پالم اسپرینگز حرکت به جلو با برنامه ریزی برای محدود کردن ‘حیاط خلوت پرورش’

مایدزرت | No comments

پالم اسپرینگز سگ و گربه پرورش دهندگان به زودی با یک سری جدید از قوانین و مقررات که شامل محدود کردن هر خانواده به یک بستر در هر سال است.

پالم اسپرینگز شورای شهرستان در روز پنج شنبه شب اتفاق آرا تصمیم گرفت تا به معرفی یک فرمان محدود کردن “حیاط خلوت پرورش است.” این قانون نیاز به پرورش دهندگان دست آوردن مجوز و محدودیت های نر سگ و گربه به یک گل میخ خدمات بیش از 12 ماه طول.

فرمان به احتمال زیاد دوباره به شورای شهر در چند هفته دوم قبل از خواندن آن را به اثر.

این شورا نیز پشتیبانی می کند خلاص شدن از سیاست های موجود که در آن صاحبان حیوان خانگی می توانید حیوانات خود را تا 30 روز پس از آن به تصویب رسید. در عوض شورای حمایت به صاحبان 10 روز برای آمدن و گرفتن حیوان خانگی خود را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن را به حال یک یقه یا ریزتراشه.

بیش از یک دوجین ساکنان برخی از آنها آورده سگ خود را به این جلسه آمد و وزن در فرمان. برخی از صاحبان حیوان خانگی حمایت از محدودیت در حالی که برخی از پرورش دهندگان گفت: آنها مسئول و مراقبت در مورد حیوانات خود را.

“من فکر می کنم چه چیزی قرار داده شده است رو به جلو در اینجا مناسب است مجموعه ای از مراحل را امتحان کنید و مطمئن شوید که ما کاهش در پالم اسپرینگز تعداد موارد سوء استفاده از حیوانات,” Councilwoman لیزا میدلتون گفت. “همه ما باید به رسمیت شناختن آن در حال وقوع است.”

شهردار Pro Tem کریستی Holstege به نام فرمان یک “سازش” با توجه به وجود یک پیشنهاد ممنوعیت مسکونی پرورش در سال 2018 است.

فرمان نیز شامل 500 دلار جریمه در موقعیت های خاص مانند حیوانات تربیت بیش از یک بار در طول یک دوره 12 ماهه یا صاحبان نقض تبلیغات و رکورد نگه داشتن مقررات.

شورای تصمیم به اتخاذ یک قطعنامه برای افزایش سگ هزینه های صدور مجوز. اعضای شورای پشتیبانی در نظر گرفتن زمان بیشتری برای بحث در مورد این موضوع.

پرورش: پالم اسپرینگز شورای شهر می تواند رای برای محدود کردن ‘حیاط خلوت پرورش’ از سگ و گربه

بان کی مون: داوطلبان یادآوری پالم اسپرینگز کوهنورد از سگ جدید بان کی مون

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>