و خدمات ارائه شده به ساکنان شهر است.

شهرستان مشخص شده است نه میزان کاهش و نه مدت آنها انتظار می رود به آخرین اما در مارس مصاحبه با خورشید صحرا, شهرستان, مدیر, David آماده گفت: آنها می خواهم کوتوله کسانی که ساخته شده در طول رکود بزرگ زمانی که شهر قطع بیش از 100 نفر از کارکنان.

“که تقریبا به نظر می رسد مانند یک پیک نیک یکشنبه در مقایسه با آنچه که ما در اینجا به دنبال” آماده گفت.

بیشتر: Coachella Valley شهرستانها هستند و مصرف اقتصادی بازدید با توجه به کوروناویروس. در اینجا این است که چگونه رهبران شهر برنامه ریزی برای جبران

در کارکنان گزارش های ارائه شده همراه با دستور کار مورد کارکنان شهرستان هشدار داد که پالم اسپرینگز’ تکیه بر صنعت گردشگری برای درآمد مالیاتی باعث می شود پیش بینی های اقتصادی برای شهر به خصوص وخیم.

دولت های محلی در سراسر کالیفرنیا شروع به آماده شدن برای ضبط ضرر و زیان به عنوان به خوبی. یکشنبه شب در ایالت شهر آدرس شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti مشخص کردند قصد دارد به نیاز شهرستان و کارگران را به 26 روز بدون پرداخت.

بر خلاف شهرستانها در سراسر کشور است که بیشتر تکیه می کنند به شدت در مالیات بر املاک و اکثریت پالم اسپرینگز’ صندوق به طور کلی است که تحت مالیات بر مصرف کنندگان است. بیش از نیمی از این شهر را به طور کلی صندوق درآمد حاصل از فروش و گذرا اشغال مالیات (TOT). مالیات بر فروش تولید 23 میلیون دلار در درآمد سالانه حدود 19% و جمع تولید 35 میلیون دلار در سال یا حدود 29 درصد با توجه به گزارش کارکنان.

با کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش در اثر این شهرستان در صنعت گردشگری شده است اما تعطیل برای بیش از یک ماه است. کارکنان شهرستان گفت: آن را دشوار است به پیش بینی از دست دادن درآمد ناشی از تعطیلی اما پیش بینی صنعت گردشگری می تواند تحت تاثیر قرار برای 12-18 ماه.

این پروژه را از دست بدهند بین $31 $47 میلیون دلار در مالیات بر فروش و جمع بین در حال حاضر و در ماه ژوئن 2021 و اجرای یک $22 میلیون دلار کسری بودجه در سال مالی جاری و 26 میلیون دلار در سال آینده.

از دست دادن درآمد حاصل از مالیات بر فروش و جمع رسید آمار Coachella Valley شهرستانها سخت در طول رکود بزرگ اما با وجود آشکار خطرات ناشی از تکیه بر فرار درآمد منابع در سال 2019 یک صحرا خورشید تجزیه و تحلیل نشان داد که Coachella Valley شهرستانها به حال به تدریج تبدیل شدن به بیشتر متکی به مالیات بر فروش و جمع در این دهه است که به دنبال.

کریس Hoene مدیر اجرایی کالیفرنیا بودجه و سیاست مرکز گفت: در طول رکود اقتصادی گذشته مقصد تعطیلات شهرستانها بودند “اوایل قناری در معدن زغال سنگ” سایهای گسترده تر رکود مسکن و بحران سلب حق اقامه دعوی.

بیشتر: فروش و هتل مالیات بر درآمد در دره به شدت افزایش پس از دوره نقاهت بعد از رکود بزرگ

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>