پالم اسپرینگز کتابخانه راه اندازی کانال یوتیوب برای میزبان کلاس های فیلم و داستان زمان

مایدزرت | No comments

پالم اسپرینگز کتابخانه در حال حاضر دارای یک منبع آنلاین برای ساکنان: یک کانال یوتیوب.

کتابخانه اعلام کرد که راه اندازی آن در کانال یوتیوب در روز دوشنبه.

کتابخانه کارکنان ضبط شده است چگونه به کلاس های فیلم و داستان آنلاین بار در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی. به “گلابی خاردار” تاریخی سری ویدئو با پالم اسپرینگز موسس و اعضای خانواده با نفوذ ساکنان و دیگران نیز تبدیل شده برای پخش در یوتیوب.

از طریق کتابخانه سایت دیگر منابع در دسترس با استفاده از کارت کتابخانه خود را. ساکنان می تواند دسترسی به کتاب های الکترونیکی, کتاب های صوتی, جریان تلویزیون و مستند آنلاین کمک برای مشق شب, آنلاین, آموزش, ابزار, emagazines و دانلود موسیقی.

“ما هیجان زده در مورد این خیابان جدید برای ارائه خدمات به جامعه ما گفت:” پالم اسپرینگز مدیر کتابخانه جینی Kays در آزادی مطبوعات. “مهم است به ماندن متصل در طول این زمان به چالش کشیدن.”

اگر شما یک کارت کتابخانه ساکنان می تواند به دست آوردن موقت دیجیتال کارت معتبر برای 90 روز. برای ثبت نام موقت کارت های دیجیتال شهروندان می توانند با مراجعه به پالم اسپرینگز کتابخانه سایت و تکمیل فرم. پس از تکمیل کتابخانه آنلاین کارت ثبت نام کارکنان فعال خواهد شد کتابخانه کارت و شماره پین در یک روز کسب و کار و ایمیل اطلاعات کارت.

کارکنان کتابخانه خود ادامه خواهد داد و برای بارگذاری محتوا به کانال یوتیوب و ارائه خدمات به پالم اسپرینگز جامعه و Coachella Valley به عنوان مورد نیاز است.

اگر چه پالم اسپرینگز کتابخانه های عمومی در حال حاضر بسته به مکان تا اطلاع ثانوی با توجه به COVID-19 احتیاطی منابع خود را آنلاین در دسترس هستند 24/7.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کتابخانه تماس (760) 322-7323 و یا بازدید palmspringslibrary.org.

Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است ایمیل خود را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>