پالم اسپرینگز در حال حاضر نیاز به صورت پوشش در فروشگاه های مواد غذایی دیگر سفارشات در محل قرار داده

مایدزرت | No comments

هیچ چهره پوشش هیچ سرویس حداقل در فروشگاه های مواد غذایی در پالم اسپرینگز.

امتناع از خدمت به هر کسی نمی پوشیدن چهره و پوشش این است که فقط یکی از قوانین جدید در این شهرستان صادر شده برای فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های مواد مخدر و حشیش درمانگاه. این همه بخشی از مجموعه ای از دستورات و addendums از این شهرستان به عنوان به روز رسانی به آن 19 مارس اعلام اورژانس محلی به دلیل COVID-19 یا coronavirus.

این شهر همچنین شنبه اعلام کرد که حفاظت از مسکن برای قربانیان و شهود به خشونت لازم است در طول coronavirus بحران و اضافه شده به این نوع از ساخت و ساز که در حال حاضر در نظر گرفته شده ضروری است.

این شهر صورت سفارش برای مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر می رود یک گام بیشتر از ریورساید شهرستان جهت است که صورت را پوشش می دهد باید فرسوده در خارج از خانه است. آن را به طور خاص آدرس خرده فروشی عملیات که در آن افراد مجاز به جمع آوری و که در آن توصیه های اجتماعی فاصله می تواند دشوار برای رسیدن به.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

“فروشگاه باید پایبند به سیاست و نه در خدمت هر کسی که با پوشیدن یک چهره پوشش” یکی از 12 قسمت های خاصی از شهر مکمل که منتشر شد شنبه.

دیگر شامل محدود کردن تعدادی از مشتریان در یک فروشگاه به بیش از 40 درصد از فروشگاه اشغال حد محدود به تایید این شهر آتش نشانی. همچنین فروشگاه ها با دو ورودی در حال حاضر باید تعیین یکی به عنوان یک ورودی و یک به عنوان یک خروج تنها. یک کارمند فروشگاه باید اختصاص داده شود برای ورود و دیگری برای خروج برای پیگیری که چگونه بسیاری از مردم در حال خروج از فروشگاه و چگونه بسیاری از آنها اجازه دهید در همان زمان.

این منظور نیز می گوید: شرکت ها باید اجازه می دهد تا یک مقدار کافی از زمان شبانه برای فروشگاه ها به درستی بررسی و restocked.

ایمنی برای مشتریان و کارکنان

برای ایمنی از کارکنان پلکسی گلاس سپر باید نصب شود برای جدا کردن مشتریان و کارکنان در تمام نقاط فروش, سفارش احکام.

و کارفرمایان باید کارکنان با پوشش ضد عفونی کننده دست و دستکش و کارکنان باید با توجه به زمان برای شستن دست های خود را از طریق روز به عنوان بخشی از کال-دستورالعمل OSHA. کارکنان نیز باید در نوشتن اطلاع از اقدامات احتیاطی فروشگاه گرفته شده برای نبرد انتقال ویروس است.

علاوه بر محدود کردن تعداد مشتریان یک فروشگاه برای تشویق اجتماعی فاصله ضبط نشانگر حداقل شش فوت از هم جدا باید قابل رویت هر دو در خارج از فروشگاه که در آن مشتریان ممکن است از خط تا کنید و در داخل فروشگاه برای چک کردن خطوط جهت متحده است.

قسمت دوم از شهرستان سفارش نیاز به فروشگاه برای ارسال علائم با یادآوری برای مشتریان از پروتکل هایی است که عبارتند از:

  • یکی از اعضای خانوار خرید در یک فروشگاه در یک زمان.
  • تلاش برای فاصله اجتماعی باید ساخته شده در سراسر فروشگاه, نه فقط در خط پرداخت و یا در انتظار منطقه خارج از فروشگاه.
  • مشتریان باید پایبند به ویژه نوشته خرید ساعت برای سالمندان است.
  • و پوشش صورت باید عینک در تمام زمانها.

بسیاری از اقدامات جدید در جهت بوده است در محل در فروشگاه بزرگ در سطح شهر و در طول Coachella Valley اما شنبه سفارش codifies اندازه گیری برای فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های مواد مخدر و حشیش درمانگاه — که همه آنها در نظر گرفته شده ضروری کسب و کار در این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

خشونت خانگی نگرانی و ساخت و ساز

در اصلاح سفارش قبلی در مورد هتل ها اجاره تعطیلات و “homesharing” شهر رهبران اذعان کرد که نگرانی خود را در مورد خشونت خانگی در طول زمان اقامت-صفحه اصلی دوره است.

“نصب شواهد نشان می دهد که در طول این زمان افزایش پناهگاه در محل سفارشات داخلی سوء استفاده کرده و خواهد کرد, افزایش,” ضمیمه متحده است. آن را اضافه می کند که خشونت خانگی پناهگاه در معرض خطر بسته شدن و یا ممکن است کمبود منابع در این زمان. ضمیمه مشخص نیست چگونه این شهرستان خواهد شد اطمینان حاصل شود پناهگاه در حال فعالیت است.

زبان جدید نیز گسترش قبلی جهت لغو هر گونه رزرو هتل تعطیلات, اجاره timeshares و یا “homeshares” که در انطباق با COVID-19 کاهش تلاش ها برای مه 31.

در اصلاح سفارشات مورد ضروری و غیر ضروری ساخت و ساز در این شهر در حال حاضر می گوید که ساخت و ساز از لوازم جانبی مرتبط با به خانه های تک خانواری مانند استخر و پاسیو پوشش می دهد در حال حاضر در نظر گرفته شده ضروری است.

نصب و راه اندازی سیستم برق خورشیدی یا باتری سیستم های ذخیره سازی و حذف از بام و سقف سازه در حال حاضر در نظر گرفته شده کار ضروری در این شهرستان است.

اما پروژه هایی که نیاز به تخریب و یا داخلی بازسازی داخل خانه های اشغال شده یا اشغال مناطق تجاری باید به حالت تعلیق تا زمانی که فراگیر stay-at-home منظور برداشته شده است.

همه این سفارشات جدید به اجرا گذاشته خواهد شد توسط این شهرستان در اجرای کد و یا “صلح افسران” این مکمل دستور دولت است. در این رویداد یک کسب و کار ضروری است یافت می شود در نقض این شهر ممکن است جریمه اعمال خواهد شد که تعیین شده توسط “با استناد به افسر.”

ادامه نقض “ممکن است در نتیجه بسته شدن هر کسب و کار” منظور متحده است.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>