پالم اسپرینگز مسائل رو پوشش سفارش برنامه های روز شنبه جلسه ای در coronavirus مسائل

مایدزرت | No comments

پالم اسپرینگز شورای شهر برگزار خواهد شد جلسه ویژه ای روز سه شنبه به ارائه به روز رسانی های مختلف coronavirus مربوط به اورژانس سفارشات از جمله یکی که پایین آمد که روز شنبه خواستار کارگران ضروری در کسب و کار و مشتریان خود را به پوشیدن ماسک صورت با رعایت شهرستان سفارشات.

مسئولان شهرستان نیز انتظار می رود به بحث در مورد مسائل اطراف تعطیلات اجاره, اجاره برای اجرای و دنباله پارکینگ در 6 p. m. جلسه.

این شهرستان در روز دوشنبه با صدور دستوری که حکم همه کارگران و بازدید کنندگان پوشیدن ماسک صورت شبیه به شهرستان ریورساید چهره-پوشش جهت است که صادر شد در اوایل این ماه.

پالم اسپرینگز شهردار جف Kors گفت: در حالی که اکثریت مردم با پوشیدن لباس های محافظ پوشش زمانی که آنها خانه را ترک نه همه آنها مطابق با بخشنامه که به معنای آهسته گسترش coronavirus.

“ما تقریبا در پایان دوم ما 14 روز دوره کمون و ما در حال ادامه برای جامعه گسترش,” او گفت:. “اگر همه قوانین این اعداد خواهد بود پایین تر و ما می توانید از طریق این سریع تر است.”

پوشش صورت می تواند شامل پارچه ماسک bandanas یا روسری بدون سوراخ یا گردن گتر. کد شهرستان و اجرای صلح افسران که اجرای سفارش می توانید با شماره جریمه برای نقض بر اساس شدت با توجه به سفارش.

تحت پالم اسپرینگز, منظور, کسب و کار نیز باید به پست نشانه های که به یاد مردم از حکومت را به پوشیدن ماسک قبل از آنها می توانید وارد کنید یک کسب و کار است.

Kors گفت: این شهرستان عبور می خواستم سفارش خود را پس از Riverside County Sheriff چاد بیانکو هفته گذشته گفت که مردم نمی خواهد متوقف شود و یکی به خاطر آنها با پوشیدن ماسک.

“ما شنیده از مردم که مدیران برخی از فروشگاه ها گفتن آنها پس از آن که قرار بود به اجرا آنها نمی خواهید برای به اجرا درآوردن آن را در فروشگاه خود را,” او گفت:. “ما فکر می کنیم نیاز به روشن شود.”

در پالم اسپرینگز وجود دارد یک محدوده قانونی برای جریمه و کلی تخلف معمولا در اطراف $100. Kors گفت: در حالی که این شهر هدف این است که مردم به پیروی از سفارش, کسب و کار که در حال تکرار مجرم می تواند مقادیر بالاتر و یا تعلیق از خود مجوز کسب و کار.

“ما نیاز به اجازه دهید همه بدانند که آنها باید به دنبال آنها و یا وجود خواهد داشت اجرای اقدام,” او گفت:.

بیشتر: Coronavirus: Coachella Valley کمک های اضطراری صندوق رشد می کند به حدود $1M

بیشتر: پالم اسپرینگز اعمال جریمه برای نقض اورژانس محلی سفارش تا $25,000

در علاوه بر این به صورت پوشش سفارش سهشنبه شب جلسه شورای شامل یک به روز رسانی از کارکنان شهرستان در تعطیلات اجاره, اجاره برای اجرای ارقام به عنوان شهر دریافت گزارش از برخی از کوتاه مدت اجاره املاک که هنوز عامل. این شهر در اواخر ماه مارس صادر شده که سفارش ممنوع جدید اجاره برای تعطیلات رزرو.

Kors گفت: در حالی که شهرستان نیست و دریافت به عنوان بسیاری از گزارش های مردم از آمدن به ماندن در پالم اسپرینگز در نقض کوتاه مدت مسکن, ممنوعیت آنها هنوز در حال گزارش شده است. شهرستان انطباق مقامات نیز اسکن آنلاین برای اجاره کوتاه مدت که تبلیغات, او گفت:.

“این یک stay-در-خانه سفارش و در کالیفرنیا شما نمی توانید ترک خانه خود” Kors گفت. “رفتن به مکان دیگر به دلیل شما می خواهم نه وجود دارد به جای ماندن در خانه است.”

علاوه بر این شهرستان خواهد شد بحث در مورد مسیرهای پیاده روی عمومی و پارکینگ. در روز شنبه و در جهت عمومی کانتی افسر بهداشت شهرستان اعلام کرد که بسته شدن پارکینگ توسط پارک ها و مسیرهای پیاده روی به طوری که آنها فقط می تواند توسط افراد در راه رفتن فاصله. هفته گذشته این شهر گفت که مسیرهای پیاده روی پیاده روی باقی خواهد ماند به روی عموم باز حتی اگر trailhead نشانه نشان داد آنها بسته شد.

این جلسه می تواند جریان در شهرستان وبسایت یوتیوب و تماشای در پالم اسپرینگز جامعه کانال های تلویزیونی 17.

ساکنان که می خواهید برای ارسال نظرات می توانید آنها را ایمیل به [email protected] و یا می توانید تماس بگیرید (760) 323-8204 قبل از 6 بعد از ظهر به آدرس شورا.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>