پالم اسپرینگز مسیرهای پیاده روی پیاده روی هنوز باز میان همه گیر. کارکنان می گوید بسته شدن علائم ناشی از ‘miscommunication’

مایدزرت | No comments

پالم اسپرینگز مسیرهای پیاده روی پیاده روی هنوز هم برای عموم و trailhead علائم نشان می دهد آنها بسته شد و در نتیجه از “miscommunication” شهر کارکنان می گوید.

علائم ارسال شده و پس از Riverside County مقامات بهداشت اعلام کرد بیش از آخر هفته که همه پارک و دنباله پارکینگ خواهد بود تعطیل و مردم باید به جلوگیری از پیاده روی برای کمک به کاهش گسترش coronavirus.

همه نشانه ها باید برداشته شود, شنبه, شهرستان, ارتباطات, مدیر امی Blaisdell گفت.

“مسیرهای هنوز باز است. وجود دارد فقط بدون پارکینگ,” او گفت:. “ما می خواهیم به نگه داشتن مسیرهای باز اگر ما می توانید, اما مقدار زیادی از آن بستگی دارد که چگونه ساکنان پاسخ به دستورالعمل.”

“بدون پارکینگ” نشانه می رود که این محل در نزدیکی مسیرهای پیاده روی برای جلوگیری مردم از تجمع در آن مناطق.

Riverside County صدور یک فرمان که از یکشنبه, پارک ها و مسیرهای پیاده روی در حال به تنها در دسترس افرادی که زندگی می کنند در داخل راه رفتن فاصله و آنها را تشویق به عمل اجتماعی فاصله.

آنها بسته شود اگر یک شهر است که قادر به اجرا اجتماعی فاصله.

نمایندگان از دیگر Coachella Valley شهرستانها از جمله نخل کویر, رانچو مایراج و لا کوئینتا می گویند مسیرهای پیاده روی خود را هنوز باز است اما محدودیت پارکینگ در محل هستند در حالی که اجتماعی فاصله تشویق است.

مقامات بهداشت با اینحال توصیه مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به عنوان آنها همچنان به تلاشهای خود برای جلوگیری از کروناویروس که بیمار 946 Riverside County ساکنان و باعث 25 مرگ و میر.

شنبه این منظور نیز نیاز به هر کس به پوشش چهره خود را اگر آنها به خارج اگر چه اجرای قانون می گوید که آنها نمی خواهد موضوع استناد برای نقض.

Coronavirus موارد: در اینجا این است که چگونه بسیاری از موارد گزارش شده در شهرستان ریورساید

Coronavirus: این پالم اسپرینگز-منطقه رستوران را تحویل takeout

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>