پالم اسپرینگز ساکنان صورتحساب برق خود را در مورد تغییر است. به چه معنی است ؟

مایدزرت | No comments

آوریل پالم اسپرینگز ساکنان را به طور خودکار ثبت نام جدید در برق طرح است که می تواند آنها را خاموش سوخت فسیلی تولید برق با برآورد 10% افزایش نرخ.

معماران این برنامه به نام کویر, جامعه, انرژی, tout ابتکار عمل به عنوان یک راه آسان برای کاهش انتشار کربن شهرستان.

کویر جامعه انرژی است که یک نهاد شناخته شده به عنوان یک جامعه انتخاب خبرخوان معنی آن را می توانید تهیه برق برای کاربران محلی است. ابتدا در ماه فوریه صندوق های پستی در سراسر پالم اسپرینگز پر خواهد شد با mailers در مورد این برنامه جدید است.

این آگهی را توضیح دهد ساکنان’ گزینه برای برق رفتن به جلو. گزینه ها عبارتند از چسبیده با ادیسون کالیفرنیای جنوبی به عنوان ارائه دهنده خود را و یا امید بستن برای یکی از بیابان جامعه انرژی برنامه های که ارائه تجدید پذیر و دیگر کربن-برق رایگان.

“ما در یک آب و هوا و اضطراری است. پالم اسپرینگز همواره یک رهبر در پایدار انرژی” شهردار جف Kors گفت.

اگر اکثر ساکنان را انتخاب کنید به ماندن در برنامه شهر طرح حدود 27 درصد کاهش ردپای کربن خود را با توجه به پاتریک Tallarico مدیر شهرستان را از پایداری. او گفت: هدف این است که برای ارائه به خانواده ها با یک راه ساده برای اقدام در تغییر آب و هوا.

“هدف از این طرح را بیشتر سبز قدرت به دره و به طور خاص به پالم اسپرینگز” او گفت:. “مصرف برق در خانه است که واقعا یکی از بزرگترین منابع انتشار گازهای گلخانه ای است که ما در شهر است.”

چگونه صحرا جامعه انرژی کار می کند ؟

در اینجا چگونه کار می کند: هنگامی که صحرا جامعه انرژی به طور رسمی راه اندازی مارس در پالم اسپرینگز ساکنان را به طور خودکار ثبت نام در 100% کربن-طرح رایگان. این منابع نیمی از قدرت خود را از انرژیهای تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و نیمی دیگر از “سبز” نسل جمله در مقیاس بزرگ نیروگاه های برق آبی است که برخی از اثرات زیست محیطی, اما کمتر از سوزاندن سوخت های فسیلی است. Ratepayers همچنین می توانید انتخاب کردن برای یک برنامه به نام کویر محافظ است که 35 درصد از منابع تجدید پذیر.

نه از این برنامه را تهیه خواهد قدرت هسته ای است.

متناوبا, آنها باقی می ماند می تواند با ادیسون است که خود را سبز نرخ برنامه. تحت این برنامه مشتریان ممکن است برای انتخاب کردن یا 50% یا 100% از خود لایحه را به خورشیدی منابع. برنامه های گران تر از استاندارد ادیسون طرح است.

و در اینجا خشن ریاضی به عنوان تخمین زده شده توسط صحرا جامعه انرژی: اگر یک استاندارد ادیسون بیل هزینه $100 در هر ماه صحرا Saver گزینه را تغییر دهید که لایحه بسیار شاید در آینده کمی کمتر است. 100% کربن-نسخه رایگان خواهد آمد به حدود 110 در حالی که ادیسون سبزترین گزینه خواهد بود در حدود 114 دلار.

رابرت Laffoon-Villegas سخنگوی ادیسون گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه که ابزار است که هنوز کار خود را به محاسبات برای مقایسه نرخ.

“قانون کالیفرنیا اجازه می دهد تا برای شهرستانها استان ها و یا دیگر مجاز کالیفرنیا عمومی سازمان توانایی خرید و فروش برق در نمایندگی از مشتریان ابزار در حوزه های قضایی خود را. صحنه های پشتیبانی از مشتری انتخاب به عنوان طولانی به عنوان تمام مشتریان در حال درمان نسبتا” او گفت:.

کتی Barrows, مدیر منابع محیط زیست در Coachella Valley انجمن از دولت گفت: این پروژه همکاران نیز به دنبال تغییر نمونه کارها و حتی بیشتر به سمت انرژیهای تجدید پذیر که آن را قرار می دهد از یک درخواست برای مناقصه در طولانی مدت برق قراردادهای خرید این بهار یا تابستان.

“یکی از اهداف صحرا جامعه انرژی است که به تهیه منابع محلی,” او گفت:.

چگونه به اجتناب از حد بار کم درآمد ساکنان

Kors نیز مورد تحسین قرار گرفته مزایای آوردن بیشتر کنترل محلی به دلیل “وجود دارد هیچ سود. بنابراین هنگامی که برق را به فروش می رسد هر ذخایر و یا درآمد که تولید خواهد شد حق بازگشت به جامعه است.”

او گفت: پالم اسپرینگز به بیش از 1000 شهروندان که واجد شرایط برای تخفیف در صورتحساب برق خود را از طریق طرح های به نام کالیفرنیا جایگزین نرخ انرژی و خانواده الکتریکی رای کمک برنامه. بخشی از درآمد حاصل از فروش برق خواهد شد به کارگردانی به سمت درب-به-درب برنامه توسعه به معنای ثبت نام بیشتر خانواده ها است.

خودکار 10% دست انداز به هزینه های برق می تواند تاثیر جمعیت. مورین فورمن مدیر اجرایی خدمات خانواده یهودی از صحرا گفت که برخی از ساکنان گروه او کمک دیدن یک دهم از بودجه ماهانه خود را به قبض آب و برق خود پس از “افزایش در هر یک نگرانی است.”

اما فورمن گفت: مزایای بیشتر انرژی سبز به مراتب بیشتر از هزینه های زمانی پالم اسپرینگز شرح زیر از طریق وعده خود را به اطلاع ratepayers چگونه به را انتخاب کنید گزینه های ارزان تر و یا درخواست برای یارانه. “به عنوان طولانی به عنوان آن را به اطلاع عموم چگونه شما می توانید انتخاب کردن” او گفت: “پس از آن “من نمی بینم که به عنوان یک مسئله بزرگ است.”

شورای شهر نیز با اداره گردشگری برای ساخت برنامه شناخت کسب و کار کربن-رایگان.

کویر جامعه انرژی میله میله برای راه اندازی در ماه اوت سال 2018 اما به طور غیر منتظره قیمت پایین از ادیسون قرار دادن این پروژه در خود نگه دارد. اما در حال حاضر Tallarico گفت: آن را “full steam ahead.”

در حالی که نخل کویر و کلیسای جامع شهر نیز بخشی از این طرح ساکنان این شهرستانها خواهد بود بخشی از اولیه اجرای. شهرستانها هستند و در این میان میزبانی جلسات مطالعه به منظور تعیین چگونگی و زمانی که آنها ممکن است به پیاده سازی آن.

Kors و این شورا نیز لگد زدن به تلاش های امداد رسانی از جمله رویدادهای عمومی و رسانه های اجتماعی فشار به توضیح طرح و درخواست از ساکنان برای شرکت.

“این واقعا یکی از راه های که مردم می تواند تاثیر مستقیم بر چگونه انرژی است موفق و مورد استفاده و ترویج در این زمینه” Tallarico گفت.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. تماس با او را در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>